Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Bol kovid vyvíjaný ako biologická zbraň a vymkol sa spod kontroly?

Je dôležité zistiť pôvod a dôvod vzniku nového vírusu SARS-CoV-2. Prečo je to dôležité? Prečo je dôležité zistiť, kto je vinníkom? Pretože ide o spravodlivosť. Pravda, krása, spravodlivosť, nádej alebo zmysel žitia – ako chcete bez toho žiť?

Spravodlivosť patrí k najvyšším princípom žitia – jej absencia vedie k anómii = nevieme, ako sa máme správať, prečo máme dodržiavať pravidlá a prečo máme žiť v súlade s nejakým cieľom = bez spravodlivosti vládne anarchia a násilie. To sme pochopili už dávno – preto máme pravidlá, zákony, políciu, súdy… Našťastie naša vrodená túžba po spravodlivosti presahuje ľudskú spravodlivosť a chápeme, že existuje aj Spravodlivosť, ktorá ju prevyšuje.

Takže je dôležité poznať príčinu, prípadne vinníka toho, v čom sme uväznení už viac ako tri roky!

Vírus pochádza z laboratória a je výsledkom ľudskej aktivity je záverom oficiálnych vyšetrovaní:

Budú z toho vyvodené dôsledky?

Ďalšie použité zdrojové informácie:

Komentáre

 1. Bravó!👏👏👏👏👏👏👏 Aké mienkotvorné média, kto ich ešte sleduje? Čekan? Ten si myslím, že už ani po uliciach nechodí. A ak áno, veľmi riskuje! Hajzel, hlavne, že zarobil! Ale naňho raz dôjde aj na všetkých hajzlov, ktorí sa zapredali. Toto im nesmie prejsť. Presne tak, je to všetko obludné a nehorázne! Top video, myslím, že na YT dlho nebude. Prečo sú vlasne na YT komentáre vypnuté? Toto by mali prehrávať deťom každý deň v škole pred vyučovaním… a potom snáď bude dobre.
  Nie som nenávystný človek, dokážem odpustiť, ale to, čo ČEKAN a podobní spôsobili nám a našim blízkym, to prežuť nedokážem. Boh im v budúcnosti pomáhaj, aby si uvedomili, čo učinili.

 2. Vdaka pan doktor za tieto dolezite a uzitocne informacie.Oplatilo sa ich cele vypocut.A vdaka za to,ze to vsetko pre nas robite. Vela zdravia zelam.

 3. Plne podporujem Vaše úsilie dopátrať sa pravdy o pôvode vírusu, vývoji “vakcinačných” prostriedkov, o demagógii a potláčaní ľudských práv a slobôd a dosiahnutého vedeckého poznania. Zabudnúť sa nesmie nie výlučne z potreby potrestať, ale predovšetkým z dôvodu, aby v budúcnosti nikoho nenapadlo podobnú zákernú manipuláciu opakovať… Od kovidového temna čerpám informácie z Vašich kníh a videí a širim ďalej – aspoň vo svojej mikrokomunite… Ďakujem…

 4. No, američania maju tiež maslo na hlave, mali v tom prsty od začiatku ako aj v labakoch na UA, ale keď to nevyšlo, tak to budu chcieť hodiť len na Čínu lebo teraz maju vzťahy s nimi na bode mrazu. “Odrazu” unikli až teraz “tajne” dokumenty …
  Klobuk dolu pred PANI DOKTORKOU Pekovou a jej odvahou hovoriť pravdu o umelom víruse už dávno a čeliť útokom v médiách .

 5. Media pouzili mnoho fallacies.
  Ta s nositelom nobelovej ceny – Argument from authority
  Ta s tvrdenim, vecsina tvrdi A, teda A musi byt pravda – Existential fallacy

  Principy, ktore su pouivane smejdami, ktori sa snazia starcekov a starenky obrat o peniaze na hrncoch Zepter, zazracnych nozoch a inych predrazenych produktoch.

 6. nie so všetkým v príspevku súhlasím,ale určite je správne vyvodiť zodpovednosť za zničenie Slovenska a životov ľudí počas Covidizmu,aj vzdať úctu ľudom, ktorí sa ako Vy nenechali kúpiť a neohli svoju chrbtovú kosť pod totalitnými praktikami,medzi menami vedcov a lekárov, ktorých ste spomínali mi ešte chýba MUDr Jeseňák , ktorý propagoval očkovanie detí proti Covidu , detí rizikových skupín a zavádzal rodičov šírením neadekvátneho strachu,dodnes mám pred očami jeho presviedčanie o správnosti očkovania aj jeho príjmy z farmafiriem

 7. Pán doktor máte pravdu, ale myslím, že v jednej veci sa mýlite. A to, že síce sarozsiril z laboratória, ale nie čínskeho, lež amerického. Dnes sa všetky stopy zahladzuju tak , aby bola vinníkom Čína. Pamätáte sa na záhadnú respiračnú chodbu z počiatku 2019, ktorú mali údajne na svedomí elektronické cigarety a ktorá sa nikde na svete nevyskytla iba v usa? Zaujímavé bolo to, že mala tie isté príznaky ako covid19. Bola rozšírená v širokom okolí laboratória vo Fort Detric(k?), kde rok vypúšťali kontaminovanu vodu do blízkej rieky. Myslím, že toto bol prvotný únik.

 8. Je dolezite poznat kto je vinnikom, celkom isto, lenze oni doteraz “nevysetrili”
  ani to preco a kto zavrazdil ich prezidenta v novembri 1963… Prosim vas
  ked to mala byt biologicka zbran tak asi v koho zaujme sa vyrobila?
  Nie nahodou ako poziadavka sponzora?

  Tak by sme sa mali vratit na zaciatok, ktoze to podporoval milionmi vyskum vo Wu-han?
  Nie je toto klucovy bod celej covid hysterie?
  Nie je klucovy bod ten, ze sa zrazu objavila vakcina?
  Ja by som v tom ako sa spravali vedecke “kapacity” a media nehladal nic zasadne je to len
  vysledok debilizacie ludstva, ako druhu, ved to vidime denno-denne na celej planete.
  Dnes nie su spolocenskymi hodnotami sloboda, mier, ludske prava, charakter, otvorena
  diskusia ale propaganda, sirenie hoaxov, konspiracii, potlacovanie inych nazorov, demagogia,
  populizmus…

  Ved si zoberte kam az to zaslo – prikladom je RGBT agenda. Predsa zivocisny druh
  ktory nie je schopny reprodukcie je odsudeny na vyhynutie. Takze ked tuto agendu
  podporujeme, chceme zanik vlastneho druhu?

 9. Pan Dr. to nepovie ale vacsina ludi uy velmi dobre vie, odkial fukal vietor a ako je mozne, ze tak zarazu sa menili nazory, ako je mozne, ze media v podstate koordinovaly svoje nazory a clanky, ako je mozne, ze vlady robili tiei iste opatrenia atd…

 10. Fauci to financoval vo velkom a Gates si myslim tiez, kedze potom sa pretlacala vacsinou len jeho vakcina…. su to diabli v ludskej kozi. Odporucam chlapika na youtube s menom Nick Jones, ktory poukazuje na mnozstvo veci co sa deju v Amerike. Amerika uz upada do zatratenia.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.