Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Tento Krajčí nemá kontakt s realitou

Bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí, ktorý do veľkej miery riadil situáciu v krajine počas koronakrízy v rokoch 2020 – 2021, sa vyjadril pre spravodajskú televíziu ta3 k téme vyšetrenia následkov a súvislostí tzv. protipandemických opatrení, politických rozhodnutí a pôsobení médií od marca 2020.

V jeho vyjadrení zaznela zmes neprávd aj otvorených lží. V jeho prejave sú badateľné výrazné obavy. Čoho sa bojí, vie zrejme najlepšie on sám.

Na záver povedal: „Ak je spravodlivosť v tejto krajine, tak by nám mali ešte poďakovať a rehabilitovať nás.“

Nie, pán Krajčí, za to, čo ste Vy osobne, Vaši odborní poradcovia, Váš Hlavný hygienik, váš bývalý predseda vlády, štátom platené médiá a povzbudení psychopati spáchali v celej spoločnosti, je ľudská spravodlivosť nedosiahnuteľná.

Ak cítite hlbokú bázeň z Boha, nemusíte mať strach z toho, čo o Vašich činoch a pohnútkach zistia iní ľudia.

Toto sú niektoré z tých Vašich činov, ktoré sme takmer všetci videli na vlastné oči:

 • za Vašich „ministerských čias“ nebola pacientom s infekciou C-19 nebola poskytovaná primeraná ambulantná zdravotná starostlivosť
 • za Vašich „ministerských čias“ boli aktívne potláčané/zanedbávané informácie o účinnej prevencii a možnej liečbe ochorenia C-19
 • za Vašich „ministerských čias“ bol zásadne narušený celý systém poskytovania zdravotnej starostlivosti a v dôsledku toho bola zanedbaná včasná diagnostika aj liečba závažných ochorení, všeobecná aj špecializovaná ambulantná starostlivosť, dlhodobo plánované operácie a pod.
 • za Vašich „ministerských čias“ boli prijaté a nezákonne vynucované vedecky nepodložené alebo nedostatočne podložené tzv. protipandemické opatrenia, opakovane dochádzalo k porušovaniu zákonov aj Ústavy SR a strašeniu aj šikanovaniu slobodných občanov, vrátane malých detí
 • za Vašich „ministerských čias“ došlo k zastaveniu odbornej diskusie o novom ochorení C-19, boli násilne a nezákonne potlačené až umlčané kritické hlasy a názory, ktoré mohli podporiť nielen formuláciu lepších opatrení ale aj lepšiu akceptáciu naozaj zmysluplných opatrení v spoločnosti

Som preto presvedčený, že Vaša interpretácia reality o udalostiach v rokoch 2020 – 2021 je účelová a popiera samotnú realitu.

Podľa mňa neexistuje žiadny dôvod, aby vám KTOKOĽVEK za niečo z toho mal ďakovať.

A namiesto rehabilitácie, ktorá je vyhradená tým, ktorí boli neprávom poškodení, by ste aj za túto časť svojho života mali počítať so spravodlivým ľudským aj Božím súdom.

Komentáre

 1. Podľa doktora Lakotu sú ľudia ako Krajčí zodpovední za 12 000 mŕtvych po vynútených celoplošných testovaniach. Ak existuje nejaká spravodlivosť, tak Krajčí raz bude sedieť v base!!!

 2. Svätá pravda, podpisujem sa pod vaše slova pán MUDr. Bukovský. Všetci musía byť spravodlivo odsúdení za zverstvá, čo páchali.

 3. Keď bolo to antigénové testovanie takou výhrou a celosvetovo uznávaným úspechom a záchranou mnohých životov, potom:
  1. Prečo tento vzor a zázračné riešenie neaplikovali všetky krajiny alebo aspoň značná časť?
  2. Prečo NCZI neskôr absolútne prestalo brať do úvahy výsledok antigénových testov a brali sa do úvahy iba PCR testy? Keď už sme pri tom, mne vyšiel antigén do pár sekúnd pozitívny, keď som mal príznaky covidu, ale PCR vyšiel negatívne. No podľa NCZI bolo v poriadku, aby som chodil medzi ľudí. Moji známi mali presne opačný prípad, kedy vyšiel iba PCR. Čiže výsledky antigénov sú niečim na štýl hodu mincou. Písal som potom NCZI mail, no samozrejme sa mi nikto nevyjadril. Rovnako, ako keď som posielal sťažnosť po Vašom vzore, p. Bukovský, na Matovičove volebné kampaňovanie počas moratória. Žiadna odpoveď.

 4. Toto hadam nie je pravda, podla tohto choreho tzv. doktora, imunita sa zvysuje tym ze sa bude sparat v nose nediagnostickymi testami… Politici naozaj spravili viac a aj preto na Slovensku zomrelo napr. 2x viac ludi ako vo Svedsku, 5x viac ako v Dansku, 10x viac ako vo Finsku… OTP, ockovanie je sloboda, ockovani nesiria virus, ockovani uz nebudu nakazeni, nosenie nahubkov v lese a na ulici, izolacia osamotenych seniorov, nezakonne karanteny, neposkytnutie zdravotnej starostlivosti, sirenie poplasnych sprav, strachu a paniky a mnohe dalsie brutality davaju jednoznacne za pravdu tym ktori tvrdia ze slovenski obcania boli poskodeni na urovni genocidy, a za toto musi niest niekto zodpovednost, staci pozriet do knihy Zmazani, tam su menovite zoznamy.
  Takze ak je spravodlivost v tejto krajine, tak bude trest tohto “experimentatora” s ludskymi zivotmi exemplarny

  1. Dobrý den, smím Vás požádat o odkaz, kde MUDr. Igor Bukovský. Ph.D. tvrdí něco o tom, že by se imunita zvyšovala použitím nediagnostických testů? Co je mi známo, vždy vystupoval proti nim. Děkuji za odpověď. Mgr. Jiří Holý, DiS. (TEOLOG)

 5. Omlouvám se, ke své reakci jsem se nechal unést první větou, kde jsem četl “chorého doktora”. Už mám dost urážení pana Bukovského i v České republice, čili jsem to nedočetl, ale i tak, myslím, že není vhodné. Mě vyhodili z Prahy za 14stránkový dopis v angličtině, který šel napříč světem a zastal se Slováků a obyvatel JAR (atmosféra je již uklidněná), strávil jsem jednu noc ve spacím pytli v areálu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (3.10. 2022) venku, vstával jsem ráno ve 4 hodiny, třebaže jsem peníze měl. Ale dnes mi tato zkušenost nevadí, vím, s čím je třeba počítat. Počítám i s tím, že to může být tvrdší, i když nyní již nic nepíši. Už jsem v rámci ČR a SR napsal dost dopisů, přesto vše vždy bez urážek: Mé poslední dva dopisy souvisely s moukou ze cvrčků pro Christine Anderson (velmi aktivní žena v parlamentu EU) a obdoba pro Viktora Orbána.

 6. dnes som našiel na internete možnosť objednať cardio a, kde je odvolávka na vaše meno, je to v poriadku ? , je to hodnoverné?

  1. Dobry den, Vaz. pan Paulík: opat ide o zneuzitie mena pana Dr. Bukovskeho. S uvedenym produktom nemame nic spolocne.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.