Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

HUBY a zdravie – novinky z výskumu

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

Komentáre

 1. Dobrý den pane doktore Bukovský,
  velmi si vážím Vás jako člověka, Vaší odborné činnosti, souhlasím s většinou vašich názorů. Zakoupila jsem si a přečetla 6 Vašich knih. Je mi 65 let a neumím zaplatit kreditní kartou (Stripe). Přesto bych si ráda zakoupila celoroční přístup k prémiovému obsahu videí, je možné zaplatit jinou formou, třeba v Kč převodem na účet? Možná zní můj dotaz v dnešní době naivně, ale věřím, že mě kvůli tomu neodsoudíte.

 2. Dobrý den pane doktore,
  děkuji za zajímavé video a informace. Moc rádi na houby chodíme, je to naše oblíbená relaxace a společně strávený čas s manželem. Už roky si z lesa odnášíme i tzv. hořčáky, které zkazí každé jídlo. Ale my si je nasušíme a v případě žaludečních problémů užíváme po malých kouscích. Velmi nám ulevují. Houby jsou skvělým darem přírody. Mějte se hezky!

 3. škoda ,že si nemôžem dovoliť z môjho dôchodku zaplatiť členstvo a mať tak prístup k premiovemu videu o vplyve húb na naše zdravie … 🙁

 4. Dobry den pan doktor,
  hovorite ze “Konzumacia vsetkych hub ma tento pozitivny ucinok”
  Dovolil by som si mierne oponovat skor by som povedal ze
  Konzumacia vsetkych jedlych hub ma tento pozitivny ucinok :o)

 5. Dobrý den, pane doktore,
  jak je to s radioaktivními látkami (např. césium), které houby přijímají a kumulují. Pamatuji si, že po výbuchu jaderné elektrárny Černobyl nám říkali, abychom houby z tohoto důvodu nejedli. Jsem tím stále “poznamenaná”.
  Pěkný den
  Hanka Kutáčková

 6. Zaujala mě zmínka o ergothioneinu, že je to antioxidant, který se kumuluje v organizmu. Takový antioxidant je pochopitelně lepší než cizorodé antioxidanty na bázi polyfenolů nebo flavonoidů. Při uslyšení slova ergothionein se mi vybavila asociace na metalothionein.

  Co se stalo? U dodavatele měli v nabídce 2 druhy ergothioneinu o síle 5 mg za přijatelnou cenu. Tak jsem koupil oba 2 s tím, že si nechám ten lepší. Po týdnu mě přepadla zvýšená potence, přesněji řečeno zbavil jsem se dlouhodobé impotence a nastalo zlepšení jaké jsem neměl ani ve 20 letech. A přetrvává dosud. Nechci tady zacházet do podrobností sexuálních výkonů, to ať si každý vyzkouší sám na sobě.

  Když začínám nový lék, beru po dobu několika dní až jednoho týdne dvojitou dávku, abych pořádně rozeznal účinek. Ergo+ funguje i při dávce 1 cps denně.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.