Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Veľká analýza: vitamín D chránil a chráni – pred kovidom aj smrťou naň!

Význam vitamínu D v prevencii a liečbe infekcie COVID-19 spochybňovali alebo priamo popierali takmer všetci medicínsky nevzdelaní novinári, aktivisti, blogeri, pseudocelebrity, ba aj mnohí lekári.

Znovu a znovu sa však potvrdzuje, že jeho maximálne využitie mohlo na Slovensku zabrániť tisíckam zbytočných predčasných úmrtí. Kto je za to vinný? Kto bude za to aspoň morálne odsúdený?

V prestížnom časopise Scientific Reports z dielne Nature bola zverejnená najväčšia štúdia, ktorá znovu potvrdila, že tí, ktorí pred infekciou vírusom SARS-CoV-2 užívali primerané dávky vitamínu/hormónu D, mali až o 28 % nižšie riziko nákazy a až o vyše 30 % nižšie riziko predčasného úmrtia na kovid.

Každý, kto bagatelizoval alebo odmietal tieto informácie dostupné už od jari 2020, je priamo zodpovedný za nedostatočné využitie vedeckých poznatkov a ochranu individuálneho aj verejného zdravia.

A aký závažný negatívny efekt má deficit vitamínu/hormónu D pri následkoch po očkovaní mRNA vakcínami sa budeme dozvedať tiež veľmi pomaly.

Zdrojová informácia:

Kniha „Zmazaný/í“ pripomína, kto všetko ignoroval vedecké fakty v záujme presadzovania škodlivých opatrení a nedostatočne preskúmaného očkovania: https://akv-shop.com/produkt/zmazany-i

Komentáre

  1. Pane doktore, a vy si opravdu myslíte, že cílem bylo zachránit co nejvíc lidí? Naopak. Mám obavu, že tento výzkum poslouží k tomu, aby příště věděli, co nám mají sebrat, abychom se my lumpové nemohli proti tomu jejich svinstvu chránit. Tak jak odsoudili léky, vytasí se najednou se škodlivostí přípravků s vitamínem D a už je nikde nekoupíte. Nejsem příznivce konspiračních teorií, ale po tom, co jsme prožívali minulé dva roky, už bych se nedivila ničemu.
    Děkuji za Vaše videa.

  2. Ako je to s predávkovaním vitamínom D? Ja už 2 roky užívam dávky 10000 až 13000 jednotiek a vidím iba to, že nádcha, ktorá mi predtým trvala týždeň je z večera do rána preč.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.