Úradnícka vláda prišla tragicky neskoro a ja jej už teraz nemôžem veriť!

Človek si odíde na pár dní oddýchnuť zo slovenskej reality, aby hľadal zmysel ďalšieho zotrvania v slovenskej anómii a ani tam nemá pokoj. J

Uprostred nádherných zákutí Forum Romanum ma zastihla správa zo Slovenska, že bývalý marketér vodky (aj mladistvým) a bývalý predseda vlády v jednej osobe vrátil svoje poverenie vládnuť (= udržiavať pri zošúverenom vemene štátneho rozpočtu komando obyčajných aj neobyčajných ľudí a zaľudí).

Nemal inú možnosť ako s hanbou odísť do histórie, ktorú by v záujme psychického zdravia bolo treba vymazať, ale nedá sa. NESMIE SA.

Nesmie sa vymazať a zabudnúť, koľko škody napáchali vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera na životoch miliónov ľudí. Koľko zbytočných ľudských tragédií. Od práve narodených až po najstarších. Ba aj na tých a rodinách tých, ktorí zbytočne zomreli v ostatných 3 rokoch. 

Nesmie sa vymazať a zabudnúť, ako za pomoci cielene vybranej skupiny odborných poradcov a väčšiny novinárov a médií zamorili a sparalyzovali spoločnosť strachom a ako šírili nenávisť voči každému, kto sa tým strašením a absurdnými príkazmi nedal ovládnuť a zlomiť.

Nesmie sa vymazať a zabudnúť, koľko toho natárali. Napríklad, že „Protilátky sú protilátky, lebo sú to proti látky…“. Každý deň sme museli znášať ich tragické pády rozumu a jazyka.

Nedá sa vymazať a zabudnúť, ani spočítať, koľko nebezpečných klonov takýchto ľudí ožilo v celej našej krajine.

Konečne teda skončila vláda, ktorá bola vymenovaná 1. apríla na Deň bláznov, v parlamente bola odvolaná na začiatku Adventu a do histórie odišla v predvečer pamiatky porážky fašizmu 7. mája. Aké príznačné! Tí panáčikovia majú skutočne zmysel pre detaily a správne časovanie, však?

Nuž a zrazu, 15. mája 2023, má byť menovaná ÚRADNÍCKA vláda SR. Hurá!

Aj v tomto som mal pravdu. Mal som pravdu, že covid-19 je iba trochu ťažšia chrípka (žiadna chrípočka!), že imunita po prekonaní ochorenia je lepšia ako po vakcíne, že vakcína je veľmi riziková, že rozhoduje podpora imunity, že vitamín D môže na Slovensku zachrániť tisícky životov, že kloktanie ústnou vodou chráni lepšie ako rúško, že nosenie rúška a respirátora chráni iba v špeciálnych situáciách, že školy NESMÚ byť zatvorené, ba ani plavárne, obchody, kiná, fitnesscentrá, hotely, že nezmyselne zničíme ekonomiku a medziľudské vzťahy. A mal som pravdu aj s úradníckou vládou, ktorá prichádza.

Mohlo by ma to tešiť, ale je mi smutno. Pretože mešká zhruba dva a pol roka. DVA a POL ROKA zbytočne pokračujúceho chaosu a rozvratu krajiny a našich životov!

16. októbra 2020(!) som zverejnil video „Politické strany už asi potrebujú oddychový čas!“, v ktorom som prvýkrát vyzýval k zostaveniu úradníckej vlády takto: „Úradnícka vláda so cťou a dôstojne prevedie Slovensko zimným obdobím infekcií, pragmatickí manažéri a špecialisti vo svojich odboroch pripravia Plán obnovy Slovenska z prostriedkov EÚ bez priameho vplyvu politických strán…“

Väčšina politických komentátorov, ktorí sa vtedy ozvali, to s posmechom odmietla.

Ako inak by vyzeralo Slovensko a naše životy, ak by funkčná a aspoň trochu príčetná úradnícka vláda vznikla v novembri 2020?

Prečo to nebolo možné vtedy a je to možné teraz? AŽ teraz.

28. mája 2020(!) som zverejnil video „Liečba je drastickejšia ako ochorenie samotné – vláda by mala ukončiť núdzový stav!“, v ktorom som okrem iného uviedol: „Je najvyšší čas začať riešiť následky prehnaných politických rozhodnutí, ktoré naštartovali devastáciu ekonomiky, telesného aj duševného zdravia ľudí a medziľudských vzťahov.“

Už vtedy v máji 2020 (pred TROMI rokmi!) bola podľa mňa situácia veľmi zlá.

Po troch rokoch ďalšieho pôsobenia koncentrátu psychopatov v politike a ideologickej úderky tzv. novinárov v tzv. mienkotvorných médiách už Slovensko prežíva skutočný kolaps morálky, logiky, ekonomiky, práva, nádeje – a ocitlo sa v predizbe štátneho bankrotu a rozkladu spoločnosti.

Máme však len to, čo sme „im“ dovolili.

Uprostred nádherných zákutí Forum Romanum zaliatych slnkom a uprostred premýšľania o zázračnom príbehu Stvoreného ľudstva je odchod akéhosi táraja z kancelárie predsedu vlády SR iba bezvýznamnou epizódou.

Epizódou, ktorá však negatívne ovplyvnila a zničila až príliš veľa životov, aby sa na ňu mohlo zabudnúť.

A každý, kto teraz na to všetko už chce rýchlo zabudnúť, prispieva k tomu, že bude ešte horšie.

Igor Bukovský

PS: Ten bývalý marketér vodky a bývalý poverený predseda vlády SR stojac uprostred celospoločenských rozvalín, za ktoré je spoluzodpovedný, dokáže veriť tomu, že jeho nová strana nemá v prieskumoch dosť percent, lebo ľudia „ich“ ešte nepoznajú. Hovoril som im, že ak zostanú v blízkosti extrémne toxických vplyvov jednej hlavy, nakazia sa tým postupne všetci. Nezáviďte, že mnohí z nich stihli zbohatnúť, veď slušný človek by ani sekundu nechcel byť v ich koži, ani v „paláci“ ich hodnôt.

PS2: Svoj pohľad na riešenie marazmu slovenskej politiky a nášho života ponúkam vo videu „Politici ignorujú Ústavu“ z 1. septembra 2021 a v knihe Zmazaný.

Sledujte akv-tv.com! Všetky videá, ktoré YouTube v roku 2021 zmazal a k tomu veľa nových.

Slaná ranná kaša

Ingrediencie Postup: V hrnci krátko na olivovom oleji opečieme jarnú cibuľku spolu s čiernym korením. Pridáme ovsené vločky, zalejeme pripravenou vodou , osolíme a varíme približne 3 minúty,

Ražné jablko s rukolou

Potrebné suroviny: Čas prípravy: 6 minút Zloženie sendviču: Poznámka Igora Nielen omega-3 mastné kyseliny a arašidové maslo v tomto recepte podporujú zdravie srdca. Keď sa vláknina raže

Wrap so šalátom a orechmi

Ingrediencie: Čas prípravy: 15 minút Príprava zmesi: Zeleninu zmiešame v miske s jablkami, orechmi a základnou omega majonézou, ochutíme štipkou čierneho korenia a veľmi šetrne posolíme. Wrap bohato naplníme

Stredomorské lievance

Ingrediencie: Postup V hlbokej miske zmiešame vločky, jogurt, vodu, ľanové semiačka, olivy, bylinky, korenie, soľ, cesnakový olej, rozmixujeme ponorným mixérom dohladka a necháme 5 minút postáť, čím

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.