Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Cukrovka a demencia: nové možnosti ochrany!

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

Prechodné hladovanie chráni kostrové svalstvo a jeho citlivosť voči inzulínu, takže je to účinná prevencia cukrovky. Zrejme aj liečby, nezabudnite!

Známy a užitočný minerál znižuje riziko vzniku demencie – mali by ste denne prijímať viac ako 550 mg!

A znovu POZOR: Internetom sa šíria desiatky podvodných informácií a klamstiev, ktoré zneužívajú meno Dr. Igora Bukovského, jeho dlhoročnú prax a dôveru u verejnosti. Do šírenia týchto dezinformácií a organizovaného zločinu, ktorého cieľom sú najmä naivní, chorí a emocionálne zraniteľní ľudia, sa dobrovoľne zapájajú takmer všetky slovenské médiá a stránky na internete. MUDr. Igor Bukovský, PhD. nenesie žiadnu zodpovednosť za finančné škody a prípadné poškodenie zdravia, ku ktorým vás nabádajú „v jeho mene“ mnohé slovenské médiá! Hanba médiám, ktoré za cenu zisku podporujú medzinárodne organizovaný zločin a okrádanie ľudí na Slovensku!

Súvisiace informácie:

Komentáre

 1. Škoda len, že tých výskumov o prechodnom hladovaní je zatiaľ veľa hlavne na zvieratách, ale málo na ľuďoch. Obávam sa, že ten hype okolo IF je trochu prehnaný a časom sa ukáže, že to až také samospásne nie je. Myslím, že podstatnejšie je ČO človek jedáva a nie KEDY. A tiež sa môže ukázať, že snaha o zavádzanie IF do dennej rutiny bude z dlhodobého hľadiska neúčinné či dokonca kontraproduktívne. Zatiaľ toho veľa nevieme. Ale napríklad na schudnutie a udržanie si nižšej hmotnosti je IF neúčinné pri dĺžke sledovania 6 rokov.

 2. Velavazený pan Dr. Bukovský!
  Vase prednasky si velmi vazim a velmi rad by som si kupil aj Vasu knihu “Zmazaný” v elektronickej podobe, napriklad ako pdf, zaplatil by som cez PayPal.
  S mojim najlepsim pozdravom zo Svajciarska
  Marian Briska

  1. Prajeme pekný deň a ďakujeme za priazeň pán Briska. Žiaľ v elektronickej podobe kniha nie je. Ak budeme môcť iným spôsobom knihu zaslať, pokojne sa na nás obráťte, radi.. 🙂 S pozdravom REDAKCIA AKVTV

 3. Známy a užitočný minerál znižuje riziko vzniku demencie – mali by ste denne prijímať viac ako 550 mg! – o k který minerál se jedná? Ve videu se o tom nemluvilo. Děkuji za odpověď

  1. Pekný večer prajeme pani Szabova, tá časť o demencii je súčasťou prémiového videa, ktoré sa prehráva odberateľom prémiového obsahu – za základný poplatok na mesiac sa dostanete aj k celému archívu videí Dr. Bukovského, kde ich je viac ako 400. Ďakujeme Vám za pochopenie aj priazeň. S úctivým pozdravom REDAKCIA AKTV-TV.

 4. Dobrý den!Ja už mám druhý rok zaplatené prémiové videá a zatiaľ som žiadne nedostala.Prosim vás kde ich mám hľadať ? meiloch,či na Google,či na Vašej stránke? ..tam má odkaze na prémiové video a tým končím .Ďakujem za kladné vybavenie mojej sťažnosti

  1. Pekný deň Ľubica, ospravedlňujeme sa za vzniknuté ťažkosti, ideme hneď preveriť v čom je problém a odpovieme Vám. Ďakujeme za trpezlivosť. S pozdravom REDAKCIA AKV-TV

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.