Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Nebuďte ticho, keď treba niečo povedať

Už dosť! Nebudem ticho len preto, lebo sa komusi nepáči, o čom premýšľam a čo hovorím.

Sloboda slova je slobodou myslenia.

Každý, kto chce v otvorenej a civilizovanej diskusii umlčať druhých, lebo považuje ich názory za hlúpe alebo „spoločensky nevhodné a nežiaduce“, je nebezpečný psychopat alebo tyran, pred ktorým treba všetkých varovať.

Komentáre

 1. Ďakujem, skvelé visvetlenie toho čo sa deje v našej otčine. Ďakujem za Vašu múdrosť ktorú si nenechávaťe len pre úzky okruh svojich známych ale sa s ňou podelíte aj somnou s nami… Ďakujem

 2. Máte pravdu pán doktor,aby sme vôbec mohli písať máte tu priehrštie tém,ktorým sa môžete venovať.

 3. p. Bukovsky, nesuhlasim s Vami ohladom identifikacie ci anonymity na socialnych sietach.

  Nie nikdy tu nebola anonymita, to prave nikdy tu nebolo take hystericke pistanie po identifikacii.

  Cele roky, co som cestoval prostriedkami hromadnej dopravy, som sa ja nikdy nelegitimoval, ani som ja nikdy nikoho nelegitimoval pred tym, ako som sa s nim zacal rozpravat a vymienat si nazory. Ergo, nikdy som nepoznal identitu nahodnych cudzich ludi, s ktorymi som sa verejne rozpraval. Prislo a stale mi to pride pridozene a spravne nepoznat ju.

  Vy sam si v zapati protirecite “argumentom”, ci vari ludia na stadione vedia o sebe vsetko.

  No ano, presne o tom to je. Neznami ludia su neznami ludia a navzajom sa nemaju dovod legitimovat. Neligitimacia im vsak z ludsko-bytostneho pohladu nijako nebrani viest noramlnu komunikaciu.

  A k socialnym sietam. Ja sam tam pouzivam fiktivne meno a bez obrazku tvare. Som na to hrdy a trvam na tom. Vyhradzujem si pravo na ochranu sukromia v prostredi psychopatov a nebezpecnych ludi, kde odhalit svoju identitu znamena riskovat nevyziadanu navstevu s nepredvidatelnymi dosledkami na moje zdravie a bezpecnost. Ak by mal niekto problem s mojim spravanim na socialnej sieti, moze vyuzit institut trestneho oznamenia a policia si ma dokaze spolahlivo najst a identifikovat. Bezny pouzivatel nema dovod poznat moju skutocnu identitu. Teda pokial na socialnej sieti posobim ako sukromna, verejne necinna osoba.

  Vyprosim si teda aj od Vas toto Vase pausalne hodnotenie integrity ludi vyuzivajucich svoje svate pravo na vlastny sposob ochrany sukromia.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.