Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Bude? Nebude, ale aspoň sa zase trochu zdvihol prach

Už sa to láme, už vo vzduchu cítiť inú jar. Aspoň, čo sa týka kovidu. Na svetlo sveta sa predierajú informácie a údaje, ktoré podľa môjho názoru nakoniec – zrejme už onedlho – povedú k zrúteniu celej kovidovej propagandy. Nachystajte si popcorn, bude zábavné sledovať, ako sa tí ľudia bez morálky a bez zábran, ktorí to tu všetko riadili a umlčali každého, kto s propagandou nahlas nesúhlasil, budú správať. Najskôr sa budú tváriť, že oni to všetko robili s tým najlepším úmyslom a preto neexistujú dôvody, prečo by ma byť otvorená akákoľvek diskusia o zodpovednosti za škody napáchané nezmyselnými tzv. protipandemickými rozhodnutiami a politickým a mediálnym cirkusom, ktorý rozpútali. Rozvrátili celý náš život. Celý svet. Rozvrátili normálnosť a majú pocit, že teraz môžu bez zábran presadzovať a od nás, slobodných občanov, požadovať všetko:

 • od nezmyselných elektrických áut až po jedenie múky z chrobákov
 • od manželstiev, ktoré nie sú manželstvami až po pohlavia, ktoré nie sú pohlaviami
 • od inflácie z nekrytých peňazí až po digitálnu menu, ktorá zničí slobodu ešte rýchlejšie než akákoľvek cenzúra
 • od neustálej kontroly pohybu a konania až k vnúteniu starej poučky všetkých psychopatov pri moci, že totiž „My vieme, ako ľudí urobiť šťastnými – aj proti ich vôli – a aj bez majetku.“

Každý, kto ešte vládze sledovať súvislosti, by však mal udržať pozornosť a šíriť informácie, pretože ak im povolíme tú „kovidovú amnestiu“ už ich potom nezastaví nič. Môj kamarát Rudo, že ich už nič nezastaví aj tak, ale ja sa držím nádeje! J       

Výrobcovia mRNA „vakcín“, ktoré do procesov riadených ľudským genetickým kódom (DNA) zanesú vírusový genetický kód (RNA), tvrdili, že tento prepis a jeho efekt sa zhruba o 3 týždne vymaže a ľudský organizmus už následne nevytvára ten svetoznámy SPIKE proteín, ktorý vraj telo tiež v priebehu pár týždňov odstráni. Ukázalo sa, že spike proteín koluje v ľudskom organizme, resp. sa zabuduje do buniek rôznych orgánov aj niekoľko mesiacov po podaní vakcíny.

Ukazuje sa tiež, že hromadenie tohto spike proteínu v ľudských orgánoch vyvoláva u mnohých ľudí zápal a poškodenie so závažnými následkami na zdraví aj živote.

Od začiatku nám tvrdili, že žiadna prevencia a žiadna liečba voči kovidu nie je dostatočne účinná a jediným akceptovaným riešením bude vakcína. U nás napríklad istý Dr. Mistrík, člen Krízového štábu, už na jar 2020 vedel, že vakcína je už vo vývoji. Takýmto konaním potláčali vo verejnosti dôveru v dôležité informácie o prevencii a možnej liečbe. Nie je v silách žiadneho človeka zistiť a dokázať, koľko ľudí tým zbytočne prišlo o život.

Politici a ich prísne vyselektovaní odborní poradcovia prostredníctvom obrovského mediálneho a spoločenského nátlaku presadzovali podávanie týchto „vakcín“ celoplošne, dokonca aj deťom od 6. mesiaca života, bez posúdenia individuálneho zdravotného a fyziologického stavu (imunita) a navyše spôsobom, ktorý je vysoko rizikový a ktorým nie je do svalu podávaná žiadna iná látka – teda bez overenia, či ihla, ktorou vytečie „očkovacia látka“ do svalu, nie je umiestnená v nejakej väčšej cieve (tzv. aspirácia).

Navyše, „očkovanie“ bolo od začiatku násilne a v rozpore s vedeckými faktami presadzované ako jediné, účinné a bezpečné riešenie kovidovej krízy. Tým spôsobom bol od samého začiatku (a teda v čase, keď ešte neexistovali potrebné informácie o účinnosti a rizikách podávaných „vakcín“) vyvolávaný a podporovaný falošný pocit istoty u očkovaných a pocit menejcennosti a poníženia u tých, ktorí očkovanie odmietali. Otvoreným zámerom týchto politických a spoločenských činov bolo potlačiť občiansku rovnosť a na základe osobných názorov rozhodovať o odoberaní občianskych a ľudských práv určitej skupine obyvateľstva.

Najväčší debakel arogantným vyhláseniam predstaviteľov „kovidového režimu“ napríklad o tom, že „očkovanie je sloboda, lebo zaočkovaný človek chráni aj druhých“, naložil priamo výrobca jednej vakcíny, spoločnosť Pfizer: jej vysokopostavená manažérka pri vypočúvaní v Európskom parlamente jednoznačne vyhlásila, že spoločnosť Pfizer pred nasadením svojej vakcíny na použitie u ľudí NESKÚMALA ÚČINOK VAKCÍN NA ŠÍRENIE VÍRUSU.

Tí, ktorí tvrdili, že mRNA vakcíny proti vírusu SARS-CoV-2 sú „sloboda“ a „muzika“ a „prejav lásky voči blížnemu“, to všetko vtedy tvrdili bez vedeckých dôkazov a teda bez poznania faktov šírili hrubú DEZINFORMÁCIU. Pretože dnes nemôžu poprieť to, čo bolo jasné aj dávno predtým: podanie vakcíny NEBRÁNI ŠÍRENIU vírusu.

Ako sa máme teda vysporiadať s faktom, že takéto dezinformácie šírilo Ministerstvo zdravotníctva, prezidentka SR, ÚVZ, odborní poradcovia vlády SR, mnohé médiá a mnohé celebrity účinkujúce v „očkovacích kampaniach“ a dodnes sa NIKTO za tieto (a mnohé iné) dezinformácie verejnosti neospravedlnil?

Takže sa mi páči, že v Kongrese USA už prebiehajú vyšetrovania okolností týkajúcich sa nielen vakcín, ale aj pôvodu vírusu, zavedených protipandemických opatrení, „kovidovej cenzúry“ na sociálnych sieťach a podobne.

Páči sa mi, že odvahu nabralo už aj niekoľko poslancov Európskeho, Britského, Austrálskeho, Nemeckého a iných parlamentov, ktorí sa dožadujú dôležitých odpovedí a vysvetlení.

Napríklad, prečo od polovice roku 2022 zomiera v mnohých krajinách (dokonca tých s vysokou „zaočkovanosťou“) o zhruba 20 % ľudí viac ako v rokoch PRED kovidom? Pričom úmrtia na kovid predstavujú iba zanedbateľnú časť tohto nárastu.

Páči sa mi, že dvaja republikánski zákonodarcovia zo štátu Idaho (štátna senátorka Tammy Nicholsová a reprezentantka Judy Boyleová) predložili 15. februára vo Výbore pre zdravie a sociálnu starostlivosť Snemovne reprezentantov štátu Idaho návrh zákona, ktorý by kriminalizoval podávanie mRNA vakcín v celom štáte Idaho.

“Bez ohľadu na akékoľvek iné ustanovenie zákona, žiadna osoba nesmie poskytnúť alebo podať vakcínu vyvinutú pomocou technológie messengerovej ribonukleovej kyseliny (mRNA) na použitie u človeka alebo akéhokoľvek iného cicavca v tomto štáte,” uvádza sa v návrhu zákona. “Osoba, ktorá poruší tento paragraf, je vinná z priestupku.”

Už tri roky trvá extrémny tlak politikov a médií na závažné ľudské rozhodnutia o svojom vlastnom zdraví, nahlodáva dôveru ľudí v politické a spoločenské inštitúcie našej civilizácie, znižuje mieru lojality k spoločenským autoritám a mobilizuje tých, ktorí sú nespravodlivo ponížení, protiprávne ovládnutí a násilne poškodení.

Vám ešte stále neprekáža, čo VŠETKO s VAŠIM ŽIVOTOM robia tí, ktorí na to nemajú žiadne právo? Ešte stále veríte, že majú iba čestné a dobré úmysly?

PS: Ak vám to už prekáža, treba si každý deň pripomenúť túto základnú poučku demokracie „Ja nie som majetkom Štátu, ja som jeho spolumajiteľom. Preto verím, že moje správne a spravodlivé verejné konanie má zmysel aj moc.“

Zdroj: https://eu.usatoday.com/story/news/nation/2023/02/21/idaho-mrna-covid-19-vaccines/11316055002/

Komentáre

 1. Tak ja netrpím žiadnym pocitom menejcennosti. Ba práve naopak. Som na seba veľmi hrdý, že som sa nedal zaočkovať. Žiaľ manželka podľahla v práci kolegyniam a dala si pichnúť na šťastie len jednu dávku, po ktorej skončila v nemocnici. Nakoniec to skončilo tak, že musí nosiť kardiostimulátor. Ten odpad by do mňa nedostali ani párom volov.

 2. Super video! Veľmi dobré zhrnutie. Lenže na SK sa nič podstatné neudeje ako prvé. Najprv musia zavrieť Fauciho a Leyenovú, Potom možno Hamáčka s Prymulom a až následne sa u nás možno niekto rozhýbe, aby spravodlivosť dosiahla na Krajčího, Mikasa a Sabaku.

 3. Netreba zabudat ze statny zamestnanec. Teda najviac prezident minister alebo poslanec atd. Nesmu propagovat sukromne spolocnosti ani produkty.

 4. Ja toto obdobie volam covid hysteria. Uplne s Vami suhlasim! Nezabudajme na sialene obdobie kedy na nas skusali ROR a OTP. Pocas tohto obdobia zomrelo len na Slovensku zbytocne viac ako
  20 000 ludi. Bolo by dobre preskumat ci covid rozhodnutia nazakladaju podstatu trestneho cinu genocidy

 5. Veľmi dobre video. Smutné a zlé časy, čo sa udiali ľuďom a rodinám, ktoré ostali bez svojich blízkych.

 6. Veľa ľudí mi hovorlo, že po očkovaní ich začali bolieť kolená / prvýkrát v živote / a odvtedy chodia s tým k lekárovi a nevie pomôcť nikto.
  Dobre, že som to odmietla.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.