Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Zelerová šťava – kto je Medicínske médium a prečo mu neveriť?

Už pijete POL LITRA zelerovej šťavy ráno nalačno? Ani nepite! Je to nielen drahé, logisticky náročné, ale aj hlúpe – a kto by sa chcel o pol roka sám pred sebou hanbiť, že zase naletel nejakému bláznovi z internetu?! 

Zelerová šťava nemá a nemôže mať účinky, ktoré vám predkladá Anthony William vo svojej knihe „Zelerová šťava – najúčinnejší liek našich čias, ktorý uzdravil milióny ľudí na svete“.

Tento americký autor nemá žiadne medicínske vzdelanie a hovorí si „Medicínske médium“, pretože údajne k nemu prehovára „duch“ z budúcnosti, ktorý ho vedie k liečbe ľudí zelerovou šťavou. Priznáva, že žiadny výskum o zelerovej šťave a jej účinkoch neexistuje. Tvrdí tiež, že zázračný liečivý účinok zelerovej šťavy ešte len bude objavený, ale súčasne to popiera, pretože tvrdí, že také štúdie sa nedajú urobiť. Ak sa vám to zdá absurdné, máte pravdu.

Dr. Igor Bukovský v tomto videu reaguje na najnovšiu lavínu bludov zo sociálnych sietí – zelerová šťava údajne lieči milióny ľudí po celom svete.

Toto video vzniklo ako reakcia na verejne ohlásené vydanie knihy „Anthony William: Zelerová šťava – najúčinnejší liek našich čias, ktorý uzdravil milióny ľudí na svete“. Vydavateľstvo zverejnilo aj ukážky slovenského prekladu, ktoré sú verejne prístupné na internete.

V čase premiéry tohoto videa (16. január 2020 o 20,00 hod.) mala byť kniha už niekoľko dní na trhu. Termín vydania sa však podľa aktuálnych informácií posunul na neskôr.

Ešte stále veríme, že vydavateľstvo na základe nášho upozornenia zo dňa 11. januára 2020 upustí od predaja tejto knihy na území SR, pretože kniha je v rozpore s:

  1. legislatívou SR
  2. legislatívou EU
  3. súčasným poznaním a
  4. zdravým rozumom

a to nielen textom na obálke knihy, ale aj prevažnou časťou obsahu knihy.

O ďalšom vývoji vás budeme informovať na našom YouTube kanáli „Dr. Igor Bukovský“.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.