Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Epický rozhovor: Profesor Hrušovský a MUDr. Piják

Prof. MUDr. Štefan Hrušovský , CSc., Dr.SVS. patril k tým pár lekárom, ktorí sa verejne ozývali proti nevedeckým a škodlivým tzv. protipandemickým opatreniam.

MUDr. Michal Piják patrí dlhodobo ku kritikom Dr. Bukovského v otázkach výživy, ale počas kovidovej krízy sa párkrát o jeho pôsobení vyjadril aj pozitívne, vymenili si spolu zopár mailov.

Teraz vám ponúkame rozhovor o tom, ako títo dvaja lekári s mnohými titulmi prežili ostatné tri roky a akú vidia víziu pre spoločnosť aj pre seba.

Pôvodná debata „Zlatoš a Piják vs. Bukovský“

Ďalšie rozhovory Dr. Bukovského s inšpiratívnymi hosťami nájdete tu: https://akv-tv.com/category/rozhovory

Komentáre

 1. Dobrý den, představení hostů bylo velké fopaux ikdyž vezmu v úvahu možné osobní antipatie ..
  Opravdu ostudné, trapné a ponižující ..
  A to vás mám rád i přesto, že jste vegetarián a svůj “narativ” nepřímo propagujete ve svých videích široké veřejnosti .. Neříkám, aby se člověk “cpal” masem každý den ale už jen anatomie střev ukazuje na “všežravce” včetně schopnosti trávení živočišné bílkoviny ..
  Buďte zdráv ..

  1. Dost hloupy nazor. Krome toho, ze anatomie strev na nic takoveho neukazuje, tak podle vasi logiky bychom mohli konzumovat i jedovate byliny nebo houby, protoze se stravi stejne dobre jako vse ostatni. To, ze je mozne neco jist, jeste neznamena, ze je to dobre/vyhodne.

 2. Můj předchozí komentář opravdu zveřejňovat nemusíte, bude mi úplně stačit, když se nad ním jen trošku zamyslíte .. a případně bude “startupem” naší možné soukromé konzultace ..
  Mám jako neočkovaný například s covidem velmi specifické zkušenosti atd ..
  S pozdravem Jiří

 3. Super relácia, rozumiem, že sa nedalo všetko prejsť, bolo by super, keby ste z toho spravili seriál s tematickymi okruhmi. Ďalšia vec, argumentacna vecná konfrontácia bez osobných invektiv by vzťahu Igora a pijaka len a len prospela, naozaj v dobrom slova zmysle si to myslím.

 4. Bolo mi trochu smutno, keď som počul pána doktora rozprávať dehonestujúco o Infovojne. Zrejme si neuvedomil, že možno práve vďaka tým ľuďom, ktorí tam pracujú, ešte žije. Počas jeho hospitalizácie zalarmovali celé Slovensko. Pamätám si na jeho telefonát z nemocnice, Infovojna bola v tom čase plná zpráv o jeho zdravotnom stave a o tom, ako ho liečia. Môj osobný názor je, že práve vďaka tomuto kriku sa niekto zľakol a pán doktor nebol “uliečený” k smrti. Možno by bol podobný prípad ako lekár z Košíc, ktorého dcéry sa obrátili na Infovojnu až keď zomrel.
  Takže pán doktor, ak niečo máte proti Infovojne, choďte tam a oni Vám určite dajú dostatok priestoru na vyargumentovanie Vašich názorov. Poučíte tým poslucháčov, Norberta aj Adriana. Ale nie je fér, keď hovoríte o ich stretnutiach s poslucháčmi ako o nejakej sekte. To bol úder pod pás ľuďom, ktorí sa Vás zastali, keď ste to najviac potrebovali.

  1. Ja som si veľmi dobre uvedomoval, čo som povedal. Infovojna nemá žiadnu zásluhu na tom, že žijem a rovnako, ani lekári, ktorí sa mali o mňa starať. Infovojna mi vôbec v ničom nepomohla a z toho, že urobili so mnou rozhovor, mali osoh iba oni, lebo som im zvýšil sledovanosť. Jediným mojim cieľom bolo informovať verejnosť, akým diletantským spôsobom sa lekári starajú o pacientov s covidom. Jedinú zásluhu na tom, že som prežil mám ja, lebo som som mal možnosť korigovať nezmyselnú liečbu, ktorú mi ordinovali, ale aj tak im veľa dôležitých informácií zatajili. Žiaľ, iní pacienti, takúto možnosť z logického dôvodu nemajú. Redaktori z infovojny mi sľubovali, že zainteresujú do môjho prípadu nejakých právnikov, ale nič z toho sa neuskutočnilo. V tom rozhovore som o tom mohol povedať omnoho viac, ale nedostal som možnosť. Redaktori z Infovojny sa cítia urazení, lebo som si dovolil poukázať na nehorázne hoaxy, ktoré šíria o covide.

 5. Prosím pán doktor, ak si pozvete hostí , tak ich nechajte dokončiť myšlienku . Neustále im skačete do reči !!! Je to neúctivé keď máte často múdrych hostí . Ak ste ich už pozvali , tak by mali mat viac časového priestoru ako Vy!!! Pozriete si záznam ešte raz a ak máte súdnosť , tak sa musíte hanbiť za Vaše správanie k hosťom .

  1. Tiež som chcel napísať to isté. Názory dr. Bukovského čo sa týka výživy sú mi blízke, ale jeho spôsob vedenia diskusie mi vadí, lebo naozaj nenechal hostí dopovedať všetko, čo chceli.

 6. Destrukcia, zial, prichadza z tohto naroda, pan profesor. Nikto nas nenuti volit roznych mafianov, zlocincov, deviantov, sialencov a ine patologie. Ponuky mozu prichadzat odkialkolvek, ale je to nasa vlastna irecita slovenska sprostota, ktora nam tu po volbach nachysta prostredie.

 7. Pozeram uz 5 minut a uz sa bavia o psoch, zatial ani zmienka o druhom hostovi Mudr.Pijakovi, pan Bukovsky, mal som vas za slusneho a kultivovaneho, teda mate este co vylepsovat…

  1. Suhlasim s vami a ani som kvoli tomu nedopozerala, v 12 minute som musela skoncit, lebo mi tie skakania do reci strasne vadili….

 8. Pán Dr. Bukovský veľká vďaka za vašu prácu, ktorú ste pre spoločnosť počas obdobia “Covid” odviedli a snažíte sa objasňovať mnohé fakty naďalej. Máte dar múdrosti a osobne ste mi veľmi pomohol z vašimi názormi. Dnešná zostava fajn. Pán profesor Hrušovský veľká pokora z neho ide a som rád že sa stotožňuje z vašimi názormi. Mudr. Pijak potrebuje viac lásky dávať, aby ju mohol aj prijať. Boh vás žehnaj 🙏❤️🙌

 9. Úprimne, z diskusie ma zaujala iba informácia Dr. Bukovského o švajčiarskom výskume, kde sa malo zistiť, že podanie tretej dávky vakcíny spôsobilo u 22 osôb z 777 (2,8 %) poškodenie srdca (@1:07:16). Avšak ako sa zdá, ide skôr o senzacionalistický šum, než o tvrdé dáta.

  https://healthfeedback.org/claimreview/swiss-study-doesnt-show-moderna-mrna-vaccines-dangerous-heart-john-campbell-the-gateway-pundit-exaggerated-study-conclusions/
  https://www.hsa.gov.sg/covid-19-information-and-advisories/hsa_review_swiss_study
  https://www.aap.com.au/factcheck/holes-in-claim-swiss-study-links-jabs-to-heart-disease/

  Hlavné problémy štúdie:
  – Nebola randomizovaná.
  – Merala sa hladina troponínu iba po vakcinácii, nie pred ňou.
  – Hladina troponínu zvýšená nad normálny, “tabuľkový” rozsah sa interpretovala ako poškodenie srdca. Pritom troponín bol zvýšený iba krátkodobo, veľmi mierne, asymptomaticky a pri diagnostike nebolo zistené žiadne poškodenie srdca. Namerané zvýšené hodnoty troponínu boli pod úrovňou, ktorú môžno namerať napr. po namáhavom športovom tréningu.

  Ako povedal jeden zo spoluautorov štúdie, mnohí jej výsledky masívne nadinterpretúvajú, iní ich úplne ignorujú.

  Takže kým ma niekto nepresvedčí o opaku, budem tých 2,8 % osôb s akože poškodeným srdcom brať ako “bezpríznakových chorých” s pozitívnym nediagnostickým testom.

 10. Bude úplne perfektné, keď urobíte ešte jeden, alebo aj viac rozhovorov s MUDr. Pijákom. Evidentne bolo vidieť, že chce toho povedať viac. Držím Vám obom palce, aby ste to dokázali.

 11. Pán doktor.
  Spoločnosť bola názorovo vždy rozdelená. Vo všetkých dobách. Len sa to v dobách totality navonok,
  s pochopiteľných dôvodov, menej prejavovalo. Účel nie je, aby sme sa všetci zhodli v názoroch, ale aby sme sa dokázali, napriek rôznym názorom počúvať, vážiť si jeden druhého, neurážať, neosočivať. Aby sme dokázali spolu existovať a akceptovať druhého, aj keď má iný názor.

 12. Pan Pijak. Infovojna je hlavne poucena Dr.Harabinom ze rusko je protipravne a BODKA. Ak bolo dolezite mali prijat zakon a aj Harabin by s tym nemal problem lebo ZAKON. Kupte si vnutornu omietku Ytong a dajte si respirator.

 13. Pan Pijak ja Vas nepoznam, ale prislo mi ze vsetko iba hejtujete a ste samoluby a chyba mi u Vas vacsi presah mimo medicinu

  1. Čo vy viete o rozsahu mojich vedomostí??? Ste jasnovidec? To som mal podľa vás hovoriť mimo témy,, len aby som ukázal, čo všetko viem.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.