Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Vakcína do nosa a čo sa stalo s mladými ľuďmi?

MUDr. Igor Bukovský, PhD. prináša DVE zaujímavé správy

 1. Vakcinačný sprej na aplikáciu do nosa vytvára lepšiu imunitu ako vakcína podaná do svalu
  https://www.theepochtimes.com/doctor-nasal-or-oral-spray-mucosal-vaccines-against-covid-19-are-more-effective-than-injections_4735158.html
 2. Výsluch Prezidentky spoločnosti Pfizer pre „medzinárodné rozvinutú trhy“ Janine Small v Európskom parlamente 10, októbra 2022:
  https://www.youtube.com/watch?v=mnxlxzxoZx0&t=0s&ab_channel=news.com.au
 3. Pandémia zmenila osobnosť mladých dospelých ľudí
  https://www.sciencedaily.com/releases/2022/09/220929133400.htm

Komentáre

 1. Pan DR. Bukovsky super video. Ked bola dost rozsirena prasacia chripka v juznej Californii (nepamatam si presne rok asi 2008) a deti mali tazky priebeh, aj na prasaciu chripku zomreli. Dala som moje deti zaockovat takoto vakcinou vstreku do nosa proti prasacej chripke.
  Pandemia zmenila osobnos mojich dvoch dievcat natolko ,ze starsia co o par mesiacov bude mat 22r natolko, ze chodi k psyciatrovi, je na add liekov a berie lieky na depresie. Chodi aj tyzdenne na terapie. Zacalo to ked nas pozatvarali, tlacili na mladych aby nevychadzali von a mali volili Bidena. Presvedcit svojich rodicov ktory vololi inak ako napr Trumpa. Deti nam prestali verit, nechceli nas absolutne pocuvat alebo debatovat, prestali chodit do kostola. Predtym chodili do kostola a verili v Boha. Mladsia dcera sa ako tak dala psichycky dokopy a studuje na univerzite. Nie je na ziadnych liekov ale dva krat do mesiaca ma terapie. Starsia je uplne katastrofa. Nezaujem o nic, pricom predtym prvy semster na collage nez nas poztvarali stihla dobre skolu aj mala pracu. Teraz len sedi doma v praci nikde nevydrzi. Neviem ,ci vobec niekto bude za take natlaky zodpovedny ako zmagorili dospievajuce deti.
  Este raz vdaka za vase videa a zelam vela zdravi,

 2. Občas si pozriem reláciu rakúskej v.p. televízie ORF Bewusst Gesund na zdravotnícke témy. Nedávne vydanie z utorka 25.10.2022 sa zaoberalo tromi zaujímavými témami a to „Long Covid“, rozstrúsená skleróza a „Brain Fog“. Myslím, že popri „Long Covid“ by sa mohlo hovoriť aj o „Long Vaccine“, pretože vedľajšie účinky môžu byť podobné. Šokoval ma príbeh jednej mladej ženy, ktorá v dôsledku Long Covid zostala na vozíčku. Uviedli, že v dôsledku Long Covid bolo v rakúskych nemocniciach ošetrených približne 5 tis. ľudí. Syndróm „Brain Fog“ môže byť dôsledok toho, že vírus poškodil mozog a príznaky sú podobné ako v počiatkoch Alzheimerovej choroby.
  Teraz mi dovoľte, aby som stručne porozprával môj príbeh. Na jeseň r. 2020 som sedemdesiatku oslávil výstupom na Gerlach. Bol som vo vynikajúcej kondícii a uvažoval som o horolezeckých výstupoch s horským vodcom. Potom však prišiel zlom. Podľahol som masívnej očkovacej kampani a v apríli a máji 2021 som sa nechal 2x zaočkovať. Už 10 dní po druhej dávke som pri práci v záhrade úplne ochrnul, takže som sa nevládal dostať domov. V lete 2021 som sa vrátil do hôr v úmysle pokračovať v ťažkých výstupoch, ale pozoroval som výrazný prepad kondície. Pozoroval som tiež zhoršenú koordináciu „medzi hlavou a nohami“ a pri výstupe na Rysy z poľskej strany, ktorá je dobre zaistená a rádovo ľahšia ako Gerlach, som utrpel úraz, po ktorom som skončil v popradskej nemocnici. Včas som si uvedomil, že pohyb v horolezeckom teréne môže byť pre mňa smrteľne riskantný. Tiež som pozoroval symptómy podobné „Brain Fog“. Teraz viem, že mi zostáva už len zaspievať si pesničku od Paula McCartneya „I believe in Yesterday“ , pretože do stavu pred vakcináciou sa už asi nevrátim.

 3. takto účinne pôsobia spreje z červených morských rias. Mucoviral po roku 2015 bol z nášho trhu stiahnutý a bol výborný aj proti chrípkam, teda každej jednej mutácii. Neviem aká by mala byť táto vakcína, ale ja už nedôverujem akejkoľvek vakcíne. Ja už neverím v takéto fungovanie liečenia, teda čo sa kovidu týka. Neverím. Späť Mucoviral, sem s Ivermektínom a skorej liečbe, zlepšiť vyšetrovanie infekcie vírusmi.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.