Dotazník spokojnosti

Rýchlosť videa

Aj keď sa snažíme robiť všetko v našich silách, aby sa videá načítavali rýchlo a bez sekania, niekedy sa stane, že to ide pomaly. Pripravili sme pre Vás sériu krokov, ako postupovať pri spomalených videách.

  1. Uistite sa, že na tom istom pripojení na internet nemáte v rovnakom čase pripojeného ďalšieho účastníka (člena rodiny, spolubývajúceho), ktorý práve sťahuje veľké súbory alebo využíva kapacitu Vášho pripojenia. 
  2. Skúste načítať stránku znova.
  3. Ak máte možnosť skúsiť pripojenie doma priamo cez kábel, nie cez WiFi anténu, porovnajte, či nie je problém vo WiFi routeri.
  4. Skúste reštartovať hlavný router od internetu.
  5. Vyskúšajte pripojenie cez iného poskytovateľa, napríklad z mobilného internetu alebo od suseda.

Ak nepomohlo ani re-štartovanie routera a napríklad YouTube Vám ide dobre a bez sekania a od iného poskytovateľa načítava video správne, poproste Vášho poskytovateľa internetu ISP, aby preveril rýchlosť pripojenia na tv.akv.sk.

Niekedy sa stane, že operátori nemajú optimálne nastavený routing na niektoré linky na náš server sú v určitých časoch dňa preplnené, dobrý poskytovateľ Vám bude vedieť tento problém obratom odstrániť.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.