Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

MUDr. Soňa Peková: Najväčšia svetová sabotáž už zrejme končí

Rozhovor dvoch „zmazaných“: MUDr. Bukovského s MUDr. Pekovou o tom, či je omikron dverami zo psychiatrickej väznice, do ktorej nás zatvorili pred dvomi rokmi.

Testovanie antigénovými testami na „wuhan“ v časoch „omikronu“ je rovnaký nezmysel ako fonendoskopom „vyšetrovať“ mozog.

Komentáre

 1. Pán doktor, ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše videá a za Vašu odvahu v boji proti tomuto megapodvodu. Ste pre mňa hrdinovia súčasnosti Vy aj doktorka Pekova ??

  1. Ste výborný vďaka . Ktorékoľvek vaše video je pre mňa prínosom.Doktorka Pekova je jednotka ako človek a samozrejme ako odborník.

 2. Myslím, že nic nekončí. Stačí se podívat na novelu pandemického zákona, se kterou přišla nová vláda, která se k moci dostala díky podvodu.

  1. Tiež si s obavami myslím, že kde niečo končí, vždy niečo nové začína….oni sa len tak ľahko svojej moci nevzdajú.

 3. Jeden z najlepších rozhovorov, verím, že ich bude viac. Ohľadom médií hlavného prúdu, za tieto dva roky vyprodukovali množstvo klamstiev, manipulácií spojených s neustálym zastrašovaním, čo je určite pre nich viac výhodné, ľahšie sa udržuje ľudí v strachu, ako ľuďom prinášať pravdivé, pozitívne informácie. Médiá už dávno neinformujú, stali sa obrovským nástrojom rozdeľovania spoločnosti, nenávisti, skorumpovanosti, prehniteho systému, ktorého sú súčasťou. Ak má byť toto obdobie v niečom poučné, verím, že práve odklonenie sa od médií úplne!!! Za posledné dva roky narobili zloby až až.

 4. Super, super, super… a konečne.
  Vás aj MUDr. Pekovú sledujem dlhodobo a som nesmierne vďačný za vaše vedomosťami a praxou podložené, kvalifikované názory a fakty. Máte môj obdiv, držím palce…

 5. Skvely rozhovor, vyborne sa to pocuva, ked diskutuju inteligentni, vzdelani ludia, ktori nikdy neprestali vidiet pravdu. Som si sity, ze keby existovala prevaha takychto ludi tento globalny “preslap” sa nemusel sa to vobec stat
  Velmi, velmi pekne dakujeme za tieto slova!
  Inak, ked vynalezca SR covid atomovej bomby zacina pedalovat dozadu, nedostal on nahodou strach? Ci v jeho pripade to nehrozi?
  Napada ma taka otazka:
  Nezakryli a nezakryvaju sucastni protagonisti covidgate nieco take ako zmena celosvetoveho poriadku? Pozornost sveta upriamili na jeden vykonstruovany “problem” a mozno potichu chystaju nieco daleko horsie… (dufam ze teraz mistifikujem)
  Tesime sa na dalsie videa!

  1. Tak ako to povedala pani Peková zrejme by bolo dobré, aby sa všetci alternatívni odborníci zo všetkých krajín spojili. Lebo čelia vysoko organizovanému protivníkovi, ktorý má moc peniaze a média.

   1. Nespoja sa nikdy ! Chápte, toto je colosvetovo najvačši biznis aký vznikol. Na zdraví človeka sa dá najlepšie zarobit. Bude 1,2,3 4,5 očk.látka….stále sa bude očkovať….nie pre ochranu zdravia, ale pre biznis.

  1. Dobrý večer, ďakujeme Vám obom za ďalší výborný a zrozumiteľný rozhovor a za nádej, ktorú nám posúvate.?

 6. Dobrý deň. Veľmi pekne vám obom ďakujem, že ste to všetko vydržali. Je obdivuhodné, že ste to po tej všetkej šikane nevzdali. Málokto znesie toľko, čo vy. Rešpekt!

 7. Svajciarska Konfederacia vcera uverejnila ze v marci zrusi Covid Pas. No uvidime…
  Dufajme ze ano.

  Zelam Vam vsetko dobre a nevzdavajte sa.

 8. To vôbec nie je podstatne, ze v akom jazyku rozhovor prebieha.
  Podstatné je o čom rozhovor je.
  Ludia, ktorí ovládaju viac jazykov, tak mozu pouzivat vsetky paralelne a nedeje sa tym nijaka ujma matercine.
  Na nete je tolko Slovakov, ktorí z gramatickej stranky totalne materinsky jazyk neovladaju, ze tento Vas komentar je znacne nevhodny.

 9. DAKUJEM AJ JA VAM OBIDVOM. RADA POCUVAM VASE NAZORY A VERIM, ZE PODVOD BUDE ODHALENY A VINNICI POTRESTANI
  TOTO UZ NIE JE MOZNE CO SA DEJE NA CELOM SVETE
  LEN TESTOVAT, OCKOVAT- STALE VIAC A VIAC OCKOVAT A VAKCINY NEZABERAJU- LUIA IM VERIA A MAJITELIA FARMAFIRIEM SA STAVAJU STALE VIAC A VIAC BOHATSIMI
  NACO IM BUDU TIE MILIARDY? VED VECNE ZIT ANI ONI NEBUDU A BLAHOBYT PRE ICH NASTAVAJUCE GENERACIE? VED PENIAZE VZDY LEN MLADYCH ´´POKAZILI´´- DROGY, ZABIJAJU UZ AJ ROICOV, STARYCH ROICOV KVOLI PENIAZOM- NAJMA NA ZAPAE- ZILA SOM TAM 32 ROKOV- VRATILA SOM SA SEM AJ S MOJIM ZAHRANICNYM MANZELOM ALE UZ CELY SVET JE STRASNE ZLY. ZLO TREBA PORAZIT LEBO INAC MLADEZ ZLE DOPADNE.

  1. Protilátková odpověď 18 měsíců po infekci SARS-CoV-2 u očkovaných a neočkovaných jedinců.

   Jedincům, kteří se uzdravili z infekcí COVID-19, se doporučuje podstoupit kompletní očkování podobně jako naivní jedinci, kteří v minulosti neměli infekci. Je však stále sporné, zda jsou pro uzdravené jedince zapotřebí dvě dávky vakcíny nebo by stačila jedna dávka.

   Údaje v reálném čase ukázaly, že jedna dávka vakcíny může adekvátně zvýšit imunitu u uzdravených jedinců, kteří mají ochrannou imunitu ve srovnání s dvojnásobnou dávkou. Nicméně ideální dávkovací režimy vakcíny nebo zpětné reakce nebyly u uzdravených jedinců studovány.

   Studie naznačují, že vakcinace může vyvolat specifičtější a vyšší odezvu zaměřenou na doménu vázající spike-receptor binding domain (S-RBD) namísto nukleokapsidu (NCP) ve srovnání s přirozenou infekcí.

   Nová studie publikovaná na předtiskovém serveru medRxiv * hodnotila dynamiku titrů IgG během 18 měsíců u pacientů, kteří se zotavili z infekcí COVID-19 během března 2020. Studie také zkoumala dopad dvou dávek BNT162b2 (Pfizer- BioNTech) očkování na titry protilátek u těchto pacientů ve srovnání s těmi pacienty, kteří nedostali žádnou dávku vakcíny.
   Studie – [https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.01.18.22269349v1]

   Výsledky studie
   Výsledky ukazují, že dvojitá dávka vakcinace u uzdravených jedinců měla velký dopad na titry protilátek. Bylo zjištěno, že titry protilátek se po vakcinaci rychle zvyšují, ale nárůst byl krátkodobý, což vysvětluje důležitost posilovačů. Bylo hlášeno, že titry IgG se zvýšily 161krát, zatímco titry IgM se zvýšily o hodnotu 0,773.

   Bylo však zjištěno, že NEočkovaní zotavení jedinci měli pozitivní test na protilátky anti-S-RBD 18 měsíců po infekci. U těchto jedinců nebyly hlášeny žádné případy reinfekce, přestože se objevily četné mutantní kmeny, které přinesly několik vln infekce. Většina uzdravených jedinců byla také pozitivně testována na protilátky proti NCP 18 měsíců po infekci.

   Současná studie proto ukazuje, že imunita způsobená infekcí SARS-CoV-2 trvala déle ve srovnání s očkováním. Ačkoli jsou protilátky po vakcinaci významně posíleny, tato odpověď je krátkodobá. Také testování na anti-NCP protilátky může pomoci analyzovat typ existující imunity u jednotlivce. Je zapotřebí další výzkum k určení dávkovacího režimu a načasování očkování, aby byla zajištěna adekvátní imunitní odpověď u jedince.

   ?Omezení❗️
   Studie měla určitá omezení. Za prvé, velikost vzorku studie byla malá. Za druhé, simultánní stanovení titru protilátek pro NCP i S-RBD by poskytlo lepší výsledky pro srovnávací analýzu. Test S-RBD však získal nouzové schválení na konci roku 2020.

   ❗️❗️❗️Důležité oznámení❗️❗️❗️
   *medRxiv publikuje předběžné vědecké zprávy, které nejsou recenzovány, a proto by neměly být považovány za průkazné, vodící klinickou praxi/chování související se zdravím, ani by se s nimi nemělo zacházet jako s ověřenými informacemi.
   Zdroj?
   [https://www.news-medical.net/news/20220124/Antibody-response-18-months-after-SARS-CoV-2-infection-in-vaccinated-and-unvaccinated-individuals.aspx]

   Ovšem i zde v Rozhodnutí o dočasném použití vakcín je studie v předtisku str.10?
   {[https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/12/Rozhodnuti-o-docasnem-povoleni-pouziti-registrovanych-lecivych-pripravku-Comirnaty-a-Spikevax-–-posilovaci-davka-s-ucinnosti-od-6.-12.-2021.pdf]

   “Kim Huat, N. et al. (2021) “Differential immunogenicity of homologous versus heterologous boost
   in Ad26.COV2.S vaccine recipients”. medRxiv. doi: 10.1101/2021.10.14.21264981,
   https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.10.14.21264981v1” }

 10. Keď chcem počuť pravdivé, nezaujaté názory, vypočujem si Vás. A ďakujem Vám, že si dávate tú námahu, študujete, idete do detailov, hľadáte pravdu a chcete sa o ňu podeliť aj s nami. Ste pre nás požehnaním.

 11. Som velmi vdacna za to, co robite a ze Ste sa aj napriek tolkemu zlu protivnikov umlcat Vas nevzdali. Nech konecne vyjde pravda na javo a zvitazi zdravy rozum.
  Obdivujem Vasu nebojacnost a odhodlanie vykricat pravdu do sveta.
  Vase videa nam verne vysvetluju holu pravdu a informuju o veciach, o ktorych by sme sa inde nedozvedeli. Dakujem, ze Ste.

 12. Ozaj v suvislosti s Australian Open a odstaveneho Djokovica. Nemala by by teraz Antidopingova agentura v sporte zakrocit a dat stop vsetkym ockovanym, pretoze z pohladu sportu maju v sebe neoverenu experimentalnu latku, ktora moze ovplyvnit ich vykon?
  No mozno ta latka ovplyvnuje vykon smerom k horsiemu, tak bolo treba odstavit Djokovica
  aby nedostala vacsina jeho superov kanara :0)

 13. Obaja ste vzorom, ako má lekár pomáhať ľuďom v mene pravdy, Hippokratovej prísahy a skúseností z praxe. Verím, že postupne stále viac kolegov pochopí poslanie lekára a vrátia sa k týmto princípom…a aj v to, že ohodnotenie lekára bude férové a nie podľa zásluh vo farmabiznise. Ďakujem Vám obom za odvahu a múdrosť, ktorú šírite medzi nás!

 14. Radosť môcť si pozrieť takýto uvoľnený a necenzurovaný rozhovor dvoch odborníkov, inteligentných ľudí, ktorí sa neboja povedať čo si myslia a nemajú problém svoje názory podložiť aj množstvom faktov.
  Aký to rozdiel voči trápnemu papagájovaniu naučených poučiek našich oficiálnych “odborníkov”, ktorí by ako vôbec najmiernejší postih mali okamžite vrátiť svoje lekárske a iné diplomy a utiahnuť sa do úzadia, aby sa na nich čím skôr zabudlo..

 15. Ďakujem pán Dr.Bukovsky za ďalšiu ranu pre ľudí na druhej strane, ktorý svoj komfort podľahli klamstvu.
  Inak v Martinuse vašu knihu Zmazaný nemajú a ani sa nedá objednať.

 16. Tak, ako sa po II. svetovej vojne, za zverstvá, ktorých sa dopustili fašisti, uskutočnil Norimberský proces, mala by sa uskutočniť jeho obdoba a za ten hyenizmus, ktorý tu spôsobili ľahko identifikovateľní zmrdi a ich prisluhovači, by mali byť súdení a spravodlivo potrestaní. Za tie státisíce obetí, k nim musíme byť neúprosní a tvrdí, bez zľutovanie.

 17. Ďakujem za rozhovor s MUDr. Pekovou. Obdivovala som ju, že sa držala svojej teórie o “umeline”, keď všetci “videli netopiera” (aj renomovaní). Veľmi by som sa tešila a myslim, že nie som sama, keby omikron, a tým celý covid-19 bol od leta len nepríjemnou spomienkou. Stále ma však trápi otázka, čo potom urobia Rakušania s povinným očkovaním.

 18. Bravo! Pani doktorka ostávate v mojom srdci naveky. Za Vašu nebojácnosť a fundovaný pravdivý popis vecí, o ktorých som si myslel, že ani nemôžu nastať v demokracii a čo bohužiaľ pri tej obludnosti mnohí ani nie sú alebo nechcú pochopiť. Pamätám “súdruha” zo SAV, čo v STV poprel vaše prvé tvrdenia s tým, že to nebolo publikované v odbornom časopise, tie ďalšie opozitá proti Vám je škoda aj spomínať.
  Škoda, že doktor Bukovský nemá agilných nasledovníkov na Slovensku, ale jeho názory sú hádam o to viac trefné. Ešte raz veľká vďaka!

  1. Akože nemá, doktor Fischer, kardiológ, doktorka Janeková, všeobecná lekárka, zhodou okolností pracovala v Martinskej nemocnici. bola aj v TA3, lieči pacientov od začiatku, nemala ani jedno úmrtie, žiadnych hospitalizovaných. V Martine doktor Šuch, doporučuje Ivermektín . Okrem toho doktor Bukovský je tiež z Martina

 19. Ďakujem, že ste sa nevzdali a ďalej verejne vystupujete a šírite svoj odborný názor.
  Covid19 už ide do úzadia a v médiách sa čoraz viac objavujú vojnovo-štváčske správy ako chce Rusko napadnúť Ukrajinu, lebo na svojom území presúva vojská a posiluje ich blízko Ukrajiny, len zabudli dodať ako tam USA a spol. presúvajú techniku a provokujú rusov aj na zemi aj mori. Otázne je či je to ďalšie naťahovanie času (zastieranie vážnejších problémov) a testovanie ľudí ako sú už poddajný. Niektorý ekonómovia tvrdia, že sa blíži ekonomická a finančná kríza podobná ako pred II sv. vojnou. Tlačenie peňazí nafúklo túto bublinu 4x viac ako bola pri kríze v 2008. Takou väčšou vojnou by si USA zase polepšilo (predĺžilo agóniu), vyprázdnilo vojenské sklady aby ich mohli znova naplniť novšími zbraňami, čo by určitým ľudom prinieslo veľa $ a zároveň by mohli obmedziť ďalšie ľudské práva ….
  Je potrebné aby ľudia nabrali odvahu a rozprávali sa o týchto témach aj na odborných úrovniach aj laických aby sme videli veci z viacerých uhlov a mohli sa zodpovednejšie rozhodovať a nenechali sa oblbovať . “Zlých a hlúpych je možné vždy ovplyvňovať “.
  Gramatická vsuvka, vyššie som napísal “posiluje” a nie posilňuje, pre mňa stále platí po starom:
  sila – síliť- posíliť – posilovňa ak by som chcel napísať “posilniť ” musel by existovať základ slova: silňa – silniť -posilniť – posilňovňa ale slovo silňa neexistuje (za socializmu nás učili, že sa môžeme ísť posilniť do krčmy a posíliť do posilovne ) (ďalšia pekná téma, ako sa dá zmenou slova niekomu podvedome “zobrať sila”)

 20. Co som pocul, pani Pekova je uz dost zdiskreditovana osoba v ceskej vedeckej obce nielen co sa tyka covidu. Nemyslim si, ze tuto osobu budu brat ludia vazne. V Cesku je narozdiel od Slovenska otvorena diskusia ohladne covidu a da sa prezentovat aj rozdielne nazory napr. pripravovana diskusia na CT1 Mate slovo s M Jilkovou. Preto by som uvital, keby ste kladol aj kriticke otazky resp. nasiel niekoho s kym by ste mohol diskutovat, nie si len pritakavat, ze mate pravdu. Veci nie su vzdy ciernobiele a preto treba brat do uvahy aj kriticke nazory resp. opacne nazory ako vyznavate aby ste nedopadli rovnako ako ti ludia ktorych kritizujete. Chapem ze na Slovensku asi nenajdete ludi co by s Vami isli do diskusie ale verim ze v Cesku ano.

  1. Ale o čem chcete diskutovat, když mají pravdu? Oni v podstatě bojují proti LŽI
   a se lží je diskuse zbytečná.

   Jak byste diskutovali s názory bývalých STB, kteří by Vám velmi přesvědčivě dokazovali, že v minulém režimu sloužili věrně, poctivě a s řádným nasazením pro DOBROU VEC?

   To nemá cenu.

  2. Konečne niečo rozumné. Tie komentáre o hrdinstve a ďakovania, veď je to trápne . V konečnom dôsledku toto nebol ani rozhovor to bol monológ p. Pekovej. P. Bukovský, mám aj vaše knihy čo ste písal ako si máme udžiavať zdravie, to je Vaša parketa.Čo sa týka vašich videí o zdraví vždy som sa tešila na nové , ale odkedy ste sa začal miešať do politiky ??jednoducho to nie je Vaša parketa. Veľa zdravia / Hanna

 21. Skvelý rozhovor dvoch rozhľadených ľudí, ktorí dobre rozumejú tomu, čo robia. Aký to kontrast voči tomu paškviľu z divotvorných médií.

 22. VS palec hore. Ale myslím, že aj na Slovensku by sa našli, len nemajú potrebu sa zviditeľňovať. Jeden taký MUDr., čo má odborné semináre, na ktoré sa hocikto nedostane, to už vzdal s konštatovaním, že múdry sa vyjadruje k tomu, čomu rozumie. Je to na počudovanie koľko “odborníkov” na vírusy za posledné 2 roky máme. Asi po roku som sa zase zapojil do diskusie, ale myslím, že opäť to bude na dlhšie než ma niečo zaujme hodné komentovať. Ľudia si ani neuvedomujú, alebo nechcú si pripustiť, ako ľahko sa dajú, vďaka dnešným vymoženostiam, ovplyvniť. Vidieť to aj z niektorých príspevkov. Klapky na oči a idú. No, “odborníci” do toho… Dajte mi to vyžrať.

 23. Dobrý den,
  dovolil jsem tu zpochybnit jeden bod v jejím rozhovoru, který ze své odbornosti by opravdu měla znát a komentář nevidím…
  Jde zde diskutovat resp. vyslovit jiný než Vámi preferovaný názor??
  Děkuji

 24. Vše jsem si přečetla.. všechny komentáře, jste lidé na pravém místě, lidé… Hluboce si Vážím Vaší čestnosti, odhodlanosti, a bojovnosti nebát se říci pravdu..S velikou úctou k Vám. Velké DĚKUJI.
  Hana

 25. možno viete-neviete, ale chcel by som dať do pozornosti petíciu proti povinnému očkovaniu v EU.
  Ak si myslíte, že to je správne, tak poprosím o zdielanie.

  https://citizengo.org/sk/ot/205798-odmietame-spolocny-pristup-k-povinnemu-ockovaniu-v-ramci-eu?dr=12388558::a8e0b871dc34dad8e7580697d2780b41&utm_source=em&utm_medium=e-mail&utm_content=em_link4&utm_campaign=SK-2022-01-03-Local-OT-MHA-205798-EU_mandatory_vaccination.07_AA_Relaunch_3&mkt_tok=OTA3LU9EWS0wNTEAAAGCVTVyl1DeTY24aXXP601N9o1OWrLxd74XosXiov42J1iVymsC34nKCEtHm0EvHIa0qIkIHJ5OFzy7nCMl7fj1JFPqG72sL524-JlVDk6o8LRALaEwQQ

 26. Velmi pekne dakujem za tento skvely a hodnotny rozhovor. Aj Vas, pan doktor, aj Dr. Pekovu si nesmierne vazim a priala by som si, aby takych odbornikov ako ste Vy, bolo co najviac a idealne tam, kde sa rozhoduje o nasich osudoch? Viem, ze primarne riesite zivot na Slovensku, pripadne v Cechach. No ja sa pytam, ako Slovenka zijuca vo Francuzsku, ako je mozne, ze v dnesnej situacii, ked je uz nad Slnko jasne, o co tu ide a ze vakciny jednoducho nefunguju, ba dokonca mozu vazne poskodit zdravie ludi, francuzsky prezident nekompromisne nadalej presadzuje vakcinaciu, dokonca tak, ze pokial uz zaockovany clovek nejde v urcenom termine na dalsi booster, mu jeho vakcinacny pas zanika a hladi sa na neho ako na nezaockovaneho…. A nedavno verejne v jednom rozhovore vyhlasil, ze urobi vsetko pre to, aby s nezaockovanymi, prepitujem a citujem “vysr.l” co najviac, lebo chce a moze… Velmi dufam a verim, ze tato hroza uz coskoro skonci a ze si na nas nikto nic nove nevymysli…. obavam sa totiz, ze skutocne plany diablov, ktori toto vsetko uz davno pripravovali a zosnovali, su daleko strasnejsie, ako co nam tu predviedli s touto tzv.pandemiou…. Verim v zdravy ludsky rozum a pud sebazachovy a v to, ze my ludia spolocne takyto vyvoj smerujuci k nasmu zaniku jednoducho nedovolime…

 27. P. doktor, ďakujem za Vašu odvahu, ktorou po celý čas bojujete proti covid zlu a proti doslova “covid lumpom”.Príde doba kedy pravda vyjde skutočne navrch,lebo teraz to funguje asi takto:
  Táto plándemia funguje ako mušketierske heslo: Jeden za všetkých a všetci za jedného. Nepochopiteľné, aby celú zemegulu zasiahol v rovnakom čase a s rovnakými následkami vírus. A potom prídu jeho varianty a zase všade . A potom prídu koordinované rozhodnutia vládných papalášov ako rovnako postupovať. Ak jeden tak všetci- a la Aramis a D’Artagnan. A potom príde na rad vakcínovanie, aby vraj zničil túto pliagu tak ako nariadi hlavný král Pfizer.

  A ako vidieť hlavný král Pfizer zlyhal, lebo vakcína nefunguje a možno konečne príde na rad nejaký Richelieu, možno vláda absolutizmu . A možno aj revolúcia,
  a potom aj všetka pravda sa dostane na svetlo sveta, možno. Len gilotíny už nefungujú a to je škoda.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.