Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Celoslovenské turné začína! Ako prvé: Bratislava, Pezinok, Nitra, Šaľa, Dunajská Streda…!! Prednášky, besedy, exkluzívne ceny na knihy, autogramiáda – možno naposledy.

Už teraz sa veľmi teším na naše spoločné stretnutia, ktoré budú prebiehať v jesenných mesiacoch. Začíname 19.9. v Bratislave a postupne navštívime niekoľko miest na celom Slovensku. Okrem prednášky s besedou sa návštevníci môžu tešiť na autogramiádu, budú mať možnosť zakúpiť si moje knihy za špeciálne ceny a tiež vyhrať niektorú z pekných cien v našej tombole. 

Prednášky sme robili už na jar a uvedomil som si, že majú zmysel. Cítil som to z ľudí, ktorí prišli a cítil som to aj zo seba. Mne osobne takéto stretnutia veľmi pomáhajú ešte viac premýšľať a formovať si názory. To, čo všetci prežívame, je už dlhodobý stav, ktorý poškodzuje naše psychické zdravie aj medziľudské vzťahy. Myslím si, že ak si človek v takýchto časoch dokáže hľadať oporné body a dokáže ich aj zdieľať s druhými ľuďmi, je to veľmi prospešné. Myslím, že je to dokonca jediná cesta, ako môžu v spoločnosti vznikať sily, ktoré pomôžu jej uzdraveniu. Verím, že naše stretnutia by mohli byť jedným z týchto oporných bodov.

Kde sa stretneme najbližšie? Všetky prednášky začínajú o 17:00, príchod hostí od 16:30.

Ďalšie miesta budeme prezrádzať postupne. Na každú z prednášok si môžete zakúpiť vstupenky štandard a VIP.

S VIP vstupenkou okrem malého darčeka a možnosti sedieť vo VIP sektore dostanete aj knihu Zmazaný/í s mojím podpisom.

Všetky prednášky majú len obmedzenú kapacitu návštevníkov, preto si nákup lístkov radšej nenechávajte na poslednú chvíľu.

Na prednáškach budeme hovoriť o spoločenskej situácii, ale aj o zdraví. Budeme hovoriť o tom ako zbavovať toxínov nielen dušu, ale aj naše telo. Zdravie totiž neprestalo existovať! Je stále podstatné, aj keď sme blokovaní vplyvmi, ktoré nás neustále zamestnávajú. Zdravie je stále podstatné. Kto si pred dvomi rokmi myslel, že to s naším zdravotníctvom môže byť ešte horšie? A bolo to možné! A dokonca je to možné aj dnes. Môže sa stať, že pôjdete do nemocnice a nemocnica tam už nebude. Preto sa treba zdraviu venovať stále viac. 

Moje prednášky majú byť najmä o ľuďoch a pre ľudí. Spoločnosť je, bohužiaľ, veľmi roztrieštená. Toľko tém a konfliktov sa vmiešalo medzi ľudské vzťahy, že po takmer troch rokoch snáď neexistujú dvaja ľudia, ktorí by nemali na niečo úplne odlišné názory. Nové témy nás stále ešte viac polarizujú. Aj keď sa ešte pred rokom dvaja ľudia zhodli v otázke covidu či vakcín, dnes je množstvo ďalších tém, v ktorých sa možno nestretnú. Ukrajina, ruský plyn, ekologická kríza… Najhoršie je, že sme ochotní všetkému podľahnúť a nechať sa klamať. Je fantastické, že ešte stále máme možnosť niečo urobiť. Hoci sa dnes spoločnosť rúti do katastrofy, môžeme tých, ktorí o to stoja, pripraviť. Môžeme sa usilovať mobilizovať sily, zdieľať svoje názory a aspoň tým, ktorí o to stoja, pomôcť pripraviť sa na to, čo nás čaká.

Komentáre

  1. Tak sa to nakoniec presunulo na 20.9. cisty debilizmus nic ine sa cakat neda od politikov.
   Neberte to neako vazne a ja to aj trochu chapem. Ale mozete prosim do buducna zvolit lepsi nazov?
   Viete VIP je zvycajne niekto koho pozvete a nie ten co ma viac penazi na listok.
   Posobi to pre mna trochu aj odpudzujuco ze ONI(VIP) a MY(LUZA).
   Clovek ako ja ma potom dojem ze bude sediet niekde separe za plexisklom.

   Skor by to mohlo byt menej dehonestujuce ze “vstupne” a “vstupne+” teda “vstupne plus”.
   Nech to nema taku cudnu pachut. Ale uz to asi nemente a ani si z toho nerobte hlavu.
   Iba ak robite uz marketing tak do buducna sa skuste nad tym co pisem pozastavit.

  2. Pán doktor, neviem kde mám písat a či dobre píšem teraz otázku, na ktoré odpovedáte vo videách.

   Velmi vás prosím, zaradte toto niekedy ako moju otázku do vášho videa!

   Trápim sa už dlhé mesiace, s tráviacimi problémami neskutočne a hlavne hnačkami a riedkou a častous stolicou a tým aj chudnem a som dost chudá a som už dochodkyna. Nemožem cestovat nikde íst a popritom som velmi aktívna a brzdí ma to.
   Vyšetrenia negatívne, ja dodržujem všetko z Vašich kníh a postupov a neviem, či mám SIBO, či mám dodržovat Fodmap, aj to dodržujem a predsa.
   Lekárska správa znie: Poruchy evakuačných návykov- kombinácia faktorov IBS plus symptomatická nekomplikovaná divertikuloza hrubého čreva a možnost aj SIBO v teréne adhézií v oblasti lavej časti hr. čreva.
   Možem mat kvoli divertikulám ktoré mám už roky a viem ako sa chránit , takéto hnačky? A mám brat celý rok Normix.
   Chválim vaše recepty z Prdkavej kuchárky, ale nemožem len niektoré, lebo ja nemožem strukoviny, nemožem mliečne ani bezlaktoozové lebo aj to ma prehána, nemožem paradajky, nemožem žiadne ovocie. Som z toho zufalá, kde mám začat, asi ma neprehána ryža, zemiaky a maso, ktoré som predtým nejedla, hrozné.

   Dakujem velmi pekne za Vašu odpoved. Prajem vela vela uspechov a hodne zdravia, aby ste ešte dlho pomáhali ludom.

   L

 1. Dobrý večer Pán doktor, ďakujem krásne za všetko, čo robíte. Len malá otázka, kedy budete v okolí LM. Od KE po ZA, to je jedno, rád prídem. A ako zakúpiť VIP vstupenku.
  Vladimír Szabó
  t.č. 0908 925 624
  mail: vs.servis@centrum.sk
  Ďakujem …
  Pekný večer.

 2. Dobrý deň, chcel by som sa spýtať o koľkej hodine bude začínať prednáška v Nitre a taktiež ako je možné zakúpiť vstupenky.

  Ďakujem.

  S pozdravom,
  Peter Štulajter

 3. dobry vecer prajem 🙂
  chcel by som sa spytat ci sa treba aj niekde oficialne prihlasit, pripadne vstupne vopred zaplatit
  chcel by som vas navstivit v Bratislave…
  a pripadne aj cas stretnutia by som poprosil 🙈
  tesim sa na stretnitie s vami
  s pozdravom Denis☘

 4. Dobrý deň pán doktor, veľmi rada by som sa zúčastnila prednášky v Komárne, poprosím o informácie kde zistím termín a miesto a súčasne aj ako a koľko treba zaplatiť.
  Ďakujem vopred za odpoveď .

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.