Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Zapnite svoje GÉNY MLADOSTI, očistite si PEČEŇ a naštartujte METABOLIZMUS!

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

Viete, čo je to vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT)? Radšej by ste mali, pretože jeho účinky ďaleko presahujú doterajšie poznanie. HIIT aktivuje metabolizmus, podporuje rast a energetickú dispozíciu svalovej hmoty, aktivitu svalov, mení gény – môže vás zachrániť pred cukrovkou, infarktom, porážkou, rakovinou a mnohými inými chorobami z obezity. MUDr. Bukovský vysvetlí v tomto videu základy HIIT aj nové informácie.

Pečeň regeneruje neustále a veľmi rýchlo – aj 80-ročný človek má pečeň mladšiu ako 3 roky, ale aj tak sa dá zničiť. Stukovatená pečeň, steatohepatitída, je príčinou rozvratu zdravia u stoviek tisícov ľudí. Nemusíte k nim patriť! Pozrite si návod Dr. Bukovského ako očisťovať pečeň.

A najnovšie poznatky o starnutí a ochrane pred starnutím (antiaging) sú mimoriadne zaujímavé! Dozviete sa, ktoré gény a akým spôsobom treba zapínať, aby ste svoje starnutie a degeneráciu buniek spomalili, nie urýchlili.

Súvisiace informácie:

Komentáre

 1. Dobry den,
  P. Bukovsky mam rada vase videa su velmi zaujimave a chcela by som si od vas kupit knihy ktore by mi trosku pomohli s mojim zdravim ak by sa dalo poslat knihy aj do Uk s moznostou platenia cez paypal dakujem

 2. Dobrý den, pane Bukovský!
  Stala se mi záležitost, kterou mi lékař neuměl vysvětlit.
  Jednou přijedu domů z krátké projížďky na kole. Sednu na židli a už se nepostavim. Zkouším opakovaně, možná dvě až tři hodiny. Nakonec se doslova “doplazím” do postele. Ráno se probudím a jsem úplně fit. Prosím, co to mohlo být?
  Děkuji za vysvětlení
  ivankazapletalova@seznam.cz

 3. Zdravím pán doktor,
  teraz mám dilemu po vzhliadnutí tohto videa. Mám začať s HIIT a skrátiť si tak život, keďže si tak môžem zrýchliť metabolizmus, alebo radšej ležať a pozerať Vaše videa a metabolizmus tak spomaliť, čím si život predĺžim, lebo živočíchy s pomalým metabolizmom žijú dlhšie, ako ste hovorili v poslednom príspevku.

 4. Dobrý den . Ne dávno jsem objevila tybetskou houbu na výrobu kefiru. Mému zažívání pomáhá. Mohu poprosit o Váš názor ? A ještě bych chtěla vědět zda ne plánujete cestu do Prahy i s vašimi knihami? Děkuji za odpověď Halešova

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.