Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Ste Low-carb a High-protein? A čo váš testosterón?

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

Ak experimentujete so zložením stravy až do extrémov, nízky príjem sacharidov a vysoký príjem bielkovín vás môže oberať o testosterón a zvyšovať kortizol. Dr. Bukovský v prémiovom videu vysvetľuje súvislosti. Zdrojová informácia:

https://journals.sagepub.com/doi/pdf/10.1177/02601060221083079

a

https://www.nature.com/articles/srep11206

Komentáre

 1. Milí pán MUDR. Igor Bukovský mám na vás prosbu keďže niektorí ľudia nemajú predplatné tak by ste to predplatné mohli nahradiť reklamami a zväčšiť propagáciu svojej knihy a tie zisky z predplatného by sa nahradili a všetci ľudia dozvedeli vaše informácie ktoré dávajú zmysel. Týmto som vás nechcel uraziť váš verný fanúšik utopený kapor

  1. Dobrý deň prajeme,
   ďakujeme za Vašu dôveru, podporu a návrh. Pri zakladaní webu sme zvážili všetky možnosti. Žiaľ, korporátna a internetová cenzúra, mediálne útoky a verejné vyjadrenia bývalého predsedu vlády I. Matoviča tak negatívne zasiahli do partnerských obchodných vzťahov AKV, že príjem z reklamy nateraz nemôže pokryť ani len náklady na výrobu videí a prevádzku webu. Navyše, dlhotrvajúce výpadky v konzultačnej, prednáškovej a vydavateľskej činnosti, ktoré boli vyvolané nezmyselnými opatreniami vlády SR, nám spôsobili obrovské finančné i morálne straty a preto nie sme schopní ďalej pokryť produkciu videí z vlastných prostriedkov ako tomu bolo doteraz. Ak má Dr. Bukovský prinášať nový obsah a nové videá, sme odkázaní na symbolickú podporu veľkého množstva predplatiteľov. Ďakujeme, že môžeme počítať aj s Vami – podporujete šírenie informácií, ktoré pomáhajú ďalším ľuďom!

   S úctivým pozdravom REDAKCIA TV.AKV.SK

 2. Tak z toho, co som sa za zivot dozvedel informacii o bielkovinach viem akurat tak jedno ze prd vedia a to som sa zameriaval na ne..
  Napriklad este stale som nenasiel info. ze ked sa je ako napriklad v tomto videu riesene “nizkosacharidove” jedlo, ze, ci sa tie bielkoviny potom prioritne spaluju ako energia alebo idu prioritne na aminokyseliny ..

  dalsia vec, sam uz viac ako polroka praktizujem nizkosacharidovy zivotny styl.. no ake mam krvne testy neviem bo som u lekarky nebol…

  nikdy som to dako presne nepocital ale denny prijem sacharidov teda okrem dna ked mam post co je asi tak 4dni do mesiaca mam okolo 25-40 % kalorickeho prijmu

  zas co sa tyka videa 2tyzdnove vedecke studie su meh podla mna, to sa telo za ten cas ani nema dako moznost adaptovat,, + ked su to ludia, co mali slusne vypestovanu zavislost od cukru a viac menej cely zivot mali sacharidovu stravu tak vysledky su podla mna na 90%+ irelevantne

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.