Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

„Tabule smrti“, príroda lieči, kapsaicín pri rakovine a multivitamín pri ADHD

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

MUDr. Igor Bukovský, Ph.D. v ďalšom videu o zdraví tela a duše.

Súvisiace odkazy:

Komentáre

 1. Dobrý deň pán Doktor Bukovský, ďakujem Vám veľmi za triezve a nefalšované príspevky ktoré sú v dnešnej dobe úplne výnimočné a vzácne. Veľmi si vážim zdravý úsudok.
  Áno tie tabule na diaľniciach majú ten istý efekt ako informácie o nebezpečí Covidu19. Ľudia dostanú strach, vnútornú paniku, neistotu, sústredenosť klesá, zdravý úsudok a suverenita vyprchajú.
  Veľmi zaujímavá aj tá úvaha o charaktere milionárov, čiže tzv. úspešných ľudí [všetko súvisí spolu]. Je to psychológia, len prečo iniciátori tých tabúľ na diaľniciach nepochopili čo zapríčinia z psychologického hľadiska … ?

 2. Drzte sa temy VYZIVA a nedrazdite nas milionarmi. U nas iba okradnutim inych moze byt milionar. A v inych krajinach nas nezaujimaju
  .Kto ma vela,chce viac.

  Jezis nemohol byt milionar,lebo by vsetko rozdal chudobe a pod. Slovakom pomoze iba druhy prichod Jezisa

 3. Dobrý den, jaký je Váš názor na alergii na ořechy? Nedá se něčím zmírnit/vyléčit? Syn (4roky) mi po požití pistácií (cca půl roku) a kešu ořechů (14 dnů) zvracel a společným činitelem by mohla být snad kyselina anakordová. Na alergologii jsem teprve objednaná (na prosinec…), ale sestra mi hned do telefonu řekla, že alergie na ořechy jsou celoživotní a že s každým dalším použitím ořechu se může reakce těla zhoršovat. Je to podle Vašeho názoru také tak? Děkuji za Váš čas a celkově za Vaši práci na poli výživové osvěty!

 4. «DiaformRX» je pravda, alebo klamstvo?
  ďakujem Vám . Pán Doktor máte moju maximálnu dôveru.
  Ján Jakab

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.