Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Lockdown zničil zdravie, ľudskú dôstojnosť, ekonomiku aj budúcnosť!

Komentáre

 1. krásne….robim v Rakúsku sestru na pooperacnom oddeleni….uz druha pacientka mala v anamneze…ze trpi depresiami…..roky pod liekmi stsbilizovana s nizkou medikaciou….teda len liekom na spanie.Dvs roky zvysene dávky liekov, depresia sa prehĺbila , v dosledku obav z covidu a opatreni…a kvoli vojne..Z 1 mg Temesty uziva 5 mg na spanie a nepomaha….
  Zazivala som hranice a cely chaos pocas corony a bolo to obludné…. štátne karanteny, nezmyselnosti na hraniciach….chaos v praci, diskrimináciu neockovanych …. ďakujem za krásne slova…

 2. Veľká vďaka, Pán Doktor. počas celého toho šialenstva kovidového ste mi dodávali vieru a chuť zvládať každodenné starosti a povinnosti. Viem teda presne, čo obsauje kniha Zmazaný/í. Kúpila som nám ju domov aby raz, keď deti vyrastú, aby spoznali pravdu. Teším sa, aj ja, na jej čítanie. Želám Vám s rodinnou veľa zdravia.

 3. Co mna neskutocne vytaca je fakt, ze po vyse dvoch rokoch lockdownov maju tu drzost nicit ekonomiku krajin nadalej obmedzenim dodavok ropy a plynu, kvoli konflitku na Ukrajine. Normalny zdravo zmyslajuci clovek, by si povedal, ze uz stacilo. Ale nie. Tieto manazerialne elity maju tu drzost, ze so svojou destrukncou politikou pokracuju nadalej. V niekotrych krajinach uz ludom obmedzuju dodavky elektriny, zakonom zakazuju pouzivanie klimy. Zijeme vo svete, kde blazni prebrali kontrolu nad mentalnou instituciou.

 4. dobrý deň., objednala som si cardione, chcem sa spýtať či je taký účinný ak to reklamujete.
  musím objednať 3 balenia je to dosť drahé.

  1. Dobrý večer. V ŽIADNOM prípade to neobjednávajte, prosím! Je to podvodné zneužitie mena MUDr. Igor Bukovský, PhD., ktorý tento produkt nepozná ani neodporúča!
   S pozdravom REDAKCIA AKV-TV

 5. Len na základe zdravého sedliackeho rozumu normálny človek prišiel sám na to, na čo Harvardova univerzita na základe výskumov. Lenže tým, čo vládnu Slovensku a svetu ani výskumy Harvardovej univerzity nezmenia ich myslenie. Je to tým, že buď sú psychopati alebo sociopati, alebo sú normálni a veľmi dobre vedia ako škodia. A predsa to robia! Film: Prezident a anjel: https://www.youtube.com/watch?v=YEw1i9eNM6A

 6. Lockdowny že nefungují? A že to dokazuje stav z Číny. Vůbec. Chřipkou se nakazí všichni. I bez vědeckých zkoumání vidíme, že každý rok se nakazi všichni choulostiví občané. Ti, co se nenakazí, jsou odolní a nic se jim nestane. Důkaz, že před chřipkou nikdo neunikne, tedy máme. Stejně tak covid-19 dostihne každého, kdo by mohl mít těžký průběch, i kdyby všechna opatření a lockdowny trvaly nekonečně dlouho.

  Lockdowny v Číně dokazují jen to, že nejsou vyhlašované s úmyslem zpomalit šíření viru a prodloužit psoudopandemii, ale rovnou s úmyslem prodat co nejvíce testů. Každý Číňan, který chce jít nakoupit musí mít potvrzení o otestování všech členů rodiny.
  Máte žádat Čínu o dodržování lidských práv.

 7. Nevím, jestli o tom, jak se mají vařit fazole bylo v tom to videu, no udělal jsem jak bylo řečeno, a skutečne došlo k výraznému zlepšení.

  Tedy přivedl k varu, slil vodu,
  nechal 2 hod nabobtnat a slil vodu,.
  1,5 hod vařil a slil vodu
  a teprve ve 4. nálevu jsem dodělal fazolové jídlo.
  Jsem překvapen, že jsem nejen neprděl, ale dokonce se mi uklidnily střeva (jedl jsem je na dvakrát). Přitom fazole snáším ze všech luštěnin nejhůře. Děkuji. Více takových rad!.

 8. Stale si davam otazku, komu toto sialenstvo vyhovuje?
  Nie je to len Cina, kde komunisticka direktiva zafugovala podla
  ocakavania a spravila z ludi cisla…
  Do mnohych krajin, kde sme si mysleli ze v nich existuje demokracia
  je dnes pri vstupe zastepenie experimentalnou latkou povinne…
  Nikto nesleduje a nevyhodnocuje vedlajsie ucinky vakcin,
  nikoho nezaujima doba imunitnej reakcie pri prirodzenom
  prekonani infekcie
  Vsade kde sa uplatnili lockdowny vidime upadok, destrukciu,
  rozvrat, chaos.
  Co vari ludia uplne stratili pud sebazachovy?, ved sa to nakoniec
  bude tykat kazdeho a je jedno ci bol spustacom alebo obetou
  vyvolaneho chaosu…
  Nebude pricina sucasneho rozvratu aj vojny v niecom zasadnom,
  napr. ze dochadzaju zasoby niektorej zo strategickych surovin?

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.