Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Semaglutide: chudnutie bez námahy, ale s paralýzou žalúdka?

Všetky slávne lieky na chudnutie sú alebo zakázané alebo majú toľko nežiaducich účinkov, že sú široko kontraindikované alebo sa nesmú užívať dlhšie ako 3 mesiace.

Na trh však vtrhol semaglutide (Ozempic), ktorý spomaľuje vyprázdnenie žalúdka a tým podporuje chudnutie. Ups!

Dr. Bukovský informuje o nežiaducich účinkoch zázračného chudnutia pomocou liekov na báze semaglutidu a liraglutidu.

Komentáre

 1. Dobry, pan doktor. Vďaka vam som si upravil cukrovku, ked som jedol jeden krat denne. (za 3 mes. som schudol cca 20kg. na 104 kg. Ale cas sa zmenil a nie som schopny v tom pokračovat. (som nenažrany, hlavne vecer.)Predpisali mi ozempic. Doporučujete mi , si to pichať? na diabetes? Nie na chudnutie.
  dakujem.

  1. Dr. Igor Bukovský
   7. říjen v 17:47
   ·
   Ozempic: Nové varovanie!
   Každému užívateľovi Ozempicu, ktorý si váži zdravie, odporúčam okamžite zvážiť ďalšie pokračovanie „liečby“.
   Paralýza žalúdka, teda zástava jeho pohybov a následné bolesti, reflux až nekontrolované vracanie – to je najnovšie zistenie o nežiaducich účinkoch Ozempicu (semaglutid).
   Liek na „zázračné chudnutie“ môže spôsobiť akútny zápal pankreasu (úmrtnosť je asi 30 % – teda vyššia ako na infarkt myokardu!), ale to už každý užívateľ vie, pretože je to oficiálne uvedené v nežiaducich účinkoch.
   Podrobné informácie vo videu v utorok.
   Zatiaľ vám ponúkam riešenie bez akútnej pankreatitídy a paralýzy žalúdka: https://akv-shop.com/…/plan-b-30-dnovy-manual-zdraveho…

 2. Dobry den, dakujem sa informácie….asi nedopatrením ste spomenuli uzivanie Metotrexatu diabetikom…..pravdepodobne ste mali na mysli metformin ?

 3. Dobrý deň, o lieku obsahujúcom liraglutid, nazývaný saxenda som donedávna nevedela. Dlhodobo trpím obezitou, ktorá vznikla veľmi rýchlo na základe užívania psychofarmák. Keďže tieto lieky nie je možné úplne vysadiť, iba zmeniť na iné, ktoré majú menšiu pravdepodobnosť vedľajšieho účinku priberania, tak sa mi videlo takmer nemožné schudnúť. Nejde o to, že by som sa nesnažila, viem porovnať moju chuť do jedla pred a po začatí používania psychofarmák a preto aj keď som sa ako snažila na normálnu hmotnosť sa mi za takmer 15 rokov naspäť schudnúť nepodarilo. Keď sa pridali zdravotné ťažkosti s pečeňou( steatóza) tak som sa rozhodla, že to už musím vyriešiťˇ. objednala som sa k lekárovi( nebolo to prvýkrát čo som sa to snažila riešiť s odborníkom, ale takmer vždy som sa stretla s tým, že sa mi odborník na chudnutie snažil predať nejaké doplnky stravy a vitamíny, náhrady jedla a podobne) verila som že u lekára to bude iné. po stretnutí s lekárom som bola vystrašená, bolo mi povedané že pri mojom bmi sa indikuje gastrická chirurgia, lebo moja obezita je nebezpečná a takisto že predtým treba aby som bola schopná spolupracovať, že musím na ten čas zmeniť stravovanie zmenšiť porcie. zapisovať si a pod. ďalej mi bolo povedané, že našťastie sú v dnešnej dobe lieky ktoré mi môžu v tom pomôcť, že tlmia pocit hladu a nebudem mať chuť na sladké, avšak sú celé hradené pacientom. bolo to strašne veľa peňazí, ale povedala som si že to spravím pre svoju rodinu a pre seba pre lepší život. užívala som ich od apríla do júla a schudla som desať kíl, ale užívala som 3 mg každý deň injekčne. ku koncu som sa rozhodla neužívať tento liek sama, lebo som stratila akési potešenie zo života, nemôžem povedať, že strata hmotnosti nebola benefitom ale bolo mi zle z pohľadu na jedlo, necítila som po najedení sa aj zdravej potraviny žiadny dobrý pocit a neustále som mala ťažobu na žalúdku. Užívanie saxendy pre mňa nebolo z lenivosti, ale brala som to ako vykúpenie s pomocou lekára, lenže podľa mňa aj to, že z jedla má človek nejakú radosť je pre život dôležité. Nie som typ čo by sa prepchával ale pri saxende som zvládla zjesť tak za deň jeden obed, chudnutie bolo uspokojivé, lenže finančná náročnosť a nárast zlej nálady v mojom živote rozhodli o tom, že v tom nechcem pokračovať. Hmotnosť držím stále a ostalo mi z toho obdobia aspoň zistenie že nemusím jesť veľa, že nezomrem od hladu a že chudnúť ak chcem musím inak ako liekmi a gastrochirurgiou. chcem ďalej pokračovať v chudnutí, no momentálne sa teším z opäť nadobudnutej chuti aj chuti do života, v jedle sa neobmedzujem ale ani neprejedám a zatial som nepribrala naspäť. po zhliadnutí vášho videa som vďačná za to, že som s tým liekom prestala.

 4. Jsem rád, že podle přednášky je požívání semaglutidu neškodné. Užívám i naltrexon+bupropion v menších než doporučených dávkách. Užívám ještě plno dalších léků na hubnutí a zhubl jsem jen 4 kg za rok. Ale i tak jsem spokojen. Beru vanadium, cinnulin PF, cayenne, banaba, D-Ribose, saffron, cholin a topiramat, (artychoke nedávno vyřadil).

  Já jsem vypozoroval, že u mě to tloustnutí je spojeno s průjmy a nafukováním. Prostě ze dne na den přiberu 2 kila. Někdy, když začnu včas užívat léky proti průjmům, tak se to někdy vrátí zpátky a jindy to zůstane, a zvětší se viscerální tuk. Ty probiotika, kaprylová kyselina a další proti bolení břicha, hrají větší roli v tloustnutí než léky proti hladu.

  Přednášku jsem si otevřel proto, že mě před dva měsíci vyděsila Dr. Eleková, že semaglutid zvětšuje počet tukových buněk. Tak buď si pán doktor Bukovský toho nevšiml, anebo paNÍ Dr. Eleková vyčetla nějaké nepodložené rozumy.

 5. Každopádně přestat užívat dobrý lék kvůli tomu, že 1 diabetikovi z 10 se zhorší diabetická retinopatie, mi připadá nerozumné. Asi jako přestat řídit auto kvůli tomu, že 1 z 10 řidičů dostane pokutu.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.