Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Stres vám môže pridať až 14 kg ročne – a ďalšie nové správy

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

Pripomienka jednej dôležitej veci o chudnutí a štyri nové zaujímavé správy z výskumu.

MUDr. Igor Bukovský, Ph.D. v ďalšom videu o zdraví tela a duše.

Súvisiace odkazy:

Komentáre

 1. Dobrý večer, pán doktor,
  práve som sa vrátil z vašej prednášky vo Zvolene a chcel by som sa niekoľkokrát poďakovať.

  Najprv Vám, že ste zorganizovali takúto výbornú akciu, bolo skvelé vidieť toľko ľudí, ktorí majú záujem o svoje zdravie – bolo vidieť, ako doslova hltali každé Vaše slovo a ani neviem, ako ušli tie vyše dve hodiny. Zároveň informácie boli veľmi užitočné a diskusia veľmi zaujímavá.

  Chcem sa poďakovať Bohu za to, že ste taký človek, aký ste – pracovitý, úprimný, neustále pravdu hľadajúci, rozhodný, výrečný.

  A chcem sa prekvapivo poďakovať aj našej vláde, lebo len vďaka tomu, že je taká neschopná, ste začali robiť svoje videá, v ktorých ste sa vyjadrovali k spoločenskej situácii, a keď som sa k nim náhodou dostal, mal som možnosť spoznať nielen Vás, ale aj informácie, ktoré sú hlavnou náplňou Vašej práce, a minulý týždeň som si prvýkrát začal pripravovať raňajky už podľa Vašej knihy Sendviče na zdravie. Takže ako sa hovorí – všetko zlé je na niečo dobré a ďakujem aj za to.

  Nech sa Vám darí, pán doktor!

 2. Dobrý deň pán Doktor,
  Mohli by ste prosím vysvetliť v nejakom videu ako škodlivý je energy drink ? Priatel mi nechce veriť, dá si ho často na lačno hneď ráno, už má zvýšený tlak a operovanú obličku ( 30 ročný chlap ) .
  Kedysi pil až 3 redbully denne, pre mna ich obmedzil na 3 v týždni ale aj tak sa mi to nepáči a mám starosť o jeho zdravie. Neviem žial lepšie argumentovať :/ . Vďaka za názor Veronika ❤

 3. Pán doktor, ďakujem za ďalšie zaujímavé informácie. Ja som sa stresovala kvôli cudzím ľuďom, o ktorých viem, len ako sa volajú a že majú tú moc negatívne ovplyvňovať môj život a tým pokazili môj ružový pohľad na moju budúcnosť od jesene 2020. Vtedy mi prestalo chutiť jesť a dokonca som ani spať poriadne nemohla. Schudla som asi 5kg (mám 53kg) a známi mi vravia, že sa asi zabúdam najesť. 🙂 Nevravím, že nejem, ale zdravé to až tak nie je a niekedy zjem aj 100g čokolády do hodiny, ale už sa mi tá váha (asi 58kg) spred jesene 2020 nevrátila. Takže stres môže spôsobiť aj nechutenstvo. O tom štúdia neexistuje?

 4. Viem, nie je to k tejto téme, ale dávam PODNET: Ráno som v rádiu začul, že dnes je “svetový deň hygieny rúk”. Nepopieram, dôležité. Aj kovidbyro hlásalo: “RUR!” Ale vidím v tom mnoho stereotypov, které moj sedlácký rozum nebere. Umývat si ruce po toalete, ok, ale zda se mi dulezitejsí “pred”, hlavne na verejnych WC. Lebo z obchytaných klucok, rukojetí … si na tie intimné (v podvedomí nečisté) miesta mozete hocico zaniesť. Podobný nezmysel vidím v bazénoch: Klienti sa drhnú po kúpaní a pritom ignorujú ovela dolezitejsie pred – ako bývalý výkonostný plavec viete o čom je reč.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.