Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Chudnutie: TOTO je váš kľúčový spojenec a DIÉTY ho ničia!

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

D. Igor Bukovský prináša súhrn informácií o tom, ako črevná mikrobiota ovplyvňuje chudnutie, ktoré baktérie pomáhajú, ako ich pestovať a ako maximálne využiť efekt mikrobioty pri chudnutí.

Komentáre

 1. Dobrý deň pán doktor. Ak by išlo mať dotaz: rezistentný škrob (vláknina), je to vlastne prebiotikum?

  Kdesi som čítal, že zmrazením pečiva, ryže a pod. sa škroby menia na prebiotiká.

  Je to pravda?

  Vopred Vám ďakujem za prípadnú odpoveď.

  S pozdravom,

  Žiško Peter

 2. Dobrý deň.. neviem ako sa ešte niekto môže čudovať rozdielom vo výsledkoch vedeckých štúdií, každý jeden človek na svete je jedinečný, to, že sme si vymysleli termín normálny / zdravý ešte neznamená, že existujú…

  Celkovo na zdravie sú tri hlavné piliere 1. duch (psychika) 2. telo (pohyb, stavba) 3. strava … každý z nich má x++ podskupenstiev, nebudem rozpisovať

  Na chudnutie vplýva veľa faktorov: mindframe, kvalita spánku, pohyb, stav svalov, spôsob jedenia a čo a kedy sa je, insulínova sensitivita atď ..

 3. Pán doktor, opäť raz jedno veľké ďakujem: ZA VAŠE VEDOMOSTI, SKÚSENOSTI, OCHOTU, INTELIGENCIU. BOH nech Vám dáva entuziazmus a energiu šíriť tieto pravdy naďalej. Máte obrovský dar od BOHA. Ďakujem zaň.

 4. Dobrý deň pán doktor, mám záujem o ročné členstvo. Uvažujete, prosím, aj o možnosti, aby záujemci platili prostredníctvom internet bankingu, a teda nie len zadaním čísiel a kódov na platobnej karte? Vážim si Vašu prácu, sledujem ako hrdinsky a s presvedčením bojujete za uplynulé dva covidové roky. Naša rodina dostáva často v podobe darčekov Vaše knihy. Želám Vám veľa optimizmu, dobré zdravie a silu naďalej prinášať svojim čitateľom múdre rady a novinky zo sveta zdravia.
  S vďakou, Vaša čitateľka a poslucháčka Drahoslava

 5. Dobry den, prihlasila som sa na odoberanie premioveho obsahu, zaplatila rocny poplatok 27 eur a neviem sa dopracovat k premiovemu obsahu – skusam kliknut premiovy obsah ale kazde video konci pozvankou do premioveho obsahu… moze mi poradit?
  Zdravi Katarina _

  1. Dobrý deň Katarína,

   V prehliadači, v ktorom chcete videá pozerať musíte byť prihlásení užívateľským menom a heslom, ktoré si vytvorili pri nákupe predplatného.
   V prípade, že by niečo nefungovalo, dajte nám prosím vedieť. Ďakujeme za priazeň.

   S pozdravom
   REDAKCIA TV AKV

 6. Dobrý den ,už delší dobu sleduji vaše videa, moc zajímavé .Ovšem teď jak jste zavedli ty prémiové videa už toho moc nevidím. Jsem z ČR a nevím jak bych to zaplatila. Nejlepší to bylo ,když jste to mohli dávat na youtube. Marie

  1. Dobrý den, jsem taky z ČR a platba byla bez problémů. Banka si dle aktuálního ceníku převedla eura na koruny a mě ničím nezatěžovala, takže super ?

 7. Díky pane doktore za další,užitečné informace.Jenom nevím proč se vůči Vám vymezuje i drogerie. Kdoví kdo ten řetězec vlastní. Jste obdivuhodný na to ,co jste musel všechno ustát.Divná doba.Srdecně zdravím Dagmar

 8. Dobrý deň prajem, pán doktor, veľmi ma zaujala táto vaša prednáška. Jej obsah mi dáva zmysel. Prémiový obsah môže byť iste zaujímavý, ale pre mňa je to všetko nejako všeobecné. Je možné si s vami dohodnúť osobné stretnutie a urobiť analýzu konkrétne mojich problémov aj s návrhom postupu na ich vyriešenie? Odpoveď očakávam v priloženom e-maile.

  Ďakujem vopred za skorú odpoveď.
  Rudolfína

 9. Dobrý den pane doktore. Děkuji Vám za vaše zajímavá videa. Měla bych, prosím, dotaz.
  Dostala se mi do rukou kniha od polského autora Jana Kwašniewského “Optimální dieta”. Je založená hlavně na živočišných tucích. 1 díl bílkoviny, 3 díly tuků a 0,5 dílu sacharidů. Prý pomáhá i různým zdravotním problémům. Co si o tom myslíte? Děkuji moc za odpověď.

 10. Dobrý večer pane doktore. Více než dva roky sleduji Vaše videa, komentáře a články.
  Zakoupil jsem si již 5 Vašich knížek, které mě moc pomohly v této “Době”!
  Rád bych zaplatil roční poplatek, ale stále se mi nedaří platba “platební kartou”. Mohl by jste mi zaslat číslo Vašeho účtu, na který bych Vám zaslal platbu členského poplatku? Předem děkuji.
  Moc Vám fandím.
  Radko Štěch

 11. Dobrý deň prajem, pán doktor, už dlhšiu dobu sledujem Vaše videá, mala by som záujem aj o prémiový obsah, avšak potrebovala by som inú formu platby, napr. poštovou poukážkou, ak by to bolo možné, veľmi by som bola vďačná. Mám už tri Vaše knižky, veľa čerpám aj z nich, ale bola by som rada, keby som mohla sledovať aj “prémiový obsah”. Mala by som záujem o ročné predplatné. Ďakujem Vám za ústretovosť, ostávam s pozdravom Vaša ctiteľka Mária Nagyová

 12. Môj zlatý doktor Bukovský, práve som si vypočula video o chudnutí z 22.2.22.
  1. Neuvažujete napísať veselú ilustrovanú knihu určenú deťom o črevnej mikroflóre? Môžete tam spomenúť aj tie sťahovavé vtáčiky, hladkanie psíkov a tak. Hneď si u Vás objednávam 1 možno 3 knihy, podľa toho, či deti v našej rodine budú ešte deťmi, alebo už dospelí, keď sa bude dať kúpiť.
  2. Bývam blízko Bosákovej ulici, ak by ste hľadali dohodára na osobný výdaj objednaných kníh, môžete so mnou počítať. Tie dve tri hodiny v týždni by Vás finančne nezaťažilo a mňa potešilo.
  Anna

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.