Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Virologička MUDr. Hana Zelená: Nesedí tu veľa vecí a PCR testy sú zneužívané

MUDr. Bukovský v rozhovore s virologičkou MUDr. Hanou Zelenou, Ph.D., vedúcou Virologického oddelenia Zdravotného ústavu so sídlom v Ostrave.

Komentáre

 1. Pani doktorka je naozaj veľmi sympatická, ďakujem za rozhovor. Pravdu treba šíriť aj ďalej. Apropo pán doktor, bude ten rozhovor s Vladom Zlatošom? V septembri ste to avizovali, potom o pár dní vám zrušili YT kanál, ale už by sa to hádam dalo zrealizovať. Prípadne aj s Dr. Pijákom, prípadne ďalšími lekármi. takisto, by som si rád vypočul ( a dúfam že nielen ja) ďalší rozhovor s Jurajom Karpišom. Domnievam sa, že v súčasnosti, by to bolo naozaj žiadúce.

 2. Prečo RNA vakcíny a nie štandardné (oslabený vírus) – pretože obavy z vírusu Covid 19 boli na začiatku tak veľké že sa dalo predpokladať že aj oslabený vírus Covid 19 bude pre niektorých smrteľný.
  To mi hovorí moja logika. Samozrejme už dávno nie sme na začiatku.

  1. Dobrý večer,
   Vírusy naozaj NIE SÚ odpadové látky buniek. Môže byť pre Vás veľmi nebezpečné, ak veríte takým pochybným zdrojom informácií, ktoré to tvrdia.

   S pozdravom REDAKCIA TV AKV

 3. Nerozumiem odborným výrazom v tomto videu ale čomu rozumiem perfektne
  je pre farmafirmy obchod storočia a politici sú podplatení alebo sprostí.

 4. Po pol hodine som to musel vypnut, lebo obaja ste zacali tarat nezmysly (1.o tom, ze kedze testovanie infekciu nezastavi, sa s testovanim malo prestat. Lenze aj spomalit sirenie je uspesna metoda na aku taku kontrolu epidemie..rozhodne lepsia volba ako nechat nekontrolovane premorit cele obyvatelstvo bez testovania- nasledky by boli nemocnice praskajuce vo svikoch. 2.ze v traviacom trakte obyvatelstva bolo objavenych 100000 novych neznamych virusov… prosim vas, to ste kde nabrali? :))

  1. Dobrý večer pán Breza,

   1) Vaša predstava o vplyve testovania na šírenie vírusu SC2 je rovnako hlúpa a naivná ako by bolo tvrdenie, že ak budeme CELOPLOŠNE testovať vaginálnu mikrobiotu na HPV, znížime tým výskyt rakoviny hrdla u mužov.

   2) Nech sa páči: https://www.sciencedaily.com/releases/2021/02/210218142739.htm – to, že o takýchto veciach nič netušíte, naozaj neznamená, že máte pravdu Vy a nie ten, kto o tom niečo vie 🙂

   S pozdravom REDAKCIA TV AKV

 5. Dobrý den, pane Bukovský jak bych získal vaší knihu Smazaní ? Do Čech. Pokoušel jsem se jí objednat přes eschop ale nejde to. Děkuji moc

 6. Podľa nasledovného postupu, schváleného ministrom zdravotníctva dňa 17.6.2021 s názvom: “Štandardný postup pre mikrobiologickú diagnostiku pri suspektnej infekcii vírusom SARS-CoV-2 pre laboratóriá klinickej mikrobiológie”/str.č.8/, sa má počet cyklov PCR testov pohybovať v rozmedzí od 40-50.

 7. Vážený pán doktor,
  ďakujem zo srdca za všetko, čo pre nás robíte a ako chodíte za mnohých z nás s kožou na trh. Ďakujeme aj za Vaše cenné rady, ako zdravšie žiť, čomu sa radšej vyhnúť, ako si posilniť imunitu. Pred 2 rokmi sme my, nelekári ani netušili, aký dôležitý je trebárs vitamín D aké sú jeho správne koncentrácie a pod. Tým že Vás zmazali, len potvrdili, že hovoríte pravdu, tá sa dnes už nenosí.
  Super výber hosťa, pani doktorka Zelená, fantastický pokorný človek bola a je od začiatku konzistentná vo svojich názoroch, aj keď sa výrazne líšili od ostatných. Sledujem českú “covidovú”
  scénu a naozaj je to tak, že sú práve vďaka kvalitným a odvážnym odborníkom celkom niekde inde ako my na Slovensku. V správach RTVS budú redaktori nosiť rúška už asi natrvalo. Chcel by som ešte na záver v dobrom spomenúť, že sa vám konečne podarilo pri rozhovore s pani doktorkou nebyť zbytočne dominantný ako sa to stávalo často pri iných hosťoch.

 8. Pan Zeleny je stastny muz, ze klofol krasnu, mudru, prirodzene odvaznu, pritom skromnu babu, s ktorou sa daju vychovat 4 deti. Gratulacia, pan Zeleny!

 9. Dobrý den,
  opět skvělý rozhovor s naší úžasnou paní doktorkou. Hrdě se hlásím, že jsem z Ostravy! Těším se na další zajímavé video.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.