Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Xylitol o 70 % znižuje riziko kovidu! Prečo bol zakázaný?

Ďalší škandál!

Okrem toho, že antibakteriálne a antivirotické účinky xylitolu sú známe už dávno (preto sa žuvačky s obsahom xylitolu odporúčajú pri zápaloch ďasien, hrdla a výplach roztokom xylitolu môže veľmi dobre pomôcť aj pri zápaloch prínosových dutín!), nedávno sa ukázalo, že funguje aj proti vírusu SARS-CoV-2.

A ešte sa ukázalo, že už na jar 2020 boli výrobcovia a predajcovia xylitolových prípravkov na hygienu úst a nosa varovaní úradníkmi z amerického FDA, že nesmú používať odporúčanie na používanie xylitolu v spreji ako prevenciu pred infekciou Covid-19.

Súvisiace informácie:

Komentáre

 1. Dobrý eň, pán doktor. Takže stále platí, že xylitol ako sladidlo (foodmapový sacharid) nie je vhodný?
  A ešte prosba: roky sa vedú spory o škodlivosti karagenanu (E 407). Zaujímal by ma Váš názor na túto prídavnú látku.(v niektorom z budúcich videí)
  Ďakujem za odpoveď, Jaroslav Kliniec

 2. Dobrý deň, pán Bukovský,
  som veľmi rada, že naďalej vytrvalo pripomínate všetky tie zločiny, ktoré sa tu ( ale aj v mnohých iných krajinách sveta) napáchali v priebehu posledných troch rokov. Takmer pravidelne sledujem všetky Vaše podcasty na tému Covid už od marca 2020. Úplne s Vami súhlasím s tým, že terajšia ekonomická situácia u nás doma a všade vo svete, nie je dôsledkom ” pandémie “. Ak sa v mojom okolí ktosi sťažuje na infláciu a vysoké ceny, ja len jednoducho odpoviem: ” Keď ste si v polovici marca 2020 všetci dobrovoľne nasadili rúška, v tej chvíli ste odovzdali svoju slobodu “neznabohohom” a tým ste spečatili svoj osud. Tak čo sa teraz sťažujete? To, čo nasledovalo potom, je len dôsledkom toho, ako ľahko ste sa vzdali svojej slobody a ako naivne a detinsky ste uverili takej absurdite, ako je chrániť sa pred vírusom kusom tkaniny. Od tej chvíle bolo všetkým “mocipánom” nad slnko jasné, že odteraz môžu prísť s akoukoľvek hlúposťou, naivný ľud sa poslušne podvolí. Takže teraz nenariekajte, ale usilujte sa o to, aby sa na to nezabudlo, a aby boli všetci zodpovední za tieto zločiny braní na zodpovednosť!”
  Želám veľa úspechov v práci. Robíte to dobre.

  S pozdravom
  Gabriela Palsova-Thornton

 3. Dobrý večer,
  postrehla som pri pozeraní a počúvaní videa “Xylitol o 70 percent znižuje riziko kovidu! Prečo bol zakázaný?” maličkú chybičku. Myslím si, že to bola ZÁMERNA chybička, keď MUDr. Bukovský povedal, citujem: “V deň, keď to nahrávame, to je 28.február……” zámerne povedal tento dátum, veď predsa pod videom bol dátum 10.marec, 2023? No a ešte aj tá istá košeľa, ktorá Vám mimochodom veeeeľmi pristane a ktorú Ste mal oblečenú pri natáčaní videa “únava únava únava dosť” z 23.februára to len potvrdzuje. Je veľmi potešujúce a zaujímavé sledovať videá. Tá košeľa ma zaujala hneď na prvé pozeranie, ale až na druhé počúvanie som postrehla aký je dôležitý dátum. Úžasné, žasnem nad vynaliezavosťou, šikovnosťou hovoreného slova MUDr. Bukovského. Ďakujem za video z 23.februára “a podobne” a taktiež za video z 10.februára. Lahodí to môjmu ❤️-iečku. Veľa zdaru pri ďalšej práci prajem. Alena Beczová

  1. Alenka,
   keďže ste taká veľmi bystrá a nesmierne dôvtipná, tak Vám náhodou mohlo dôjsť, že je rozdiel medzi natáčaním videa a jeho uverejnením. Po natočení samotného videa, nasleduje ešte nejaká post produkcia. Koniec koncov ani filmy sa neuverejnia okamžite v deň, ako sa natočia, všakže.
   Odporučil by som Vám, aby ste sa venovali nielen veciam, ktoré ulahodia Vášmu srdiečku, ale aj takým ktoré by ulahodili Vášmu ´´mozočku´´. PS: Ak je toto to hlavné, prečo vlastne pozeráte Bukovského videá, tak by ste mali venovať čas radšej niečomu inému.

 4. co z toho,ked to nikto neriesi a ani nie je postihnuty,……najma novinari a televizni moderatori plus politici……….akoze nic sa nestalo………

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.