Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

TÁTO informácia by mala skončiť pandémiu, šikanu, vakcínu – a STRACH!

Táto nenápadná informácia o jednom britskom výskume musí každej zdravej mysli stačiť na to, aby bolo jasné, že SARS-CoV-2 nie je v podstate žiadny problém.

Súvisiace informácie:

Komentáre

 1. Už vidím tie reakcie. Ale čo long covid. Vakcíny sú bezpečne a jediné riešenie. Preto poďme zaviesť povinné očkovanie. Smutné na tom je to, že ani takáto do očí bijúca štúdia nezmení skazený systém. A ľudia sa budú dávať pichať aby mali pokoj.

  1. Máte pravdu, taková studie nemá vliv. Jednak studie se týkala řízeného nakažení mladých lidí. I když by průběh byl mírný a bylo by možno se před ním chránit, tak se vyplatí před ním uchránit.

   Správná argumentace je, že se uchránit před nakažením nedá, ani před nakažením težkým průběhem. Nakazí se všichni, a proto bránění nákaze je nesmyslné, jen prodlouží útisk používaný k “ochraně”.
   Tlak bránící lidem v nakažení oddaluje nákazu a prodlužuje čas strávený v restrikcích. Tím prodlužuje i testování a vakcinování, a v důsledku toho zadlužování, znehodnocování úspor a zdražování.

 2. Vďaka Bohu, že ste a že sa nám prihovarate. Plne s Vami súhlasím. Želám Vám veľa zdravia a elánu do Vašej ďalšej práce…

 3. “výkvet” tvorstva na Matke Zemi potrebuje k svojmu vývoju k vyspelosti pravidelne osprostievať a poletovať od jedného mantinelu k druhému!…to je to známe tango, len v tragikomickej podobe. Do tanca vždy hrajú tí “najfundovanejší” :/… Do čoho sa pretancujeme nabudúce?

 4. Prosim,existuje nejaka pomoc ludom ktori maju vedlajsie ucinky po ockovani?zdvoverila sa mi pani po tretej davke,ze za kratko po nej zacala stracat pamat,navrela jej krcova zila a prestala menstruovat,da sa jej nejako pomoct??Ste skvely,mam aj vase knihy a som vas fanusik a velmi by som jej chcela pomoct..je este prilis mlada…a uz pochopila,ako sa veci maju…dakujem srdecne

 5. Takto jednoduche to asi nebude. Hovorite, ze sa jednalo o mladych ludi. To je ten klucovy bod. Lenze populacia nema iba mladych ludi. Clenovia mojej rodiny prekonali naozaj tazke covidy a poznam blizkeho cloveka, ktory na to umrel. Ako skutocne spravny postoj sa naozaj ukazuje rozlicny pristup k vekovym kategoriam. Kym mladym covid naozaj nic nerobi, starsim sposobuje zavazne stavy, niekedy az smrt. A riskovat to vo veku nad 60 je ruska ruleta. Takze pristup mal byt diferencovany, cieleny podla vekovych skupin. Ludom do 40 rokov mala dat cela vlada uplny pokoj, od 40-60 podla konzultacii s lekarom a nad 60 uz sktriktne doporucenia, vratane ockovania. Nicmenej, managovali to alibisti (ved inde to tiez takto robia), takze to tak cele aj dopadlo.

  1. Záleží od imunity, a je jedno aký vek, aj starší človek môže byť na tom lepšie ako mladší,ak sa správa k svojmu zdraviu zodpovedne, ale je tu aj viac ďalších faktorov, trebárs genetika, životný štýl. Hovoria že starší by sa mali dať zaočkovať lebo sú riziková skupina. No ak tí starší ľudia majú už viac diagnóz, tak ja si práve naopak myslím že by sa nemali. Ako to bolo vždy pred očkovaním? Nesmeli ste byť chorí,nie? No tak prečo nútia teraz ľudí sa očkovať bez akéhokoľvek vyšetrenia. Na zamyslenie, nie? Odchádzajú bohužiaľ aj v opačnom prípade a ochorejú opäť. Niečo tu nesedí.

  2. A viete mi povedať, prečo by som mala byť očkovaná len preto, že som po 70-ke? Prečo tu by nemal byť diferencovaný prístup na základe anamnézy každého jednotlivca? Nie každý po 60-tke má cukrovku, choré srdce… Podľa mňa, ak by si všeobecný – obvodný – prvokontaktný lekár robil / mohol robiť svoju prácu, mohol liečiť hneď po objavení sa príznakov, mohol zvážiť, kto vzhľadom na anmnézu a nie len na vek potrebuje a či potrebuje byť očkovaný, komu stačí odporučiť vitamíny, minerály..,. pohyb na čerstvom vzduchu, tak by situácia u nás bola radikálne iná a určite lepšia.

  3. Ano, priebehy choroby su rôzne, lež otazka je, ako sa k sebe spravali tí, čo maju tieto stavy. Navodili si nespravnou zivotosprávou obezitu?cukrovku?vysoky cholesterol, maju astmu, chochp? problemy s tlakom, srdcom….? Ani nemuseli vediet, ze cosi maju. Problemik k problemiku a je problemov kopa. Toto je ta výzva- žime zodpovedne k sebe! Potom stratime strach.

  4. Moja mama má 97 rokov, covid nemala, je zdravá, okolo nej všetci vakcinovaní dôchodcovia zomreli na komplikácie po vakcíne (do 14 dní a niektorí po 3-4 dňoch)! Prečo by mala byť nútená sa vakcínovať. Daj sa pichnúť aj svoje deti, keď chceš, neviem prečo by som si mal dať zabiť mamu!
   Aké striktné doporučenia a násilie? Už je to vonku, aj p. minister ukázal číslo ušetrené na zomrelých dôchodcoch a treba porovnať štatistiky(aj tie ich klamané) a je to všetkým jasné. Teraz už starí nechcú, tak stihnime pichnúť aspoň deti, ktoré majú opichaných rodičov.

  5. starým a chorým všeobecne stačí málo a doplatia nato,moja mama zomrela na hnačku,a pritom bola v nemocnici,uniká vám,že sa treba starať o seba,ked je chrípka al.aj kovid netreba so strachom čakať,čo sa stane a nosiť rúško všade,ja mám 63 rokov,aj nadváhu a kovid som prekonala za 5 dní a prečo?,vypočula som si,že mám užívať D vitamín,tak som ho začala užívať a s ním aj C vitamín vo forme citrusov ,ked to prišlo na manžela dala som mu tri dávky OSCILLOCOCCINUM a potom D vitamín,lebo on ho samozrejme neužíval predtým ,paralen na teplotu,ja som si dala tiež homeopatikum trojdávku,proste mám vždy doma ,čo mi zaberá na chrípku a riešim,ale viem,že ked budem mať 85 rokov asi to tak lahko nezvládnem,proste sme smrtelníci,zlyhali obvodní lekári ked nepotrebovali vidieť pacienta a báli sa použiť hlavu a pomáhať ako sa dá

 6. Pane Bukovský už dlouho poslouchám vaše videa, která jsou skutečně zajímavá. Vše, o čem hovoříte co se týká této pandemické doby vím od začátku, že je to podvod na lidi. Je mi 68 let a nikdy mi ani ve snu nenapadlo se bát, nemám strach z něčeho čemu nevěřím. Poslouchám svou intuici, která mě vede v mém životě. Moje intuice mi říká, že tady někdo vypustil Krakena z klece, aby mohli manipulovat s lidma a udělat z nich loutky, se kterými by mohli manipulovat. Ukradnout jim jejich životy. Jenomže nepočítali, že všichni nejsou ochotný jim tuhle lež věřit, a proto pořád tlačí různými lživými příběhy, který mají opačný efekt, než očekávali, a proto musí prohrát a za své zločiny být po zásluze potrestáni.
  Děkuji Vám za to co děláte a přeji Vám hodně síly proto, co pro lidi děláte.

   1. Norik, nechajte nam odrastenym ženám nase nazory, pozerajte si co chcete, my si tiež co chceme, posmesky vas tu degraduju, venujte sa hejtovaniu inde.

 7. Úžasné informace, děkujeme. Přála bych si, aby se takovéto informace dostaly ven. Žel ve většině zemích se takové informace nedostavají ven jen díky cenzuře a mainstreamu. Jako kdyby nesměli prvadivě informovat a drží tvrdošíjně jedinou “očko” lajnu. Vždyť ani již odtajněná část tajných dokumentů Phizeru nebo data z prestižního lékařského časopisu o manipulaci s daty studie na očko se ven nedostala.

 8. Pravda veru kedy skončí tento kovidteror nezmyselný a ľudia zo zatmavenou mysľou ju vyjasnia. Snáď až keď im politici to povedia lebo sú to ozaj ovce.
  Ďakujem .

 9. Som rád že aspoň vy rozmýšľate lebo sa zdá že mozok už dnes používa len malá časť ľudí keďže súhlasila s hoci čím a nepítaju sa tie správne otázky

   1. Janko, ako odborník na gramatiku určite vie, ako sa píše mozog, ale asi mu uniklo, že s gramatikou to nemá vôbec nič spoločné. Ide totiž o pravopYs, pardon, pravopis.
    Janko taktiež určite vie, že otázky sa nepýtame, ale ich položíme.

 10. Pán doktor, vaše príspevky sú pre mňa tak trochu záhadou. Neverím, že neviete o iniciatívach vo svete, ktoré odhaľujú kolosálny podvod s tzv. pandémiou Covid19. Jednou z nich je aj činnosť renomovanej advokátskej kancelárie Reiner Fuellmich, ktorá už zozbierala veľké množstvo informácií podobných tej vašej a pripravuje veľký proces a podanie žaloby na hlavných zosnovateľov tohto podvodu. Potom vyznieva to vaše nadšenie z jednej čiastočnej správy tak trochu bizarne.

 11. Ak je nakazenie vírusom bezpečné, tak vakcína, ktorá má z vírusu jeden proteín už musí byť bezpečná duplom triplom. Hups, koniec močiara strachu z vakcíny!

  1. Závidím jednoduchým ľuďom tú bezstarostnosť. Vyplýva síce z absolútnej nevedomosti, ale jej nositeľovi sa tak krásne žije…

  2. Pán Tomáš, nepochopila som, čo má z vírusu? Sám vírus izolovaný nebol doposiaľ, alebo sa mýlim? Podstatou každej vakcíny je čo? Oslabený vírus. Tak sa pýtam, čím sa očkuje. Pán Bukovský, ako je to tým izolovanim vírusu? Ďakujem .

 12. Dobrý večer, pán doktor, prosím Vás vedel by Ste nám sprostredkovať bližšie informácie o vakcíne NUVAXOVID od americkej spoločnosti Novavax, len aby sme sa vedeli brániť, prečo odmietame okrem mRNA vakcíny aj túto spomínanú, ktorá sa chystá už aj na SK. Ďakujem veľmi pekne. Kiara

 13. Nedá mi to nenapísať, pretože by som nemohol spávať s pokojom v srdci.
  Snažíte sa znieť odborne, bez urážky, ale pre odborného virológa, mnoho vašich tvrdení nedáva zmysel. Kvôli politike, ktorá sa vezie na vakcínach dokážete odpísať vakcináciu a úplne odignorovať podstatu vakcíny. Obviňujete vedcov za nepresné inkubačné doby, pretože sa líšia rôzne od ostatných na svete? Hovoríte o tom, že výskum, na ktorý bol vybraný špecifický typ a množstvo ľudí, ktorých nakazili, že táto vzorka akože zastrešuje celý národ, myslíte si, že pokiaľ bolo povedané, že výskum je bezpečný, znamená to Vice-Versa, že vírus nie je nebezpečný – automaticky pre všetkých ľudí? o.ô zaujímavé..
  Ukrutne túžite po nastolení spätného komfortného a normálneho systému života, nech to stojí čo to stojí, nepríde vám to trochu bezohľadné voči skutočnostiam, že ľudia umierajú hoci práve tí slabší? Príde mi to príliš veľká cena za urýchlene znovu-nastolený pohodlný život. V prípade omicronu nejde o vážne riziko? V tom prípade by teda ľudia neumierali s touto chorobou v množstve, ktoré je pozoruhodné aj pre laika. Chytáte sa čoho sa len dá aby sa “už len konečne táto nezmyselná covid situácia skončila”. Nebude to ihneď no taktiež to nebude trvať večne, chvíľkou strpenia v nepohodlí vyjadríme najväčšiu solidaritu ľuďom, ktorí sú rizikoví aj keď majú pred sebou možno len zopár rokov života, covid ich nemusí doraziť.
  Nie som zástanca silného tlačenia vakcinácie ľudstvu, pretože kolektívna imunita neznamená 100% zaočkovanosti, ale taktiež sa nemôžem prizerať na absurdné zneužívanie vplyvného vystupovania vo svoj prospech. Pokora neznamená zavrieť oči, pretože čo nás nič nestojí – za nič nestojí.

  1. Váš titul znie hrdo…., ale obsah Vášho príspevku svedčí o iných tituloch ako napr. PUDr …………………… a vyčítate autorovi málo POKORY…. Ale vyčítať hocikomu, kto sa vyjadrí o tzv. “vakcinácii experimentálnymi vakcínami voči napr. vírusu, ktorý nebol “identifikovaný” je na OK mieste ???

  2. Môj komentár na Vás (DrSc. ) bol už 2 krát “zmazaný” – tj ako znie aj titul Jeho knihy…
   PS. .. hoci som oči nezavrel!!!

 14. Nesedí mi vyjádření u studie,kdo se díval na tragédii měl lehčí průběh a méně častěji onemocněl,neměla by to být spíš naopak? Komedie pozitivní efekt,tragédie negativní???

  1. Pekný neskorý večer prajeme,
   Pán doktor sa veľmi ospravedlňuje za chybu a zároveň Vám veľmi pekne ďakuje za pozorné sledovanie… 🙂 Samozrejme ste to pochopili správne…Aj pán doktor si myslel, že to presne takto hovorí, vôbec si neuvedomil chybu “preklep”…

   Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za komentár.

   S úctivým pozdravom
   Tím TV.AKV.SK

 15. Nejde o chybu vo videu? Tvrdite ze ti co pozerali tragediu boli menej chori a mali lahsi priebeh.. nemalo to byt ze ti co pozerali komediu?

  1. Pekný neskorý večer prajeme aj ďalšiemu pozornému divákovi,
   Pán doktor sa veľmi ospravedlňuje za chybu a zároveň Vám veľmi pekne ďakuje za pozorné sledovanie… 🙂 Samozrejme ste to pochopili správne…Aj pán doktor si myslel, že to presne takto hovorí, vôbec si neuvedomil chybu “preklep”…

   Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za komentár.

   S úctivým pozdravom
   Tím TV.AKV.SK

 16. Pán Tomáš, nepochopila som, čo má z vírusu? Sám vírus izolovaný nebol doposiaľ, alebo sa mýlim? Podstatou každej vakcíny je čo? Oslabený vírus. Tak sa pýtam, čím sa očkuje. Pán Bukovský, ako je to tým izolovanim vírusu? Ďakujem .

 17. Dobry vecer, pan doktor. Vyborne video, dakujeme.
  I napriek tomu, co v nom odznelo, radi by sme vedeli blizsie info o novej vakcine Novaxovid, nakolko sa bude pichat aj na Slovensku. Hoci uz mozno po Omikrone, co nas tu u nas uz vobec neprekvapuje. Ale mame uz nad 60, sme neockovani, neprekonani a chceme uz normalne zit a cestovat.

 18. Takže zlikvidovanie zdravotníctva, školstva a značnej časti ekonomiky nazývate “chvíľkou nepohodlia”, skúste to vysvetliť tým, ktorí zbytočne zomreli a ešte zomrú na tieto nezmyselné opatrenia.

 19. Mám 75 rokov, nie som očkovaný, liečim sa na vysoký krvný tlak a na diabetes melitus /cukrovku/ 2. stupňa a mám aj miernu nadváhu. Nakaziť vírusom sa mi “podarilo” až pred 10 dňami. Možná neuveríte, ale ja som sa potešil. Príznaky ? Mierne nachladnutie, na tretí deň večer teplota vystúpila behom 3 hodín na 38,9 stupňa. Zobral som paralen a 1/2 citronu. Za hodinu bolo po teplote a nasledujúce 2 dni teplota neprekročila 37,4 stupňa, bez použitia akýchkoľvek liekov. Po štyroch dňoch od nakazenia silnejšia nádcha trvala 2 dni a vystriedala ju strata chuti a čuchu Už sa to zlepšilo, ale ešte chuť a čuch nie sú ešte v normále. Výsledok ? Nikdy som nebol zásadným antivaxerom, ale už ma nikto neprinúti dať sa zaočkovať. Úsmevné na tom je, že ma nakazila plne zaočkovaná manželka, ktorá sa nakazila v práci, mala o poznanie ťažší priebeh a je odo mňa mladšia o rovných 20 rokov. Zároveň a bez irónie musím pochváliť zdravotníctvo od NCZI cez hygienu až po obvodného lekára, kde mi telefonicky ponúkali pomoc aj s predpísaním najnovších liekov na liečbu covidu.

 20. Pán Bukovský, moje dnešné príspevky sa Vám zdali nevhodné??.. či dlhšie trvá odobrenie? či amerika je nedoktnutelná aj ked rabuje slovensko? Dnes som si uvedomil prečo v Ba platíme aj rezidenti parkovné sukromnej spoločnosti objektívnej zodpovednosti. /ja vravím objektívneho valovho zločinu/, aby nemuseli platit parkovné a dialničné poplatky vozidlá amerického agresora.
  Aby slovenské peniaze už aj za parkovné tiekli za hranice a my sme ich tu z našich mozolov vykrmovali. Je tento náhľad z cestný?

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.