Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Juraj Droba: Zachránili sme tisícky životov! Naozaj?

Totalitná spoločnosť je charakterizovaná hlavne tým, že každý každého klame a každý sa niekoho bojí.. Slovensko sa premenilo na totalitnú spoločnosť tak rýchlo a tak nebadane, že to mnohí ešte stále nedokážu ani pochopiť ani prijať. Pravda sa nesmie hovoriť nahlas a verejne, pretože tí, ktorí vládnu, ju nechcú počuť, lebo ju nedokážu prijať – ich krehké ego by sa z pravdy rozpadlo na zrnká paniky a slzy zúfalstva.

Trápi ma, že ešte aj teraz ostávame ľahostajní k takémuto verejnému prekrúcaniu reality o kovidovej kríze.

Pseudorealita a rezignácia na pravdu, ktorá sa vrútila do médií a do verejného aj súkromného života, nás postupne rozkladá až nás rozloží úplne.

Dovolíme to?

Súvisiace informácie:

Komentáre

 1. Dobrý deň, alebo treskový šalát. Ako deti sme jedli cez prestávku Bosňáky s treskovým šalátom. Ako ten chutnal! Kusy tresky ako palec v ňom kyslá uhorka +++ perfektná chuť, vždy čerstvý. Predávala sa na váhu nie zabalená do plastických téglikov. Žijem v zahraničí a hovorila som to priateľovi zo Slovenska ktorý tam chodil pravideľne na návštevu a raz mi priniesol plastický téglik tuším 150 gr že vraj treskového šalátu. Bola to skoro zomletá pasta neurčitej farby a nedefinovayeľných ingrídiencií a dúfam že sa nemýlim, prevládala tam chuť kapra.

  Teória pseudoreality je skutočne prezentná všade a ľudia ju preberajú, veria jej a vôbec sa už nenamáhajú spoznať situáciu a realitu takú aká naozaj bola. Ja to vnímam ako že ľudia strácajú ich najcennejšie hodnoty dávajú sa oblbovať ako v lacných magazínov o prominentoch.

  Pekný deň a ďakujem za to že nestrácajte zdravý ľudský rozum a úsudok. tu

 2. KRÁSNÝ DEN ŽELÁM VŠETKÝM LIDEM DOBRÉ VŮLE – ALE JE JICH JAK ŠAFRÁNU …. VELICE STRUČNO – KDO SE NEPOUČÍ Z HISTORICKÝCH CHYB ???? !!! = HISTORIE ZPĚT TO DOKAZUJE – TAK CHYBÍ V SOUČASNOSTI POCÍTÍ MNOHEM RAZANTNĚJI !!!!! BUD SI DÁ ŘÍCI ????? !!!! – A NEBO MÁ VELKOU SMŮLU !!!!! NIC VE ZLÉM = STÁDO KONČÍ NA JATKÁCH !!!!! = TO JSOU FAKTA HISTORIE !!!!!! ASI SME SE MÁLO POUČILI V POSLEDNÍ VÁLCE ????? !!!!! … TAKŽE SOUČASNÉ CHYBY BUDOU = POSLEDNÍ – A PAK NOHAMA NAPŘED ….. KAŽDÝ SI VYBÍRÁ SVÉHO KATA – A SVŮJ KONEC !!!!! KRÁSNÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY BEZ ZHOVADILOSTÍ = OKOLO!!!!! MAJTE SA VŠETKY B O H O V O – JEDEN Z ČITATELŮ … JARDA …

 3. Pokial ide o Drobu su zname jeho vyjadrenia ako:
  Najhoršia vakcína je žiadna vakcína
  Ideme vypinat Slavin
  ci “presadzovanie” OTP
  Tento clovek je evidentne mimo realitu, aj napriek tomu bol zvoleny za zupana. Zvoleny je prilis silne slovo, lebo mohlo platit ze bol zmanipulovany za zupana. Su mimo realitu aj jeho volici? Ano zjavne sa radi nechaju klamat a podvadzat
  Su mimo realitu aj tito ?:
  Majstrovstvá sveta v krasokorčuľovaní v roku 2023 sa konali v Saitame v Japonsku od 22. do 26. marca 2023. Videli ste takmer 100% “lojalnych” Japoncov sediet v hladisku s nahubkami?!
  Vieme ze experimentalna ockovacia mRNA tekutina nechrani pred ochorenim a ani pred jeho sirenim. Preco je este dnes povinne ockovanie pri cestach do USA?
  Takto by sme mohli pokracovat, az by z toho bola kniha. Vidim to ako bezprecedentnu degeneraciu a debilizaciu zivocisneho druhu ktory uspesne smeruje k zaniku

 4. Zdravím, stav dnešného sveta predstavuje absolútnu absenciu zdravého rozumu, o morálke ani nehovorím.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.