Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Buďte úspešní so svojim (kedykoľvek-ročným) predsavzatím!

Ak chcete dôjsť do správneho cieľa (napríklad schudnúť), toto je tá KOMPLETNÁ veta, ktorú si musíte napísať nielen v hlave, ale aj na papier:

Chcem schudnúť toľkoto …………..,
pretože mám k tomu tento/tieto dôvod/y ……………….
a budem pre to každý deň robiť toto ……………………… a toto ……………….. a toto ………………. a toto ………………. a toto ……………….

Držím Vám palce! 🙂

Komentáre

 1. Drahy pan Bukovsky spolu s Vaším tímom vam želam len to najlepšie do roku 2023.
  V kazdom okruhu mojho života napr. zdravie, psychohygiena, šport mam osoby ktore ma pozitivne ovplyvňuju. Vy patrite medzi mojho “influencera” čo sa tyka zdravia. Mam skoro vsetky vase knihy. Niektore mi prisli do Nemecka, kde byvam, deň pred Vianocami. Velmi ma to potešilo!!! Nadváhou som nikdy netrpela ale je pre mňa dôležité zdravo žiť keďže tu chcem byť dlho pre moju dcérku. Ďakujem za Vašu prácu

  1. Prajeme krásny večer a ďakujeme za priania, príjemne ste nás potešili. Rovnako Vám prajeme len to najlepšie a najdôležitejšie, zdravie, odvahu aj radosť. REDAKCIA AKV-TV

 2. Dobrý deň,

  perfektný príspevok dôkladne premyslený z psychologického hľadiska aj z praktického aspektu.
  Ďakujem aj za spoznanie kde sa nachádzam osobne s tým čo chcem realizovať či vlastne už realizijem.

  Pekný deň Vám želám

  T.U.

 3. Mily pane doktore. Opet dalsi inspirujici, inteligentni a tak potrebne video pro ty z nas, kteri sice informace ziskali (nekdy z prilis mnoha zdroju), ale po ceste k cili “zabloudili”. Nebo se nechali svest z cesty… nema cenu se vymlouvat ci rozepisovat. Jen klobouk dolu, tisicere diky a prani pevneho zdravi, elanu do dalsi prace a spoustu uspechu v pristim roce Vam i Vasemu tymu. Hela z Calgary.

 4. Máte pravdu, pán doktor Bukovský. Veľmi s Vami súhlasím. Je to tak, ako vravíte. A aj ja Vám želám v tomto roku energiu, vitalitu, humor, optimizmus vydržať s nami a radiť nám, aj keď sme niekedy nezmyselne neochotní robiť to, čo by sme mali. Srdečne Vás pozdravujem!

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.