Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Verejná poradňa: Vaše otázky a moje odpovede

Pasáž otázok a odpovedí z verejnej prednášky v Košiciach.

Mnoho ďalších odpovedí na svoje otázky nájdete v mojich knihách za DOČASNE MIMORIADNE zlacnené ceny tu https://akv-shop.com/

Komentáre

 1. Zeleninový tanier na raňajky asi nemá dosť bielkovín, tukov. Obdivujem, že niekto dokáže povedať stop a nezjesť celú čokoládu (obvykle sa zje celé balenie, flaša a pod.) ,,to by moje telo neprijalo,,

  1. Pekný neskorý večer pán Horváth,

   Tak konečne som sa dostal ku kontaktu na Vás – dúfam, že je funkčný 🙂

   Ďakujem za všetky Vaše komentáre, podporu a priazeň, ktorú ste mi prejavili v tažkých časoch.

   Nie, ešte nie som na ceste preč, pretože naozaj neviem, kam by som sa aj s rodinou presunul..

   Okrem tej Floridy, ale to ešte tiež musíme chvíľu počkať, ako sa to tam vyvinie.

   Snažím sa nájsť formu aj obsah, ktoré by mali zmysel – s abmíciou osloviť najmä tých, ktorí už začínajú pochybovať o tom, čomu uverili (respirátory, lockdown, vakcína a pod.).

   V tom je podľa mňa naša najväčšia nádej – aby sa títo ľudia začali rýchlo zbavovať svojich reťazí.

   Myslíte, že sa mýlim? Myslíte si, že na Slovensku to nemá zmysel?

   Želám Vám dobrý, požehnaný rok a nech sa Vám aj Vašim blízkym daria všetky dobré veci!

   S vďakou a úctou,

   Igor Bukovský

   MUDr. Igor Bukovský, PhD.

   Podporte nás kúpou a rozdávaním knihy Zmazaný/í

   akv-tv.com

 2. Idem z otázkou na Vás pán Dr Bukovský, minulý rok som postrehol informáciu o Vašom produkte masti Hondrofrost, kde som spozornel aj o marži ktorú si nastavovali lekárne pri predaji. V akej skutočnej situácii je momentálne možnosť zadovážiť produkt a aká je cenová relácia? Mám za pár dní 78 rokov a absolvovaných šesť operačných zákrokov a problémy – bolesti chrbtice a bedrového kĺbu mi dosť sťažujú pohyblivosť, rád by som to vyskúšal aj s Vaším produktom. Ďakujem Bahurinský

  1. Dobrý večer pán Bahurinský, žiaľ na internete je množstvo neoprávnených zneužití mena Dr. Igora Bukovského a toto je jedno z nich. Nemáme možnosť ani dosah na stiahnutie týchto PODVODOV, ktoré poškodzujú meno pána doktora a sú spájané s produktami, na ktoré Dr. Igor Bukovský nerobí žiadnu reklamu a nepreferuje ich. Ďakujeme za Vašu priazeň a veľmi nás mrzí nás, že sa k Vám takéto informácie dostávajú, Vás pán Bahurinský, aj všetkých divákov chceme upozorniť, že vás informujeme výlučne cez AKV-TV.COM prípadne web – akv.sk alebo knihy pána doktora. S pozdravom REDAKCIA AKV-TV.

 3. Dobry den,
  Prosím poradíte mi od r 1996 rok přechozena borelioza. Lecena Deoximykoinem s vitamin B vznikla alergie a nyni mohu pouze Azitromycyn. Po celou dobu se mi vrací tezke stavy bolesti po preleceni ATB rok a pul zlepseni az do vraceni bolesti v celem tele. Potíže s páteří jakoby kolující zánět, který hledá slabé místo v těle.
  V Praze zjistene po letech kdy me považovali za blázna a hypochondra zjistili plicni chlamydie a mykoplazmata .
  Po prelecini úleva a za rok a půl opět se vracejí a opakuji.
  Jakou literaturu ohledně těchto nemocí a stravě by jste mi doporučil? Nebo prosím odkaz , kde bych se mohla více dozvedet. Mam zakoupene nektere Vase knihy …Navod na ….Zachrante sve….Jatra a jejich….
  Dekuji

 4. Dobrý den,pane doktore,taky jsem si všimla Vaší odmlky a bála se,že chcete odejít.Pak mi ale došlo,že to není Váš styl,utíkat z boje i když vypadá prohraný.Nerada bych ztratila spojení s Vámi,jste pro mne takový paprsek světla,maják v tom moři odpadu kolem.Myslím,že výživa a poruchy trávicího ústrojí budou věčné, takže brzy najdete správnou cestu jak pokračovat dál.Upřímně Vám to přeji a zdravím z Prahy Dagmar Stoklasová

 5. Dobrý deň. Otázka p. Jaroslavy ma podnietila k pripojeniu sa k jej prosbe. Prekonala som 2 boreliozy /2001 preliecena včas, 2013 liečená až po 9 mes./ Následky: laktozova a histaminova intolerancia, diéta ich skoro eliminovala, ale mám nepriaznivú až alergicku reakciu na hromadu liekov. Čerpám informácie len v článku Prof. Hrubisku: HIT známa neznáma. U ošetrujúcich lekárov sa nestretávam často s tým, že tento môj problém pri ordinácii liekov zohľadnia a ich reakcie sú rôzne.
  Prosím, mohli by ste sa povenovať hlbšie aj tomuto problému? Ďakujem a želám nám všetkým priaznivejší rok 2023.

 6. Dobrý deň.
  Neviem si dať rady s vysokým krvným tlakom.
  Mám 53 r. všetky lekárske vyšetrenia /krvné, sono ciev ,srdca apod. / mám superOK
  ale tlak ráno cc130/90, a už cez deň 150-170/100-110.!!
  nemám nadváhu celkom striedmo sa stravujem a neviem to znížiť.
  Prosim o radu Ďakujem
  Jozef A
  /očkovaný nie som/

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.