Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Referendum: využijeme príležitosť zobrať politikom kúsok moci?

Mám 4 dôvody, prečo pôjdem 21. januára 2023 povedať v referende „ÁNO“ na otázku: „Súhlasíte s tým, že predčasné skončenie volebného obdobia Národnej rady Slovenskej republiky je možné uskutočniť referendom alebo uznesením Národnej rady Slovenskej republiky, a to zmenou Ústavy Slovenskej republiky?“

  1. Dostali sme šancu dať sebe, voličom, väčšiu moc nad politikmi.
  2. Nedám sa klamať, že sú to vyhodené peniaze! Tí, ktorí to tvrdia, vyhodili mnohonásobne viac na skutočne nezmyselné a pre spoločnosť škodlivé veci.
  3. Nie, účasť v referende a kladná odpoveď na otázku, neznamená podporu opozícií.
  4. Odvolaná vláda musí vidieť, že už je odvolaná aj voličmi.

Komentáre

  1. Áno, súhlasím a na referendum som bola. Ak by som mohla ísť viackrát určite by som išla aj za tých ktorý si nenašli čas, alebo sú hlúpy.

    1. Keď už chcete o druhých ľuďoch vyhlasovať, že sú hlúpi, asi by bolo vhodné si po sebe skontrolovať gramatiku.

  2. Dobrý deň prajem všetkým . Pán MUDr.Bukovsky , nechcem spochybňovať Váš intelekt a ani nikoho z prítomných ,no dať moc ľuďom odvolať vládu , tým istým ľuďom, ktorý umožnili Mečiarovi a spol rozkladať túto krajinu a potom jeho učnovi Ficovi s jeho mafiou drancovat tento štát ďalších 12 rokov ? To si myslíte ? Ak máte peniaze , nemôže byť problém do mesiaca pozbierať podpisy na vyhlásenie referenda o povalení vlády.A to tu budeme mať voľby každý rok ? A v prípade že sa podarí zázrakom vyskladať vládu ,ktorá by chcela spraviť užitocne veci v krajine a niekam nasmerovať Slovensko? Bude odvolaná referendom, pretože v tej vláde nemôžu sedieť všetci a ty vyzbierajú tie podpisy . Samozrejme máte nárok vyjadriť svoj názor na politiku , len škoda že sa to rieši na tomto kanály. pekný deň prajem všetkým

    1. Kým je tam to kvórum 50% pre platnosť referenda, tak všetko, čo píšete, je veľmi dubiózne. Nie je také jednoduché dosiahnuť platný výsledok referenda, takže určite by neboli voľby každý rok. Slovensko je momentálne jediná “demokracia”, v ktorej je protiústavné vyhlásiť predčasné voľby. Toto referendum dávalo šancu napraviť tento absurdný stav.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.