Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Odchádza vláda SR menovaná na Deň bláznov

Odchádza vláda SR menovaná na Deň bláznov. MUDr. Igor Bukovský, PhD. komentuje situáciu, ktorá vznikla 7. mája 2023 vrátením poverenia na vedenie vlády SR a oznámením, že prezidentka SR vymenuje úradnícku vládu.

Zdrojové informácie:

  • https://akv-shop.com/produkt/zmazany-i

Úradnícka vláda prišla tragicky neskoro a ja jej už teraz nemôžem veriť!

Človek si odíde na pár dní oddýchnuť zo slovenskej reality, aby hľadal zmysel ďalšieho zotrvania v slovenskej anómii a ani tam nemá pokoj J

Uprostred nádherných zákutí Forum Romanum ma zastihla správa zo Slovenska, že bývalý marketér vodky (aj mladistvým) a bývalý predseda vlády v jednej osobe vrátil svoje poverenie vládnuť (= udržiavať pri zošúverenom vemene štátneho rozpočtu komando obyčajných aj neobyčajných ľudí a zaľudí).

Nemal inú možnosť ako s hanbou odísť do histórie, ktorú by v záujme psychického zdravia bolo treba vymazať, ale nedá sa. NESMIE SA.

Nesmie sa vymazať a zabudnúť, koľko škody napáchali vlády Igora Matoviča a Eduarda Hegera na životoch miliónov ľudí. Koľko zbytočných ľudských tragédií. Od práve narodených až po najstarších. Ba aj na tých, ktorí zbytočne zomreli v ostatných 3 rokoch.

Nesmie sa vymazať a zabudnúť, ako za pomoci cielene vybranej skupiny odborných poradcov a väčšiny novinárov a médií zamorili a sparalyzovali spoločnosť strachom a ako šírili nenávisť voči každému, kto sa tým strašením a absurdnými príkazmi nedal ovládnuť a zlomiť.

Nesmie sa vymazať a zabudnúť, koľko toho natárali. Napríklad, že „Protilátky sú protilátky, lebo sú to proti látky…“. Každý deň sme museli znášať ich tragické pády rozumu a jazyka.

Nedá sa vymazať a zabudnúť, ani spočítať, koľko nebezpečných klonov takýchto ľudí ožilo v celej našej krajine.

Konečne teda skončila vláda, ktorá bola vymenovaná 1. apríla na Deň bláznov, v parlamente bola odvolaná na začiatku Adventu a do histórie odišla 7. mája, v predvečer pamiatky porážky fašizmu. Aké príznačné! Tí panáčikovia majú skutočne zmysel pre detaily a správne časovanie, však?

Nuž a zrazu, 15. mája 2023, má byť menovaná ÚRADNÍCKA vláda SR. Hurá!

Aj v tomto som mal pravdu. Mal som pravdu, že covid-19 je iba trochu ťažšia chrípka (žiadna chrípočka!), že imunita po prekonaní ochorenia je lepšia ako po vakcíne, že vakcína je veľmi riziková, že rozhoduje podpora imunity, že vitamín D môže na Slovensku zachrániť tisícky životov, že školy NESMÚ byť zatvorené, ba ani plavárne, obchody, kiná, fitnesscentrá, hotely, že nezmyselne zničíme ekonomiku a medziľudské vzťahy. A mal som pravdu aj s úradníckou vládou, ktorá prichádza.

Mohlo by ma to tešiť, ale je mi smutno. Pretože mešká zhruba dva a pol roka. DVA a POL ROKA zbytočne pokračujúceho chaosu a rozvratu krajiny a našich životov!

16. októbra 2020(!) som zverejnil video „Politické strany už asi potrebujú oddychový čas!“, v ktorom som prvýkrát vyzýval k zostaveniu úradníckej vlády takto: „Úradnícka vláda so cťou a dôstojne prevedie Slovensko zimným obdobím infekcií, pragmatickí manažéri a špecialisti vo svojich odboroch pripravia Plán obnovy Slovenska z prostriedkov EU bez priameho vplyvu politických strán…“

Väčšina politických komentátorov, ktorí sa vtedy ozvali, to s posmechom odmietla.

Ako inak by vyzeralo Slovensko a naše životy, ak by funkčná a aspoň trochu príčetná úradnícka vláda vznikla v novembri 2020?

Prečo to nebolo možné vtedy a je to možné teraz? AŽ teraz.

28. mája 2020(!) som zverejnil video „Liečba je drastickejšia ako ochorenie samotné – vláda by mala ukončiť núdzový stav!“, v ktorom som okrem iného uviedol: „Je najvyšší čas začať riešiť následky prehnaných politických rozhodnutí, ktoré naštartovali devastáciu ekonomiky, telesného aj duševného zdravia ľudí a medziľudských vzťahov.“

Už vtedy v máji 2020 (pred TROMI rokmi!) bola podľa mňa situácia veľmi zlá.

Po troch rokoch ďalšieho pôsobenia koncentrátu psychopatov v politike a ideologickej úderky tzv. novinárov v tzv. mienkotvorných médiách už Slovensko prežíva skutočný kolaps morálky, logiky, ekonomiky, práva, nádeje – a ocitlo sa v predizbe štátneho bankrotu a rozkladu spoločnosti.

Máme však len to, čo sme „im“ dovolili.

Uprostred nádherných zákutí Forum Romanum zaliatych slnkom a uprostred premýšľania o zázračnom príbehu Stvoreného ľudstva je odchod akéhosi táraja z kancelárie predsedu vlády SR iba bezvýznamnou epizódou.

Epizódou, ktorá však negatívne ovplyvnila a zničila až príliš veľa životov, aby sa na ňu mohlo zabudnúť.

A každý, kto teraz na to všetko už chce zabudnúť, prispieva k tomu, že bude ešte horšie.

Igor Bukovský

PS: Ten bývalý marketér vodky a bývalý poverený predseda vlády SR stojac uprostred celospoločenských rozvalín, za ktoré je spoluzodpovedný, dokáže veriť tomu, že jeho nová strana nemá v prieskumoch dosť percent, lebo ľudia „ich“ ešte nepoznajú. Hovoril som im, že ak zostanú v blízkosti extrémne toxických vplyvov jednej hlavy, nakazia sa tým postupne všetci. Nezáviďte, že mnohí z nich stihli zbohatnúť, veď slušný človek by ani sekundu nechcel byť v ich koži, ani v „paláci“ ich hodnôt.

PS2: Svoj pohľad na riešenie marazmu slovenskej politiky a nášho života ponúkam vo videu „Politici ignorujú Ústavu“ zo septembra 2021 a v knihe Zmazaný/í.

Sledujte akv-tv.com! Všetky videá, ktoré YouTube v roku 2021 zmazal a k tomu veľa nových.

Komentáre

  1. Dakujeme za Vase slova, dakujeme ze pocas celeho covid chaosu ste boli vzdy na strane racionality, vedeckeho poznania a logiky, aj napriek tomu ako Vas komentovali v mediach. Je smutnou pravdou, ze ti ktori vam neverili a nekriticky prijali statnu propagandu dopadli najhorsie. Zial debilizacia ludstva nielen na Slovensku sposobila tazke straty nielen na zivotoch a zdravi ale aj na nasej buducnosti. Dovolili sme im to, zastavime to niekedy?

  2. Ďakujem, pán Bukovský, za Vaše povzbudivé slová v tomto čase, aj v čase covidovom. Už vtedy ste ma len utvrdili v tom, čo som šiestym zmyslom veľmi rýchlo pochopila. Škoda, že pre moju rodinu som bola konšpirátorka a hoaxerka. Jedine ja a moja 83 ročná mama nie sme očkované.

  3. Ja som veľmi vďačná za Váš profil, držali ste ma psychicky aj vďaka fundovaným informáciám aj zdravotne v dobe kovidu a aj zdravotne pred aj po kovide. Vážim si Vasu prácu, a ešte ďakujem.

  4. Vďaka pán doktor Bukovský aj za to, že ste to v tých ťažkých časoch aj napriek Vašim neprajníkom nevzdali. Boli ste pre mňa veľkou oporou a pomohli mi nepodľahnút tomu chaosu a nepravdivým informaciam. Podarilo sa mi udržať dobré zdravie aj zdravý rozum. Ďakujem Vám z celého srdca

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.