Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Liposukciu NAOZAJ radšej nie, dámy!

Kniha Plán B pomohla už desaťtisícom ľudí. Aj vás ako za ruku prevedie každým krokom ÚSPEŠNÉHO a TRVALÉHO SCHUDNUTIA.

Kniha Plán B: https://akv-shop.com/produkt/plan-b-30-dnovy-manual-zdraveho-chudnutia

Komentáre

  1. Pán doktor, ďakujem za zaujímavé informácie. Teraz som si odmerala pás a mám 81 cm. Nie som tučná (165 cm a58kg), mám “len” diastázu brušných svalov po dvoch tehotenstvách. Keby som nosila sťahovací pás (čo sa mi veľmi nechce), tak asi už po 2 dňoch nosenia, budem mať o pár cm menej. Takže u mňa to o tom páse neplatí.

  2. Dobrý deň 😊 hm … mali by sme potom pozorovať ako je to s depresiou koní či kráv … myslím že len človek svojim chovaním im ju môže privodiť.

  3. Dobrý den, pane doktore, a mohla bych se zeptat, jaké procento tuku ve stravě v rámci makroživin vy považujete za vysokotučnou stravu? Je podle vás problém 40 % tuku ve stravě s tím, že konzumuji dostatek omega 3 MK, které jsou protizánětlivé? Za mě není tuk jako tuk a dnes se ví, že většina populace má nadbytek prozánětlivých omega 6 ve stravě, které jistě mají vliv na záněty kdekoliv v těle, a také mozku. Já se již dva roky pravidelně testuji na poměr omega 6 a omega 3 a mám to mezi 1,5:1 až 2,2:1. Moc vy mě zajímal váš názor a předem děkuji za vaši odpověď.
    Simona Čanderle

  4. neodporúčam konzumovať rastlinné oleje, lebo z nich dostanete diabetes druhého typu ak ich budete konzumovať so sacharidmi – hlavne hranolky pečené na olejoch, radšej si ich upečte na bravčovej masti, ako robili staré mamy tie zemiačiky v rúre na masti (jediný olej dobrý je za studena lisovaný olivový – ale ten tu ani nekúpite, museli by ste si ho objednať priamo zo španielska od nejakého farmára, ktorý ho lisuje a je to dosť drahé, ja som si objednal (dá sa to iba v sezóne a väčšinou na predobjednávku rok dopredu) a chuťovo je to iné ako to čo kúpite tu v obchode, tu z obchodu to je pomiešané a teda nezdravé (tie “kvalitnejšie” sú odpad chemicky extrahovaný zo zvyškov olív) – ono ani nie je reálne vyrábať toľko pravých olivových olejov koľko sa predáva v obchodoch, v obchode väčšinou kúpite namiešaný chemický produkt a to je otrava), ja konzumujem živočíšne tuky lebo tam mám istotu, že ľahšie sa dostanem k pravým produktom, používam bravčovú masť ktorú si doma vytopím (alebo sa dá kúpiť od farmára pravá, alebo napríklad značka nedzbala zatiaľ nesklamala, no uvidíme ako dlho) – bravčová masť je mimochodom zaradená medzi 10 najzdravších potravín na svete, potom sú dobré vajíčka od sliepok chovaných vonku (nie tie z obchodu čo kúpite, ale najlepšie od niekoho z dvora z okolia), maslo a syry od kráv ktoré sa pásli na tráve sú fajn, losos je dobrý ale len ten ktorý bol chytený v riekach a nie v rybníkoch (také sú drahé a pre mnoho ľudí nedostupné, čiže radšej tuniak v plechovke lebo toho v rybníku nevychovajú na umelom krmive, lebo by im tam zdochol do hodiny), dajte si pozor aj na produkty od niektorých výrobcov, lebo už mám pocit že do plnotučného tvarohu rajo dávajú namiesto pravého mliečného tuku nejakú chemickú náhradu, nekupujem od nich už nič niekoľko rokov, vždy len od overených lokálnych farmárov, veľa zdravia

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.