Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Baktérie vám pomôžu s CVIČENÍM a Štítna žľaza v TEHOTENSTVE

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

Štítna žľaza, hypofunkcia štítnej žľazy, tehotenstvo, únava, mikrobiota a cvičenie, prečo je naturálna ryža lepšia, antioxidanty a veľa ďalších zaujímavých informácií a súvislostí na základe TROCH správ z výskumu výživy a zdravia.

MUDr. Igor Bukovský, PhD. v rubrike „Najnovšie o zdraví“.

Zdrojové informácie:

Komentáre

 1. Dobry den, mam predplateny premiovy obsah , ale napriek tomu nemam pristup k celym videam uz niekolko tyzdnov. Co mam s tym robit? Ako sa mi to otvori? Dakujem . Fujdalova

  1. Dobrý večer prajeme, prosím Vás vyskúšajte nasledovné zo zoznamu spísaných otázok od vás, divákov na https://akv-tv.com/faq
   Dajte nám prosím vás spätnú väzbu, či je to v poriadku. Ďakujeme za priazeň a prajeme pekné sviatky.
   S pozdravom redakcia AKV-TV

 2. Pekne Vás pozdravujem a ďakujem za zaujímavé informácie. Ja by som rada neužívala antibiotiká, ale čo mám robiť, keď idem (samozrejme zdravá) k zubárovi, on mi v zube vyprázdni, vyčistí zubné kanáliky, potom ich niečím vyplní a automaticky mi predpíše antibiotiká, aby sa tam asi niečo nezapálilo…? Ani si tie antibiotiká nevyzdvihnúť z lekárne? Alebo radšej užiť antibiotiká ako riskovať rozmnoženie prípadných baktérií v zube?

 3. Dobrý deň.

  Chcel by som sa opýtať, či pán doktor plánuje nejaké video , ktoré by sa venovalo Nattokináze-resp. fermentovanej sóji, ktorá ju obsahuje a jej pozitívam, prípadne negatívam na náš organizmus. Je v poslednej dobe spájaná so schopnosťou odburávať spike proteíny z tela a veľa iných pozitívnych účinkov, často označovaná aj ako Japonská SUPERPOTRAVINA. Zakladá sa to na pravde , alebo je to len reklama?

  Ďakujem

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.