Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Nedajte sa manipulovať MÉDIAMI a urobte si VLASTNÝ názor

Iniciatívu HOVORME SPOLU, ktorú prinášajú slušní a múdri ľudia, sa pokúša otvoriť verejný dialóg medzi dvomi stranami barikád.

Dr. Igor Bukovský sa rozpráva so zakladateľmi tejto iniciatívy: Ing. Juraj Matyinkom a Mgr. Ladislavom Matyinkom.

Podporte slušné protesty a pridajte sa ku každej slušnej iniciatíve za obnovu spoločenskej diskusie a záchranu zdravého rozumu!

Podporte spoločenskú diskusiu a politické zmeny, ktoré sú nevyhnutné, ak nechceme žiť v totalite.

Súvisiace informácie a odkazy:

Komentáre

  1. Som prekvapená koľko ľudí z môjho okolia, ktorí sú zaočkovaní, nevedia nič o programe Hovorme spolu a akoby sa bránili to spoznať. Ale ani sa veľmi nemožno čudovať, starší čo sa spoliehajú na TV a pozerajú tie príšerné na psychiku útočiace vysielanie poniektrorí vidia spásu v očkovaní, ale sú aj mladí, ktorí aby sa vyhli obmedzeniam a cítia sa zdraví ako buk tak sa podvolia. Najhoršie sú na tom tí, ktorí kvôli svojej práci a rodine nemajú na výber, nevedia ako sa inak zariadiť. Niekto profituje z toho, že sa ľudia boja, majú existenčné problémy a nemajú čas ani silu na vzdorovanie sústavnému, koordinovanému a cielenému tlaku. Niečo je choré v tomto štáte dánskom ! Teším sa , že sa našli ľudia, ktorí našli spôsob ako o veciach ľudsky hovoriť. Želám Vám vo Vašej práci porozumenie a úspech!

  2. Dobrý deň,p.Bukovský sledujem vás od začiatku tejto “pandémie”.Ďakujem vám za vaše rady ako zdravšia žiť,povzbudenie a psychickú pomoc na diaľku ,ktorú nám dávate. Vážim si vás a vaše rady sú pre mňa veľmi cenné.Pozerala som obe relácie Hovorme spolu a chcem poďakovať p.Matyinkovcom za vynaložené úsilie a aj odvahu toto všetko zorganizovať.Prajem vám všetkým dobré zdravie, pokoj na duši ,lásku v srdci a krásne vianočné sviatky.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.