Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Spor s blogerom denníka n: Nejde mi o peniaze!

Nie, nebránim sa kritike. Nie, v súdnom spore s blogerom denníka n mi nejde o peniaze. Nie, neprestanem brániť slobodu slova a slušnú diskusiu!

Bloger denníka n a medicínsky nevzdelaný aktivista na sociálnej sieti, ktorý opakovane odmietol moju ponuku na verejnú diskusiu, prehral súdny spor. Podal odvolanie a ďalej pokračuje v osobných útokoch, internetovej šikane a inom konaní, o ktorom som presvedčený, že je porušením zákona. Preto podnikám potrebné právne kroky. Mnohé slovenské médiá o týchto procesoch informujú skreslene a tendenčne, čím vzbudzujú dojem, že sa snažia mediálne chrániť osobu, ktorá je podozrivá z porušovania zákona.

Verím, že už onedlho príde čas, keď budem môcť povedať viac.

Komentáre

 1. No o com chcete diskutovat s ludmi ked nevedia prevazne kolko je 15×12 z pamati. Myslim si ze nieje o com sa nadalej bavit. Iba sa pytam ze fabrika ktora minie kvantum elektriny plynu ropy a inych zdrojov vysledkom jej cinnosti je odpad ako balena voda alebo farebny cukor. A na strane druhej zamestnanec si z vyplaty musi zaplatit oblecenie cestovne a dalsie naklady s pracou spojene. Pytam sa ze tie zdroje ktore minie fabrika maju vacsiu alebo mensiu hodnotu ako vyplaty. Nieje to nahodou tak ze keby tieto zdroje predame tak by sme zarobili viac ako pracou? No a potom si tu neaky Blogger z DennikN otiera hubu z penazi uzernikov. Poukazovat na chyby je jednoduche. To je tak ze kto si sam nevie navarit je vzdy prehnane kriticky k tym co mu uvaria.

 2. Pán Bukovský, prajem Vám veľa zdravia a sily. Nech sa Vám a tiež všetkým Vám podobným darí v boji oroti úpadku. Víťazstvom je najmä to, že sa nevzdáte a vždy budete stáť na strane pravdy.

  1. Trochu odbočím: Na margo tých rúšok a respirátorov: Kto vie aké malé sú výrusy a aké veľké otvory v rúškach a respirátoroch, použijem prirovnanie: ak vám prekážajú muchy zo susedovho hnojiska, oplotíte si svoj dom a záhradu klasickým drôteným pletivom a budete natešení, že muchy zo suse- dovho hnojiska vám dajú pokoj : )))

 3. …”ostat tam, kde su”…
  .
  presne tak, treba zostat tu doma a pretrpiet tuto “otrasnu” dobu a zachovat si vlastnu dostojnost, nech uz to dopadne akokolvek.
  Trocha ma vyrusuje ta usa vlajocka, nakolko som presvedceny, ze velky podiel na tom, ako svet vyzera, ma prave usa.
  Nie, negeneralizujem, nie vsetci v usa su bezcharakterni a tuziaci len po mamone. Ale ako u nas, aj tam je hlas tych druhych menej pocut.
  Pan Bukovsky, dufam, ze ostanete a nebudete rozmyslat o inom mieste na zemi. Tu ste na tom spravnom mieste.
  Ako klasik hovori “nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie’.
  .
  Vsetko dobre.

 4. Pán dr.vážim si Vaše znalosti a Vašu silu, brániť si svoj názor!!!! Rada pozerám Vaše super videa. Minule som zazrela Vaše meno a fotku na propagaciu Cardiomax=nemám pocit, že je to s Vaším svolením????!!! 🍀🍀🍀

  1. Prajeme pekný večer, je to podvod a zneužitie mena Dr. Igora Bukovského. Snažíme sa to eliminovať, avšak internet je ako bezodná studňa a nevieme zabrániť všetkým článkom. Ak môžete, pokojne šírte ďalej, že toto nie je odporúčanie pána doktora. To, čo je tu alebo na stránkach akv.sk – to sú relevantné zdroje. Ďakujeme za upozornenie.
   S pozdravom REDAKCIA AKV TV

 5. Každý nech nesie zodpovednosť za to, čo rozsieva medzí ľudí. Bezhlavo, nepravdivo, arogantne, tak nech aj zaplatí za ušlý zisk a poškodenie dobrého mena. Však dostal 200000 eur.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.