Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

TRI otázky bojovníkom za POVINNÉ celoplošné očkovanie

Poviem Vám, prečo mám o vakcíne pochybnosti a prečo by mal o nej pochybovať každý človek so zdravým myslením… Toto je prvá časť.

Súvisiace informácie:

Komentáre

 1. Zdravím Pán doktor. Nieje ceľkom pravda, že nevieme nič o bezpečnosti vakcín. Mne sa strašne , ale strašne zdá , že majú veľa nežiadúcich účinkov. Neviem či Vám neunikla správa Štatistického úradu za mesiac november. Píšu v nej o 20% náraste úmrtí na poruchy obehovej sústavy a to vo všetkych vekových kategóriách z priemeru za posledných päť rokov. To je na zamyslenie a podrobné preskúmanie.

  1. Presne tak. Aj ja som sa nad tým zamyslel. Ale hlavne, že deň čo deň nám tu “čvirikajú” koľko ľudí zomrelo na covid. A aj o tom mám svoj názor, nakoľko ktokoľvek kto je pozitívne testovaný a zomrie, tak je to “obeť” covidu. Mohol mať infarkt, rakovinu, množstvo ďalších závažných ochorení, alebo jednoducho vypadol z okna-ale “oficiálne” zomrel na covid…

 2. O niektorých vedľajších účinkoch vieme už aj dnes. Priateľkin životný partner skončil ešte na jar s myokarditídou na JIS-ke, včera mi volal zronený kamarát, že mu zomrel 63-ročný brat. Pred týždňom bol na boostri a včera sa mu zastavilo srdce. A to nehovorím o rade iných vedľajších účinkov, o ktorých mi kamaráti či známi rozprávali ako trombózy, zdurenie lymfatických uzlín či rozhodený cyklus u žien.

 3. Mozno by bolo dobre pridat video s uputavkou aj na YouTube pred zverejnenim videa tu. Jednoduche par sekundove video, ze aka tema sa bude preberat a s informaciou kde je novy video server. Teda ak je to este mozne. Kedze by uputavka neobsahovala ziadne konkretne vyjadrenia, tak by ju cenzori z YouTube nemali dovod zmazat.
  Davam do pozornosti tento clanok tiny.cc/d91nuz
  Komentar nemusite zobrazovat.

 4. Prajem si co najviac ludi používajúcich svoj mozog tak, ako pan doktor Bukovsky. Vsetko, co povie, ma hlavu a patu a vo vsetkom s nim suhlasim, resp. potvrdzuje mi moj nazor na súčasné dianie….
  Dakujem a drzim Vam palce ✊?
  Do noveho roka Vam prajem vela zdravia, šťastia, energie a odvahy ????

 5. Pán doktor, netešte sa. Zatiaľ môžete slobodne rozprávať aspoň na svojej stránke, ale už sa ozvala napr. “pani” Čaputová, že by bolo fajn vypnúť internet. A určite sa už v nejakej chorej hlave chystá zákon, že nikto nemôže zverejňovať informácie (kdekoľvek), “ktoré sú v rozpore s aktuálnym vedeckým poznaním”. Kto určí, čo je aktuálne vedecké poznanie? Presne tí ľudia, ktorých na takej pozícii vidieť nechceme. 🙂 Tak si zatiaľ užívajte slobodu slova aspoň v tejto forme. Všetko dobré prajem.

 6. Mne sa osobne páči názor, ” neočkovaných presviedčajú, aká je vakcína výborná a zaočkovaných presviedčajú že moc nefunguje a preto potrebujú ďalšiu dávku, to je scifi.

 7. Zdravím, pán doktor! Chválim Vaše video, trefné a plné faktov! Držím Vám palce do týchto Bohumilých aktivít:)…stojím pri Vás a šírim o Vás len to najlepšie!
  Veľa zdaru v roku 2022!

 8. Já se zeptám tak? A když je nám to podezřelé, co se stane? Jsme na to stejně. Víme, že to dělá covidová mafie. Jenže tady nevládne jen covidová mafie. O tom, co se stane, rozhodují náhubkáři. Oni náhubkami dávají najevo poslušnost covidové mafii. Nošením náhubků oddalují svoji nákazu na později, a tím pádem prodlužují celý den stav zotročení, testování, karantén zákazů vstupu nucení k vakcínám.
  Pán Bukovský by měl zaútočit především na náhubkáře. Oni jsou nepřesvědčitelní, fanaticky setrvávají na přesvědčení, že je lepší nosit náhubek, i když jsou vyléčení a nepotřebují ho.

 9. Vám stačí 2 skutečné argumenty, ne dohady a hypotézy.
  1) všichni se nakazí. Bylo to tak u každé chřipky. Proč se pokoušejí zachránit? Jen si prodlužují utrpení.
  2) Je zde 6 milionů Čechů, kteří se nakazili a vyléčili. 98% občanů nosí náhubky. Minimálně 5,5 miliónu se nakazilo přes roušku. Roušky oddalují konec covidové mafie.

  Hrozí tu nebezpečí, že náhubkáři prodlouží pseudopandemii se vším útiskem a omezeními nám všem o další 2 roky. Mohl by někdo vymyslet způsob, jak zlomit odpor náhubkářů, a vysvobodit nás?.
  Babiš zalhal lidem, a) že kdo se chrání, ten neonemocní a b) čím důsledněji budete nosit roušky, tím dříve virus zmizí. Proč necháváte lidi, aby tomu věřili? Musí se denodenně opakovat, že je to lež.

 10. Děkuji, pane doktore Bukovský, že jste se nenechal umlčet. Držím se naděje, že Pravda zvítězí, i když na čas umlčena bývá…. A dál, že pokud by naše naděje byla jen v tomto časném životě, jsme vlastně ubožáci, ale naše naděje přesahuje všechnu moudrost i chytráctví tohoto věku. Díky za Vaše slova, posílám dál… babička z Českého ráje

 11. ja mám v tom jasno. fajzerku nikto do mňa nedostane. hovorím z osobnej skúsenosti. lepšie povedané, nikto nedostane do mňa vakcínu na základe mrna. tá osobná skúsenosť je moja manželka. po prvej dávke moderny schytala závažné zlyhávanie srdca, teraz jej pracuje na tridsať percent. a samozrejme trombózu. to sa stalo v máji tohto roku. to jej srdce už nebude nikdy pracovať tak, ako by malo. z obsahom videa do bodky súhlasím. proti fajzerke tvrdo bojujem všade, kde sa len dá. a samozrejme bojujem proti tejto vláde všade, kde sa len dá.

 12. Želám pekný deň. Vaše video ma zaujalo. Bohužiaľ do 15 minúty a 29 sekundy sa mi prestalo prehrávať. Ďakujem.

  1. Dobrý deň,

   pred nedávnom ste nám písali, že máte problém s prehrávaním niektorých videí (dlho načítavajú alebo sa zaseknú). V pozadí stále pracujeme na vylepšení našich služieb a preto by sme Vás chceli poprosiť či by ste mohli vyskúšať prehratie videí, ktoré Vám predtým nešli a dať nám vedieť či už je to v poriadku. Ďakujeme za spoluprácu a pochopenie.

   S pozdravom,

   Tím AKV TV

 13. Želám pekný deň, Vaše video ma zaujalo. Držím Vám palce, šírte naďalej svetlo medzi ľudí ktorí ú ešte v tme. Mne sa video nepodarilo pozrieť celé. Zhruba po 15tej až 16tej minúte sa zasekáva. Podcast na S……e funguje , tam sa dá vypočuť.

  Ďakujem.

  1. Dobrý deň,

   pred nedávnom ste nám písali, že máte problém s prehrávaním niektorých videí (dlho načítavajú alebo sa zaseknú). V pozadí stále pracujeme na vylepšení našich služieb a preto by sme Vás chceli poprosiť či by ste mohli vyskúšať prehratie videí, ktoré Vám predtým nešli a dať nám vedieť či už je to v poriadku. Ďakujeme za spoluprácu a pochopenie.

   S pozdravom,

   Tím AKV TV

 14. Pán Bukovský, ja mám na to dve odpovede. Kolektivizmus a neobmedzený nárast moci štátu, ktorého konečné štádium je tyrania. To nezačalo vakcínou. To začalo, keď nám prikázali používať bezpečnostné pásy/prilby, zakázali mentolové cigarety, nariadili aký cín budu firmy používať pri spajkovaní. Teraz nám chcú zakázať autá, hovädzie mäso a iné. V Británii štát určuje, koľko cukru majú mať nápoje, aká veľká má byť pizza. Zdražovaním elektrickej energie sa nás snažia donútiť obmedziť jej spotrebu. A to všetko v mene našeho “dobra”. Toto uzurpovanie naších slobôd sa nezačalo v roku 2020. Je to neaktivita občanov a nezáujem o veci verejné. Ľudia akceptujú každý nezmyselný zákon, ktorý si zákonodarci zmyslia a o ktorých nikdy neprebehne žiadna verejná diskusia podložená nejakým výskumom a hlavne položením si otázky “je to vôbec morálne”.

 15. Och, pán doktor.
  Ani netušíte ako veľmi si prajem aby ste sa tentokrát mýlil.
  Nech radšej ostanem onálepkovaná všetkým možným z čoho antivaxer je slabý výraz, akoby sa ešte niekomu niečo malo stať. Načo bude pravde víťazstvo keď …bože radšej nemyslieť…
  A už keď je niekto presvedčený o tejto jedinej možnej ceste svojej záchrany…modlím sa zaň ,ale nech nenúti mňa. Nech mi dá svatý pokoj a tiež tým, ktorí za seba ešte nerozhodujú.

 16. Ďakujem pán doktor za výstižné video. Plne s Vami súhlasím.
  Uvítala by som liek na otvorenie myslí a sŕdc “označkovaných” blízkych
  (žeby už bývalých blízkych?), ktorí sa úplne uzavreli voči informáciám,
  ktoré nepropagujú “mocnári”. Ako s nimi komunikovať, aby boli ochotnejší
  vypočuť aj opačné názory, aby nezatvárali oči pred podstatou diania?

  Prajem Vám, pán doktor, do nového roku veľa dobrého zdravia, odvahy
  a vytrvalosti vo Vašej vzácnej činnosti – aby nás Vaše slová posilňovali, spájali.

 17. Klobúk dole pred pánom Dr.Bukovským.Je to jediný lekár,ktorému verím,odkedy ho poznám a riadim sa jeho radami.Som kresťanka,ako on a vegetariánka už 32 rokov.Podľa jeho rady dodržiavam imunitu,mám o štyri mesiace 84 rokov a nikdy som nemala ani chrípku a nie to “nejaký covid”.Keby namiesto nezmyselného očkovania radšej povedali ľuďom,ako si udržiavať imunitu a dali im k dispozícii vhodné lieky,nikto by neumrel na “covid”.S pozdravom Dobiasová

 18. 1. Prekonal som covid (teda aspon podla terajsich diagostickych metod)
  Ten priebeh bol tak “zavazny” ze som nepotreboval ani PN. Podla statneho narativu patrim do skupiny rizikovych ludi (vekom). Preco by som si mal nechat aplikovat neoverenu experimentalnu latku, ked je priebeh C19 miernejsi ako chripka? Racionalny dvovod na to neexistuje.
  Okolo globalnej vakcinacie toho smrdi velmi vela… Napriklad nikto neriesi co moze sposobit kumulovanie “vedlajsich” ucinkov vakciny pri podani viacerych davok.
  2. Sokujuci je fakt ze vakcinu podporuje samotny papez. Ano, pokrivenie reality dosiahlo az taketo obludne rozmery

 19. Presviedčajú nás, že vraj “Vakcína je sloboda”…
  Ak touto slobodou má byť povinnosť na neurčite dlhú dobu, možno až doživotne, si nechať každých pár mesiacov do tela pichať akési neoverené genetické látky spornej účinnosti ktoré nazývajú vakcínami, tak potom o takúto ich “slobodu” nemám záujem.
  To ich presviedčanie mi veľmi pripomína démona z úžasnej básne Ivana Krasku “Baníci”..

 20. No, no, no, nebol by som si taky isty, ze tu ste uz v bezpeci 🙂 Asi Vam nikto nepovedal, ze SK domenu Vam moze sud zrusit “smahom ruky”. Nikto Vam neporadil registrovat si domenu v krajine, kde na nu “chapadla” nemaju dosah?

 21. Dobrý deň, pán MUDr.Bukovský. Myslím si, že je ešte naozaj dosť otázok, ktoré by si ľudia mali položiť…!!! Z dvoch dávok vakcíny sa dostávame k “booster” dávke vakcíny a k vakcinácii každý rok !!!? To sú posledné informácie od Pfizeru. To sú naozaj všetci ochotní dávať sa zaočkovať každý rok, bez ohľadu na to, že by vedeli, čo to dlhodobo urobí s ich imunitným systémom a imunitou ich detí??? Doporučujem vyhľadať si informácie o “ADE”. A čo tak trochu aj veriť vlastnému imunitnému systému a nie sa iba báť. A minister zdravotníctva povie, že keď Pfizer rozhodne o potrebe ďalšej dávky, tak ju budeme ľuďom dávať ( i deťom !) … Nemalo by sa takéto rozhodnutie robiť na základe štúdií a nie na základe rozhodnutia výrobcu vakcíny. (?) (To je podobné ako spýtať sa výrobcu čokolády, či je dobré jesť čokoládu… ) Ďalšia otázka je, prečo je v zmluve s Pfizerom, že vlády budú pokračovať v nákupe vakcíny i keď sa nájde účinný liek proti Covidu…(?), a prečo je väčšia časť zmlúv s Pfizerom utajená. Prečo sa majú prepúšťať lekári a zdravotné sestry, ktorí sa odmietnu dať zaočkovať, keď nám ide v prvom rade o to, aby neskolabovalo zdravotníctvo…(?) Veď keď ich všetkých prepustia, potom ešte len nastane kolaps zdravotníctva. Ja nie som antivaxer, len si kladiem otázky… A čím viac sa niekto snaží tých, ktorí majú otázky umlčať a hneď ich označovať za antivaxerov, tým je to podozrivejšie… Držím palce a želám veľa zdravia

 22. Vážený pán doktor Bukovský,

  ste lekár, ktorý mi svojimi radami pomohol riešiť moje závažné zdravotné problémy, a to som pochodil lekárov.. – ste lekár, ktorému ide skutočne o zdravie človeka a nepriživuje sa na jeho chorobe ako niektorí páni lekári.. Okrem toho liečite nielen telo, ale aj dušu. Zo srdca vďaka, Martin

 23. Pozrite, ako aplikujú vakcíny. Málokto najprv aspiruje, či nie je v cieve, alebo blízko nej. Čo ak v tomto prípade sú problémy. Možno prichádza k rýchlejšiemu vstrebaniu a potom k reakcií. Nikto to neakceptuje. Vrážajú
  ich ako na bežiacom páse. Nemôžem na to už v TV pozerať. Zamyslí sa niekto nad tým?

  1. Dobrá otázka. Ten problém, že se někdy trefí do svalu, jindy do žíly, někde na internetu někdo zmínil, snad nějaká zdravotní sestra. To by možná vysvětlilo, proč někdy lidé zkolabují velmi rychle po podání toho experimentálního roztoku. Také by mne to blíže zajímalo.

 24. A nie je to nahodou tak, ze informacie o bezpecnosti a ucinnosti lieku, vakciny su volne pristupne hned a vsetkym ale patentovane postupy vyroby (rna vakciny) si mozu strazit kym nevyprsia patenty?

  1. Patenty jsou obecně veřejně přístupné na patentovém úřadě, právě proto, aby se mohlo zjistit, zda je někdo porušuje. Ale tak jako tak si myslím, že o tyto věci v tomto případě nejde. Podobně se zachovala celá slavná EU, kdy odmítla zveřejnit dohody s Big-farmami, a když si to nějaký europoslanec nakonec vynutil, tak mu dali smlouvy, kde je 95% textu začerněno. Opět otázka pro příznivce covid “vakcín”: Není vám na tom něco aspoň trochu podezřelého?

 25. Pán doktor, dovoľujem si upozorniť na posledné interview s dr Faucim, kde explicitne priznal, že PCR testy nemôžu preukázať prítomnosť živého a infekčného vírusu (čo tvrdia mnohí vedci už vyše roka).

 26. Dobrý den .
  Můžete poskytnout informace o vakcíně Sputnik? Také Putin předložil 430000 stran? Tak a teď tu o Budulínkovi , předložte dokumenty z toho soudu z Ameriky. Já věřím jen tomu co vidím ale vy jen mluvíte.

 27. Připojuji se k velkým díkům doktoru Bukovskému, protože vše, co píše a říká, naprosto rezonuje s mým vnímáním současné covidové “reality”. Včetně přesahu do filosofie a náboženství (víry), o politice nemluvě. Je to prostě hrůza, “satan” puštěný z řetězu, předpovězená biblická apokalypsa velmi pravděpodobně již započala. Satanem myslím tu neskutečnou pýchu “rozumu”, který naprosto popřel Boha a přirozený řád světa. V horším případě je to aktivní touha po moci a služba čirému zlu. Velmi souhlasím s panem Bukovským, že tato šílená doba je ale i šance, ba dokonce stimul, jak a proč na sobě pracovat a dostat se na vyšší duchovní úroveň. Protože alternativu žít v negativismu jsem zavrhnul. Ne, tu radost jim neuděláme, abychom propadli skepsi a beznaději. Naopak, před svítáním bývá největší tma, vzácný prvek se také z rudy dostane za vysokého tlaku a teploty. Takže dostat se “nad” to, najít svůj vnitřní klid (Boha), a pak se změní celý svět. Pojďme do toho!

 28. Vynikajúce postrehy. Tu sa pekne ukazuje prečo je zakázané sa pýtať vo verejnoprávnom priestore. Boja sa, žeby ľudia začali premýšlať. Každá diktatúra sa bojí toho, že ľudia začnú uvažovať.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.