Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Progresívne Slovensko: Bez rozmýšľania a vzdelania? Stačí mať „motiváciu“ meniť Slovensko!

Zase a zase dokazujú, že nevedia nič o minulosti, ale chcú nám určovať budúcnosť. Kandidáti strany Progresívne Slovensko.

Navyše, do svojho paláca ignorancie vedomostí a arogancie moci lákajú mladých ľudí, aby sa k nim pridali. Bez rozmýšľania. Bez vzdelania. Stačí, ak „cítia“ a majú „motiváciu“ meniť Slovensko.

Komentáre

 1. Treba do nich neustále šiť, lebo takíto hlupáci by nemali byť v čele štátu. Podobných videí o ich hlúposti koluje na internete viac. Ak majú byť degresívci tá nová elita, tak to tu už teraz môžeme zabaliť. Jedného hlupáka z Trnavy nahradia hlupáci z Bratislavy.

 2. Musím sa jej tu zastať, ani ja som nevedela odpovede na tie otázky a ani ja som nemala v škole rada dejepis. Bol deprimujúci. Veď história ľudstva, hlavne minulého storočia, je ako história šialenstva. A aj ja som veľmi citlivý človek, a riadim sa v prvom rade pocitmi, ale všetko si aj riadne rozanalyzujem a svedomite zvážim. Chcela som ísť voliť a krúžkovať najmä Tamaru, kvôli prírode, zvieratám, podpísala som z jej petíciou na zákaz petárd, taktiež chce pomáhať bezdomovcom. Držím jej palce. Avšak bol by to hlas strane PS a tú nemôžem voliť. Z dôvodov, ktoré som spomenula pod vaším videom so stručnou verziou prečo nevoliť PS. Komentár som dala vtedy ako Anonym (ten s tým že sú sa potraty, čo považujem za veľmi smutné, a sú pro západ viac než pro mier). Rozmýšľala som predsa ísť ju a pár ľudí s PS krúžkovať, aby sa do parlamentu dostali oni, radšej než tie fanatické nahnevané ženy z tej strany, čo chcú uľahčovať prístup k potratovým tabletkám. Ale nemala by som z toho dobrý pocit. (Cez pocity k nám hovorí svedomie, čo je užitočný nástroj, ktorý nám Boh dal, vedieť čo je a čo nie je správne). Nemala by som dobrý pocit z toho voliť stranu, ktorá je taká všelijaká, neukotvená v morálnych pravidlách. Veď aj deti v maternici sú ľudia, duše stvorené Stvoriteľom, hoci ich ako spoločnosť nevidíme. Nemajú hlas a zaslúžia si ochranu. A v poslaneckom klube PS by sa rozhodli dať čo najväčšiu slobodu mamičkám a v prípade problému by im poskytli rýchle riešenie potratovou tabletkou. A taktiež, včera niekto na facebooku prezdieľal dávnu post M. Šimečku o tom ako chcel presadiť povinné očkovanie. Uf. Toho už dosť. Radšej nech je premiérom niekto iný.

  1. Vy ako bežný občan teoreticky nemusíte ovládať históriu. Ale politik, ktorý chce riadiť štát, by históriu štátu ovládať mal. Bez histórie sa riadiť prítomnosť a plánovať budúcnosť nedá.

 3. V roku 1957 sme sa z Riečnej ul.v Bratislave presťahovali do okrajovej časti Blavy do Prievozu kde som potom chodil do školy okolo múrov na ktorých bolo vidiet ešte stále volte č.3 myslím že to bola KSČ k a ponukali heslo ,aby sa eti našich deti mali dobre už sú tu deti našich deti ,ale ako vidim nič dobrého ich nečaká s pozdravom J .P. PS má tiež číslo kanidátnej listiny -3-

 4. Kym Igorescu a jeho OLAJNO predstavuje ciste filtrovane zlo
  PS=Progresivne svinstvo, predstavuje spinave, zakerne, fanaticke zlo
  Uz mnohokrat som si daval otazku preco ludia (teraz to bolo 18+9%) totalne stratili pud sebezachovy a volia si svojich katov. Mozno najdem odpoved v knihe Digitalni demence od M.Spitzera, ktoru teraz prave zacinam citat. Citujem: “Digitalne media z dlhodobeho hladiska skodia hlavne dusevnemu stavu. Ked pracu mozgu prenasame na externe zdroje, mozog prestava postupne naplno fungovat. Nervove bunky odumieraju a dorastajuce nedokazu prezit, lebo ich nevyuzivame… Spitzer upozornuje na obmedzovanie konzumu, aby sa predislo digitalnej demencii.”
  Obavam sa ze na Slovensku sme svedkami nielen digitalnej, ale aj mentalnej demencie minimalne u 1/3 volicov

 5. Pán doktor aj ja z Vás cítim obrovské sklamanie.Čo ste vy vlastne? Lekár, politický komentátor, samoĺúby narcis zahladený do seba,kaukliar, ktorý potrebuje obecenstvo pre svoje výstupy? Odkiaľ beriete tú auru, že jedine Vaše názory sú správne?To naozaj potrebuje Vaše urazené ego hladkanie, aby ste si liečili nejakú traumu? Vyštudovali ste medicínu,venujte sa prosím tejto oblasti,to Vám určite viac svedčí ,prispieva a pre spoločnosť je to užitočnejšie. V súčasnosti je málo lekárov, pomôžte, choďte do praxe.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.