Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Prehrať video

Málo pálenky, veľa brokolice

Získajte prístup k prémiovému obsahu a archívu a stante sa členom klubu prémiových predplatiteľov.

MUDr. Bukovský prináša nové poznatky a ponúkne praktické použitie.

A znovu POZOR: Internetom sa šíria desiatky podvodných informácií a klamstiev, ktoré zneužívajú meno Dr. Igora Bukovského, jeho dlhoročnú prax a dôveru u verejnosti. Do šírenia týchto dezinformácií a organizovaného zločinu, ktorého cieľom sú najmä naivní, chorí a emocionálne zraniteľní ľudia, sa dobrovoľne zapájajú takmer všetky slovenské médiá a stránky na internete. MUDr. Igor Bukovský, PhD. nenesie žiadnu zodpovednosť za finančné škody a prípadné poškodenie zdravia, ku ktorým vás nabádajú „v jeho mene“ slovenské médiá!

Súvisiace informácie:

Komentáre

  1. Prečítala som si ten članok. Neviem kto je to ten Dr. kevin Scott a prečo výskum tvrdí niečo iné.
   Dokonca som mala nakúpene tabletky Sulforafan.

   Možno by mohol pán Dr. Bukovský niečo odpísať k dôveryhodnosti to pána Scotta, resp jeho dalších článkov.
   Ako náhle je určité spochybnenie vedeckeho názoru, my laici sa nevieme rozhodnúť čo je správne. Kládla by som si otázky je to podložené, má urobený výskum alebo je to len jeho hypotéza?

 1. Má tieto učinky len brokolica? podobný je aj karfiol, tiež spadá do popísaných účinkov? Alebo má menej indol 3 kabidol a karoteinov?

  1. Neuveritelne! To este existuje niekto kto veri tomu co pisu presstituti v hlavnych mediach?! Ti kludne napisu ako zdrava je slanina, ako predlzuje zivot hamburger, a ze vlastne udeniny su zdrave aj ked su karcinogenne. Je dobre sa pozriet co je a pije vacsina ludi v CR a presne tieto potraviny vynechat, pokial sa nechce niekto dostat do nezavideniahodnych zdravotnych statistik…

 2. Dobrý deň, k téme užívania brokolice, by som sa chcela spýtať, či podobný účinok má aj užívanie 4 až 5 dní naklíčenej brokolice v množstve asi 1 PL denne, v prípade rakoviny hr. čreva v štádiu liečby chemoterapiou. Neviem, či dotyčný môže užívať takúto dávku denne, či má užívať viac alebo menej, či to môže pomôcť pri liečbe.

 3. Bolo by dobré dať odpoveď k príspevku Petra k tej bokolici a hlubových zeleninách, ved tam patri aj kel karfiol, kalerab. A či doplnky v podobe sulforafamu s myroniázov sú vobec vhodne užívať.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nie je povinná a nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.

Pridajte sa!

Prihláste sa už dnes k odoberaniu nášho newslettra. Z nových odberateľov, každý mesiac žrebujeme troch, ktorým venujeme knihu Sendviče na zdravie.

Staňte sa predplatiteľom AKV a získajte prístup k prémiovým videám a archívu.