Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Helicobacter? Pomoc, vyžeňte ho zo mňa!

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

Treba sa Helicobactera pylori zbaviť za každú cenu?

Súčasný výskum dokonca naznačuje, že HP je v našom žalúdku a čreve potrebný a užitočný, a preto jeho absolútne odstránenie za každú cenu, nemusí byť najmúdrejší nápad, ale o tom neskôr.

Ak sa vplyvom rizikových faktorov niektorá kocka tejto stavebnice pohne, môže sa rozsypať celé mikroprostredie sliznice žalúdka/čreva a následky zasiahnu celý organizmus.

Súvisiace informácie:

Komentáre

  1. Dobrý deň, pán dr. K téme H.pylori som dala komentár na YOUtube, ale zdá sa, že komentáre máte stopnuté? Všetko dobré prajem

  2. dobry večer pan doktor chcela by som sa spitat ,niekolko krat sa mi vratila ta infecia helikobakteria mala som ju uz 7 krat ,brala som nato antibiotika, prešlo mesiac dva zase sa mi to vratilo mam aj trosku zapal v zaludku ,nemozem sa zbavit tej helikobakterii ,prosim o radu ,uz som si kupila aj tu mastichu, brala som na kiselinu ,som zufala neviem co mam robyt ,prosim o radu dakujem .

  3. Dobrý večer, chcela som si pozrieť Vaše video o mastiche, na ktoré máte pod príspevkom odkaz, ale nejde zvuk a nedá sa zapnúť.
    Ďakujem, za všetky Vaše užitočné informácie.

    1. Pekný večer, prepáčte nám za neskoršiu odpoveď. Nenašli sme tam problém na našej strane, ak ale môžeme poradiť, vyskúšajte nasledovné.. vypnúť/zapnúť prehliadač alebo aj celý počítač, prijať cookies ak vyskočí ten oznam, vyskúšať aj v inkognito okne alebo v inom prehliadači, ak nič nefunguje tak vyskúšať na inom zariadení (iný počítač alebo telefón). Ďakujeme Vám za spätnú väzbu, dúfam, že to pôjde v poriadku. S pozdravom REDAKCIA AKV-TV

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.